20. edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców, skierowanego do firm posiadających siedzibę na terenie Polski przed nami. Jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Statuetki przyznawane są w 15. kategoriach.

We wcześniejszych dziewiętnastu edycjach udział wzięło w sumie ponad 7100 firm, a nagrody przyznano ponad 724  przedsiębiorstwom.

- W tym roku zostaną także przyznane jubileuszowe nagrody Wiktoria dla osób i firm, które od ponad dwudziestu lat wyróżniają się i budują polską gospodarkę - podaje Beata Jeż z biura prasowego konkursu. - Od wielu lat uczestniczą w nim małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje ze wszystkich województw. Otrzymanie nagrody Wiktorii stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca. Zwycięzcy zostaną uroczyście uhonorowani podczas gali, która odbędzie się 21 października 2017 r. w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców.

Przeczytaj również: Wielki finał Złotej Setki Pomorza i Kujaw 22 maja! Chorego Zbigniewa Wodeckiego zastąpi Waldemar Malicki