Po trzech pracowitych dniach konkursu i dniem dniu odpoczynku, przyszedł czas na podsumowanie III Grudziądzkiej Kieszeni Scenicznej.
Jury w składzie: dyrektor CK Teatr Krystyna Nowak, aktorka Aleksanda Perz, twórca toruńskiego Teatru Wiczy Romuald Wicza-Pokojski, aktor Beniamin Koralewski po obejrzeniu 41 przedstawień w trzech kategoriach wiekowych, przyznało trzy Kieszenie Sceniczne i pięć wyróżnień.
Szkoły podstawowe
W tej kategorii wyróżniono Zespół Teatralny "Klakier" z Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu n. Wisłą, który pokazał spektakl pt. "Za ósmą górą". Drugim wyróżnionym zespołem jest "Szczęśliwa trzynastka" ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych. Dzieciaki pokazały "Czerwonego Kapturka inaczej".
Statuetkę Grudziądzkiej Kieszeni Scenicznej otrzymał zespół "Piąteczka" z SP nr 5 z Grudziądza. Uczniowie piątki wystąpili w autorskim przedstawieniu "Pociągiem po Europie".
Gimnazja
"Maska" z grudziądzkiego Gimnazjum nr 4, za spektakl "Jak wyginęli królowie" oraz zespół "Gimnazjalisko" z gimnazjum w Kowalewie Pomorskim za "Balladynę" - takie wyróżnienia przyznano w drugiej kategorii wiekowej. Statuetka Kieszeni przypadła i tym razem grudziądzanom, odebrały ją Baretki z Klubu Garnizonowego, które pokazały "Strajk w Bajlandii".
Szkoły średnie
W tej kategorii jury wyróżniło tylko jedną osobę - Małgorzatę Matylę z II LO w Chojnicach. Dziewczyna pokazała monodram pt. "Pożegnanie motyla". Grudziądzka Kieszeń Sceniczną otrzymało w tej kategorii "Studio P" z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu.
Koncert galowy uświetnił występ bydgoskiego Teatru "Witryna", który przedstawił musical pt. "Nie oglądaj się za siebie". Twórca "Witryny" Roman Baranowski, otrzymał od CK Teatr honorową statuetkę Kieszeni, za długą i owocną współpracę, m.in. za scenografię do produkowanych w Grudziądzu bajek.
