Kibice na meczu o awans do III ligi Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek [zdjęcia]

Łukasz Szalkowski
Fotorelacja z trybun spotkania o awans do III ligi, które rozgrywane jest w Świeciu. Zobaczcie kibiców na meczu Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek.

Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek 2:1 (1:0)

Po meczu

Gratulujemy Unii awansu. Państwu dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć z fety oraz materiały wideo.

18:5629.06.2022

Koniec meczu

Radość w ekipie Unii. Włocławianie padli na boisko i w samotności rozpamiętują porażkę.

18:5529.06.2022

90'+5

Jeszcze wolny dla Unii z około 30 metrów od bramki Włocłavii.

18:5329.06.2022

90'+4'

Żólta kartka dla Hayashiego za faul

90'+5'

Wolny dla Włocłavii. Wszyscy piłkarze tego zespołu w okolicach pola karnego Unii.

18:4829.06.2022

90'

Sędzia dolicza 5 minut

18:4629.06.2022

88'

Zmiana w Unii. Packa zastępuje Adamski

18:4529.06.2022

87'

Zmiana we Włocłavii. Pohlida zastępuje Czyżewski

18:4329.06.2022

85'

Na trybunach trwa pojedynek na gardła sympatyków obu zespołów

18:4129.06.2022

83'

Słupecki wyprowadza Unię na prowadzenie 2:1. Lewy obrońca ekipy z Solca Kujawskiego wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Piotrowski. Zmiana bramkarza w Unii: Skowrońskiego zastępuje Łęt.

18:3729.06.2022

79'

Żółta kartka dla Szala

18:3329.06.2022

75'

1:1. Do remisu kapitalnym strzałem doprowadził Miłek posyłając piłkę po poprzeczkę.

18:3229.06.2022

Transmisja końcówki meczu

18:3129.06.2022

73'

Kontra Unii. Pacek zagrał na wolne pole do Ciężkowskiego. Ten momentalnie uderzył. Piłka odbiła się od klatki piersiowej Piotrowskiego, ale nikt nie zdążył z dobitką.

18:3029.06.2022

72'

Po raz kolejny Kuropatwiński z dystansu stara się zaskoczyć Skowrońskiego. Piłka po jego strzale minęła słupek

18:2629.06.2022

68'

Dwie zmiany w Unii. Boisko opuszczają Babiarz i Horvat, których zmienili Nowak i Moranowski

18:2229.06.2022

64'

Zmiana we Włocłavii. Zaborowskiego zmienił Beta

18:1829.06.2022

60'

Rzut wolny dla Włocłavii. Dobrze dośrodkowywał Miłek, pewne piąstkowanie Skowrońskiego

18:1629.06.2022

58'

Kolejny rzut rożny dla Włocłavii. Po chwili żółtko dla Babiarza za faul na Kuropatwińskiego.

18:1429.06.2022

55'

To powinno być 1:1. Miłek był w sytuacji sam na sam ze Skowrońskim. Jednak bramkarz Unii odbił piłkę nogą po strzale pomocnika Włocłavii

18:0829.06.2022

50'

Groźna akcja Włocłavii. Strzał Kuropatwińskiego minimalnie przeleciał obok bramki

18:0329.06.2022

46'

Drugą połowę zaczęła Włocłavia.

17:4629.06.2022

Koniec pierwszej połowy

Po pierwszych 45 minutach bliżej III ligi jest Unia. Z relacją wracamy za około kwadrans

17:4529.06.2022

45'

Sędzia dolicza jedną minutę

17:4329.06.2022

43'

Kolejne dwa rogi dla Włocłavii, ale słabe dośrodkowania.

17:4029.06.2022

Transmisja końcówki I połowy - realizacja Jakub Stykowski/Polska Press

17:3729.06.2022

37'

Miłek niesygnalizowanie uderzył zza pola karnego. Piłka otarła się o boczną siatkę. Skowroński wcale nie reagował

17:3529.06.2022

35'

Pacek z Unii łapie głupią żółtą kartkę za przerwanie faulem akcji Włocłavii

17:3429.06.2022

35

Najpierw kontra Unii i jej finale złe podania, po chwili odpowiada Włocławia i złe przyjęcie niweczy szansę na dobrą okazję

17:3229.06.2022