• Koniec meczu! Wisła Płock z piątym zwycięstwem z rzędu!

• Zagranie przed pole karne, gdzie Cebula uderza na bramkę! Broni Daehne.

• Żółtą kartkę otrzymuje Damian Michalski.

• Furman zgrał piłkę do Szwocha, który uderzył tuż nad poprzeczką.

• Było blisko rzutu karnego. Jeden z zawodników Korony faulował kilkadziesiąt centymetrów przed własnym polem karnym.

• Furman sprytnie dośrodkował na głowę Ricardinho, ale ubiegli go obrońcy Korony.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu roznego, ale Daehne piąstkuje przed siebie.

• Kwietniewski w miejsce Sahitiego.

• Milan Radin w miejsce Jakuba Żubrowskiego.

• Furman dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale Ricardinho nie trafia do bramki.

• Korona powoli rozgrywa akcję na połowie rywali, ale nie dochodzi do żadnego strzału.

• Dwie skrzydłowe akcje Wisły Płock zakończone panicznym wybiciem obrońców. Coraz większe kłopoty Korony.

• Wisła cały czas napiera gospodarzy, tym razem strzał gości zablokowany przez obrońców.

• Sahiti łapie kartkę.

• Rzut rożny dla płocczan, do piłki doskoczył Rzeźniczak, który z powietrza uderzył nad bramką.

• Szwoch zdecydował się na strzał z dystansu i piłka przeleciała obok bramki.

• Ricardinho stara się dotrzeć do prostopadłego zagrania, ale wyprzedza go Kozioł i wybija na aut.

• Żółtą kartkę otrzymuje Ognjen Gnjatić

• Żubrowski otrzymał kartkę za ostre wejście w nogi rywala.

• Zaczynamy II połowę!

• Wracamy na Suzuki Arenę, gdzie Korona do przerwy przegrywa z Wisłą Płock 0:1.

• Koniec pierwszej połowy! Korona Kielce przegrywa do przerwy z Wisłą Plock 0:1.

• Ognjen Gnjatić nieźle wrzucił futbolówkę w pole karne Wisły Płock. Defensywa gości nie dała się zaskoczyć.

• Michał Żyro wpadł z lewej strony w polu karne. Pomocnik Korony uderzył na bramkę, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Prosta strata Jakuba Żubrowskiego. Piłkę przejął Dominik Furman i podał do Ricardinho. Brazylijczyk nie najlepiej przyjął futbolówkę i Koronę udaną interwencją uratował Marek Kozioł.

• Daleki wyrzut z autu piłkarza Korony . Zakotłowało się w polu karny płocczan. Ostatecznie piłka trafiła do Erika Pacindy, ale jego strzał został zablokowany.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Dominik Furman. Sędzia dopatrzył się ofensywnego przewinienia jednego z zawodników Wisły.

• Powalczyli na prawym skrzydle Mateusz Szwoch i Suad Sahiti. Akcja zakończyła się jednak faulem na Gnaticiu.

• Nieczysto trafił w piłkę Dominik Furman. Tor lotu futbolówki przeciął jeszcze Mateusz Szwoch. Na posterunku bramkarz Korony.

• Zmiana w ekipie Korony. Piotr Pierzchała z powodu kontuzji opuścił boisko. Wszedł na nie Ivan Marquez.

• Po zagraniu Cezarego Stefańczyka piłka trafiła nadwunasty metr do Ricardinho. Brazylijczyk uprzedził obrońców i precyzyjnie huknął pod poprzeczkę. 1:0 dla gości!

• GOOOOOOOOOOOOL! RICARDINHO! 1:0 DLA WISŁY!

• W niezłej sytuacji w polu karnym znalazł się Ricardinho, ale zgubił piłkę.

• Piotr Tomasik przez dłuższy czas nie podnosił się po starciu z Piotrem Pierzchałą.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Dominik Furman. Damian Michalski urwał się obrońcy Korony i głową uderzył w kierunku dalszego słupka. Pomylił się minimalnie!

• Cezary Stefańczyk dośrodkował z prawej flanki. Centra gracza Wisły została zablokowana przez Marcina Cebulę.

• Piłkarze Korony zaczęli grać bardziej agresywnie. Przyjezdni mają problemy z wysokim pressingiem kielczan.

• Kapitalne podanie Marcina Cebuli do wbiegającego w pole karne Mateja Pucko. Strzał z dość ostrego kąta odbił Thomas Daehne.

• Prostopadła piłka Damiana Rasaka do wybiegającego na czystą pozycję Piotra Tomasika. Zagranie za mocne.

• Szansa Wisły! Piotr Tomasik już w polu karnym zgrał piłkę w kierunku Suada Sahitiego, który złożył się do strzału z woleja, ale skrzydłowemu Wisły przeszkodził Ricardinho.

• Jakub Rzeźniczak zdecydowanie zatrzymał Erika Pacindę. Sędzia odgwizdał faul.

• Padł na murawę Dominik Furman. Nic groźnego się jednak nie stało. Lider Wisły będzie mógł kontynuować grę.

• Pierwszy gwizdek Daniela Stefańskiego. Zaczynamy spotkanie w Kielcach!

• Pojedynek w Kielcach poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy. VAR obsługiwać będzie duet Paweł Raczkowski - Michał Obukowicz.

• Wisła Płock w lidze ostatnio na łopatki położyła kolejno Legię Warszawa (1:0), Wisłę Kraków (2:1), Raków Częstochowa (2:1) i Arkę Gdynia (4:1). A dodając mecz w Pucharze Polski z Chemikiem Bydgoszcz (1:0) i ostatni sparing z ŁKS-em Łódź (2:0) wygrała sześć razy z rzędu.

• Korona w tabeli Ekstraklasy ma zaledwie osiem punktów zdobytych za dwa zwycięstwa i dwa remisy, siedem spotkań żółto-czerwoni przegrali. Do bezpiecznej lokaty podopieczni trenera Mirosława Smyły tracą trzy oczka.

• Rezerwowi Wisła: Wrąbel, Marcjanik, Fojut, Stępiński, Ambrosiewicz, Kwietniewski, Merebaszwili, Zawada, Kuświk.

• Rezerwowi Korona: Sokół, Tzimopoulos, Radin, Spychała, Lioi, Marquez, Duranović, Arweładze, Papadopulos.

• Korona Kielce w sobotnie popołudnie postara się zatrzymać rozpędzoną Wisłę Płock. "Nafciarze" wygrali cztery ostatnie mecze, a przed przerwą na mecze reprezentacyjne roznieśli Arkę Gdynia. Początek meczu o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!