Konkurs plastyczny dla dzieci! Do wygrania: zestawy klocków lego i pakiety wycieczkowicza

LSZ
Słyszeliście już o naszym przyrodniczym konkursie plastycznym dla dzieci? Pierwsza edycja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że od razu postanowiliśmy zorganizować kolejną. Do wygrania fantastyczne nagrody – zestawy klocków LEGO oraz plecaki z gadżetami przydatnymi podczas podróży.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy przygotować i przesłać do nas pracę na jeden z wybranych tematów, inspirowanych działalnością oraz atrakcjami parków krajobrazowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Wszystkie pomysły i techniki dozwolone – możecie korzystać zarówno z farb, kredek, plasteliny, bibuły, wycinanek, jak również z mniej konwencjonalnych materiałów, na przykład kartonów, starych gazet, sznurków, zebranych w parku liści, patyczków, kamieni, szyszek czy żołędzi.

Innymi słowy – dajcie się ponieść przyrodniczej wyobraźni!

TEMATY KONKURSOWE

· Niezwykłe zwierzę – za pomocą dowolnej techniki plastycznej pokaż nam zwierzę chronione lub takie, które jest symbolem jednego z parków w województwie kujawsko-pomorskim (praca płaska, format maks. A3).

· EkoLas – przygotuj wycinankowy las, w pracy wykorzystaj materiały z recyklingu, na przykład kartony, stare gazety, skrawki materiałów, sznurki itp. (praca płaska, format maks. A3).

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Na gotowe prace czekamy do 6 sierpnia 2021 roku.

REGULAMIN

Pocovidowa łysina

Wideo