Koronawirus w woj. warmińsko-mazurskim 6.05.2021. Najnowsze dane. Sprawdź, ilu jest chorych w powiatach

Materiał partnera zewnętrznego TZF POLFA S.A.
Ile mamy zakażonych koronawirusem w woj. warmińsko-mazurskim? Stan na 6.05.2021 arch. PPG
Z dziennego raportu na temat COVID-19 wynika, że w woj. warmińsko-mazurskim przybyło 180 nowych przypadków zakażenia (najnowsze dane z 6.05.2021). W Olsztynie przybyło 11 nowych osób zakażonych, w powiecie olsztyńskim 7, w powiecie ostródzkim 10. Sprawdź liczbę nowych zachorowań we wszystkich powiatach. W woj. warmińsko-mazurskim od początku pandemii wykryto 119 618 osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, a liczba zgonów związanych z chorobą COVID-19 wynosi 2 814.

Nowe zarażenia koronawirusem w woj. warmińsko-mazurskim (6.05.2021)

W województwie warmińsko-mazurskim stwierdzono 180 zakażeń koronawirusem w ciągu ostatniej doby. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u 119 618 osób od początku trwania pandemii. Od wczoraj zmarło 10 osób w związku z zarażeniem koronawirusem. W całym województwie warmińsko-mazurskim do tej pory zmarło 2 814 osób.

Mapa zachorowań w powiatach województwa warmińsko-mazurskiego 6.05.2021

Kolorami na mapie oznaczona jest liczba zachorowań na 10 000 mieszkańców powiatu. Liczby na powiatach to bieżące liczby zachorowań.

Koronawirus w województwie warmińsko-mazurskim. Stan na 6.05.2021

Dynamika zachorowań zmienia się każdego dnia. Na poniższym wykresie widać, jak w czasie zmieniała się łączna liczba zachorowań na koronawirusa i zgonów na skutek COVID-19.

Statystyki koronawirusa w Polsce

kujawsko-pomorskie
  • Zakażonych177 946
    + 321
  • Zmarło4 512
    + 22

9. miejsce pod względem liczby nowych zakażeń.

polska
  • Zakażonych:+6 431(2 818 378)
  • Zmarło:+510(68 993)
  • Szczepienia:+376 745(12 614 827)
więcej
Dane zaktualizowano: 06.05.2021, godz. 10:51, źródło: Ministerstwo Zdrowia

Statystyki z ostatniego tygodnia: województwo warmińsko-mazurskie:

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 180 (razem 119 618, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 10 (łącznie 2 814, +0,4%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 104 (razem 119 438, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 16 (łącznie 2 804, +0,6%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 55 (razem 119 334, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 2 788, +0%)
  • 1.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 75 (razem 119 279, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 2 788, +0%)
  • 30.04.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 163 (razem 119 204, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 4 (łącznie 2 788, +0,1%)
  • 29.04.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 142 (razem 119 041, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 12 (łącznie 2 784, +0,4%)

UWAGA! Prawidłowe noszenie certyfikowanych maseczek ochronnych chroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Dlatego właśnie powinny być to maseczki medyczne i zagłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Certyfikowane i bezpieczne maseczki produkowane są np. przez Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” S.A. skutecznie zmniejszą ryzyko zakażenia koronawirusem.

Bawełniane maseczki szyte w domu nie są wyrobem medycznym i nie spełnia czystości mikrobiologicznej. Certyfikowane maseczki TZF II R, nie powodują alergii ani odparzeń, ponieważ nie zawierają substancji uczulających: niklu ani lateksu. Certyfikat II R oznacz, że maseczka spełnia europejskie normy, dotyczące wymagań konstrukcyjnych i eksploatacyjnych oraz sposobu testowania takich maseczek. Podczas badania poprzedzającego otrzymacie certyfikatu II R testowane jest kilkadziesiąt parametrów, wśród najważniejszych można wyróżnić: efektywność filtracji bakterii – BFE, oporność oddechową oraz odpornością na duże krople.

Gdzie można kupić maseczki z certyfikatem?

Najważniejsze, że kupisz je we wszystkich placówkach pocztowych w swojej okolicy.

Lista placówek, w których kupisz certyfikowane [maseczki medyczne TZF II] (https://maskicertyfikowane.pl/?utm_source=TZF&utm_medium=Content&utm_campaign=maski_landing_content) dostępna jest tutaj.

Istotne jest również, by wiedzieć, jak je prawidłowo zakładać i zdejmować.

Jak prawidłowo zakładać certyfikowaną maseczkę TZF II R?

Przed założeniem maseczki pamiętaj, by dokładnie umyć i zdezynfekować ręce np. płynem do dezynfekcji Trisept MAX. Następnie trzymając za sznurki lub gumki, załóż maseczkę odpowiednią stroną. Maseczka powinna przylegać do grzbietu nosa, zasłaniając nos, usta i podbródek. W trakcie noszenia maseczki nie dotykaj jej. Pamiętaj o zmienianiu maseczek na nowe. ## Jak prawidłowo ściągnąć maseczkę?
Przed ściągnięciem maseczki również należy umyć ręce. Ściągaj maseczkę, trzymaj za sznurki lub gumki. Maseczki jednorazowego użytku wyrzucaj od razu do zamykanego kosza. Po ściągnięciu maseczki umyj i zdezynfekuj ręce, np. płynem do dezynfekcji Trisept MAX.

Koronawirus w powiatach województwa warmińsko-mazurskiego

Jak sytuacja wygląda w poszczególnych powiatach? Niżej sprawdzisz, jakie dane podano oficjalnie 6.05.2021.

Koronawirus w Olsztynie. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w Olsztynie 20 577 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w Olsztynie od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w Olsztynie

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 11 (razem 20 577, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 352, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 14 (razem 20 566, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 352, +0,6%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 20 552, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 350, +0%)

Koronawirus w Olsztynie

Koronawirus w powiecie olsztyńskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie olsztyńskim 12 241 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie olsztyńskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie olsztyńskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 12 241, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 251, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 12 234, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 251, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 12 224, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 251, +0%)

Koronawirus w powiecie olsztyńskim

Koronawirus w powiecie ostródzkim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie ostródzkim 9 755 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie ostródzkim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie ostródzkim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 9 755, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 201, +0,5%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 12 (razem 9 745, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 200, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 9 (razem 9 733, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 200, +0%)

Koronawirus w powiecie ostródzkim

Koronawirus w Elblągu. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w Elblągu 9 392 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w Elblągu od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w Elblągu

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 28 (razem 9 392, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 263, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 11 (razem 9 364, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 263, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 9 (razem 9 353, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 263, +0%)

Koronawirus w Elblągu

Koronawirus w powiecie iławskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie iławskim 6 865 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie iławskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie iławskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 8 (razem 6 865, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 154, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 6 857, +0%)
    • Liczba zgonów: 3 (łącznie 154, +2%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 6 854, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 151, +0%)

Koronawirus w powiecie iławskim

Koronawirus w powiecie szczycieńskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie szczycieńskim 5 943 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie szczycieńskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie szczycieńskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 9 (razem 5 943, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 156, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 5 934, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 156, +1,3%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 5 927, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 154, +0%)

Koronawirus w powiecie szczycieńskim

Koronawirus w powiecie działdowskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie działdowskim 5 926 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie działdowskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie działdowskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 12 (razem 5 926, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 171, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 5 914, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 171, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 5 911, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 171, +0%)

Koronawirus w powiecie działdowskim

Koronawirus w powiecie ełckim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie ełckim 5 485 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie ełckim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie ełckim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 5 485, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 134, +0,8%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 14 (razem 5 475, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 133, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 1 (razem 5 461, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 133, +0%)

Koronawirus w powiecie ełckim

Koronawirus w powiecie bartoszyckim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie bartoszyckim 5 370 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie bartoszyckim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie bartoszyckim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 5 370, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 161, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 1 (razem 5 367, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 161, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 0 (razem 5 366, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 161, +0%)

Koronawirus w powiecie bartoszyckim

Koronawirus w powiecie giżyckim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie giżyckim 4 435 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie giżyckim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie giżyckim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 15 (razem 4 435, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 35, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 6 (razem 4 420, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 35, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 4 414, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 35, +0%)

Koronawirus w powiecie giżyckim

Koronawirus w powiecie kętrzyńskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie kętrzyńskim 4 317 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie kętrzyńskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie kętrzyńskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 4 317, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 4 (łącznie 121, +3,4%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 4 313, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 117, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 4 310, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 117, +0%)

Koronawirus w powiecie kętrzyńskim

Koronawirus w powiecie piskich. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie piskich 3 865 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie piskich od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie piskich

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 8 (razem 3 865, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 96, +1,1%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 3 857, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 95, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 3 854, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 95, +0%)

Koronawirus w powiecie piskich

Koronawirus w powiecie elbląskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie elbląskim 3 710 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie elbląskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie elbląskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 3 710, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 93, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 3 706, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 93, +2,2%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 3 704, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 91, +0%)

Koronawirus w powiecie elbląskim

Koronawirus w powiecie nowomiejskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie nowomiejskim 3 473 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie nowomiejskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie nowomiejskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 11 (razem 3 473, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 77, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 3 462, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 77, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 1 (razem 3 460, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 77, +0%)

Koronawirus w powiecie nowomiejskim

Koronawirus w powiecie mrągowskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie mrągowskim 3 375 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie mrągowskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie mrągowskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 3 375, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 106, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 1 (razem 3 370, +0%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 106, +1%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 3 369, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 105, +0%)

Koronawirus w powiecie mrągowskim

Koronawirus w powiecie lidzbarskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie lidzbarskim 3 142 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie lidzbarskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie lidzbarskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 6 (razem 3 142, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 71, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 3 136, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 71, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 0 (razem 3 134, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 71, +0%)

Koronawirus w powiecie lidzbarskim

Koronawirus w powiecie nidzickim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie nidzickim 2 955 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie nidzickim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie nidzickim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 2 955, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 86, +2,4%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 2 953, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 84, +1,2%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 0 (razem 2 948, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 83, +0%)

Koronawirus w powiecie nidzickim

Koronawirus w powiecie braniewskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie braniewskim 2 878 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie braniewskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie braniewskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 2 878, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 93, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 2 871, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 93, +2,2%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 2 869, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 91, +0%)

Koronawirus w powiecie braniewskim

Koronawirus w powiecie węgorzewskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie węgorzewskim 2 315 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie węgorzewskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie węgorzewskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 12 (razem 2 315, +0,5%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 69, +1,5%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 0 (razem 2 303, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 68, +0%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 0 (razem 2 303, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 68, +0%)

Koronawirus w powiecie węgorzewskim

Koronawirus w powiecie oleckim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie oleckim 2 071 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie oleckim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie oleckim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 2 071, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 73, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 1 (razem 2 068, +0%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 73, +2,8%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 1 (razem 2 067, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 71, +0%)

Koronawirus w powiecie oleckim

Koronawirus w powiecie gołdapskim. Czwartek, 6.05.2021

Łącznie mamy w powiecie gołdapskim 1 528 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie gołdapskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie gołdapskim

  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 1 528, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 51, +0%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 1 523, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 51, +2%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 0 (razem 1 521, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 50, +0%)

Koronawirus w powiecie gołdapskim

Jakie sa objawy koronawirusa?

Koronawirus jest chorobą zakaźną i posiada podobne objawy do grypy. Jednak kilka symptomów różni je od siebie. Objawami COVID-19 są najczęściej:

  • suchy kaszel
  • gorączka
  • uczucie zmęczenia

Rzadszymi oznakami zakażania koronawirusem są:

  • bóle mięśni
  • ból gardła
  • biegunka
  • bóle brzucha
  • bóle głowy
  • nudności
    utrata smaku i węchu
  • zmiany skórne na stopach

Warto pamiętać, że u dzieci te objawy mogą być odmienne. U najmłodszych występuje niechętne spożywanie płynów i rzadsze oddawanie moczu, nieprzerwany płacz bez określonej przyczyny, gorączka, która nie ustępuje po podaniu leków zbijających temperaturę oraz nietypowe zachowania dziecka.

ZOBACZ KONIECZNIE

Jak nosić maseczkę?

Noszenie maseczki ochronnej jest ważne podczas walki z koronawirusem. Stanowi ona ochronę przed zakażeniem tym wirusem. Należy pamiętać, że nie wszystkie maseczki chronią nas w jednakowym stopniu.
Maseczki medyczne TZF II R, będące wyrobami medycznymi, zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych produkują Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” S.A..Maseczki medyczne TZF II R są też rozwiązaniem dla alergików i osób, które mają problem ze swobodnym oddychaniem w innych maseczkach.
Certyfikowane maseczki medyczne TZF II R są też rozwiązaniem dla alergików i osób, które mają problem ze swobodnym oddychaniem w innych maseczkach. Najlepiej, by maski były produkowane bez użycia substancji uczulających jak lateks czy nikiel oraz zapewniały duży komfort użytkowania, a tak jest w przypadku masek TZF II R.
Maseczki medyczne TZF II R zakupisz w placówkach pocztowych w Twojej okolicy. Lista placówek pocztowych, w których kupisz certyfikowane maseczki medyczne:

Gmina Bartoszyce

UP Bartoszyce 1
11-200 Bartoszyce, ul. 11 Listopada 3
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bartoszyce 1
11-201 Bartoszyce, ul. Generała Józefa Bema 53
pon. 11:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bartoszyce 1
11-204 Bartoszyce, ul. Ogrodowa 1 A
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bartoszyce 1
11-205 Bartoszyce, ul. Stefana Żeromskiego 33
pon. 11:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bartoszyce 1
11-207 Bartoszyce, ul. Warszawska 23
pon. 11:00-14:30, 15:00-18:00, wt. 11:00-14:30, 15:00-18:00, śr. 11:00-14:30, 15:00-18:00, czw. 11:00-14:30, 15:00-18:00, pt. 13:00-14:30, 15:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Galiny
11-214 Galiny, Galiny 31
pon. 06:00-14:15, wt. 06:00-14:15, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Krawczyki
11-202 Krawczyki, Krawczyki 11A
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Rodnowo
11-200 Rodnowo, Rodnowo 17
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 14:00-20:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wojciechy
11-200 Wojciechy, Wojciechy 20
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 14:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Bisztynek

UP Bisztynek
11-230 Bisztynek, Plac Wolności 2
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-16:00, śr. 08:00-16:00, czw. 08:00-16:00, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Górowo Iławeckie

UP Górowo Iławeckie
11-220 Górowo Iławeckie, ul. Szkolna 2
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kamińsk
11-227 Kamińsk, ul. Obrońców Westerplatte 6
pon. 06:00-14:30, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Kandyty
11-220 Kandyty, Kandyty 9A
pon. 06:00-14:15, wt. 06:00-14:15, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Pieszkowo
11-220 Pieszkowo, Pieszkowo 27
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Sępopol

AP Liski
11-210 Liski, Liski 4
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Sępopol
11-210 Sępopol, ul. 11 Listopada 6
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-17:00, śr. 08:30-17:00, czw. 08:30-17:00, pt. 08:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Braniewo

FUP Braniewo 1
14-500 Braniewo, ul. Henryka Dembińskiego 1
pon. 13:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 10:00-13:00, 13:30-16:30, śr. 10:00-13:00, 13:30-16:30, czw. 10:00-13:00, 13:30-16:30, pt. 10:00-13:00, 13:30-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Braniewo 1
14-500 Braniewo, ul. Hozjusza 1
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Braniewo 1
14-502 Braniewo, ul. Tadeusza Kościuszki 66
pon. 11:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Żelazna Góra
14-506 Żelazna Góra, Żelazna Góra 23
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Płoskinia

AP Chruściel
14-527 Chruściel, Chruściel 55
pon. 07:45-13:45, wt. 07:45-13:45, śr. 07:45-13:45, czw. 07:45-13:45, pt. 07:45-13:45, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Pieniężno
14-526 Płoskinia, Płoskinia 2 lok. 5
pon. 13:30-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Frombork

FUP Braniewo 1
14-530 Frombork, ul. Pocztowa 9
pon. 12:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, śr. 09:00-12:00, 12:30-16:00, czw. 09:00-12:00, 12:30-16:00, pt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lelkowo

FUP Pieniężno
14-520 Lelkowo, Lelkowo 23
pon. 14:00-20:00, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 08:30-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Zagaje
14-520 Zagaje, Zagaje 29 A
pon. 06:00-14:30, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. 06:00-14:30, niedz. nieczynne

Gmina Wilczęta

AP Nowica
14-405 Nowica, Nowica 5
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

FUP Młynary
14-405 Wilczęta, Wilczęta 54
pon. 08:30-20:00, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 09:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pieniężno

UP Pieniężno
14-520 Pieniężno, ul. 1 Maja 13
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-17:30, śr. 08:00-17:30, czw. 08:00-17:30, pt. 08:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Pieniężno
14-520 Pieniężno, ul. 1 Maja 13
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-17:30, śr. 08:00-17:30, czw. 08:00-17:30, pt. 08:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Działdowo

UP Działdowo 3
13-201 Działdowo, ul. Cypriana Kamila Norwida 2 C
pon. 10:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Działdowo 1
13-200 Działdowo, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 12
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Działdowo 2
13-210 Działdowo, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 41
pon. 11:30-19:00, wt. 11:30-19:00, śr. 11:30-19:00, czw. 11:30-19:00, pt. 11:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Działdowo
13-202 Działdowo, ul. Świerkowa 10
pon. 08:30-17:00, wt. 08:30-17:00, śr. 11:30-20:00, czw. 08:30-17:00, pt. 08:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ruszkowo
13-205 Ruszkowo, Ruszkowo 21
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 14:00-20:00, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Działdowo 3
13-214 Uzdowo, Uzdowo 70
pon. 13:30-20:00, wt. 08:00-14:30, śr. 08:00-14:30, czw. 08:00-14:30, pt. 08:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Iłowo-Osada

FUP Działdowo 1
13-240 Iłowo-Osada, ul. Wyzwolenia 2A
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Narzym
13-240 Narzym, ul. Ogrodowa 4
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Lidzbark

UP Lidzbark k. Działdowa
13-230 Lidzbark, ul. Dworcowa 8
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Stare Dłutowo
13-203 Stare Dłutowo, ul. Tysiąclecia 15 B
pon. 07:00-16:00, wt. 07:00-16:00, śr. 07:00-16:00, czw. 07:00-16:00, pt. 07:00-16:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Płośnica

UP Płośnica
13-206 Płośnica, ul. Dworcowa 12
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Rybno

UP Rybno
13-220 Rybno, ul. Wyzwolenia 47
pon. 08:00-15:30, wt. 08:00-15:30, śr. 08:00-15:30, czw. 08:00-15:30, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Godkowo

FUP Pasłęk 1
14-407 Godkowo, Godkowo 18
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gronowo Elbląskie

FUP Elbląg 2
82-335 Gronowo Elbląskie, ul. Łączności 16
pon. 14:00-20:00, wt. 09:30-15:30, śr. 09:30-15:30, czw. 09:30-15:30, pt. 09:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Jegłownik
82-331 Jegłownik, ul. Malborska 35
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Elbląg

FUP Elbląg 2
82-304 Gronowo Górne, ul. Diamentowa 3
pon. 11:00-20:00, wt. 09:30-16:00, śr. 09:30-16:00, czw. 09:30-16:00, pt. 09:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Elbląg
82-310 Elbląg, Aleja Grunwaldzka 2
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Elbląg 13
82-312 Elbląg, Aleja Odrodzenia 10
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Elbląg 2
82-310 Elbląg, Plac Dworcowy 2
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-15:00, niedz. nieczynne

UP Elbląg 1
82-300 Elbląg, Plac Słowiański 1 lok. 3
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Elbląg
82-303 Elbląg, ul. Brzozowa 5
pon. 12:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 1
82-317 Elbląg, ul. Fromborska 27A
pon. 11:00-13:00, 13:30-20:00, wt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, śr. 11:00-13:00, 13:30-17:30, czw. 11:00-13:00, 13:30-17:30, pt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 2
82-305 Elbląg, ul. Generała Józefa Bema 29
pon. 10:30-13:30, 14:00-20:00, wt. 10:30-13:30, 14:00-17:30, śr. 10:30-13:30, 14:00-17:30, czw. 10:30-13:30, 14:00-17:30, pt. 10:30-13:30, 14:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 1
82-300 Elbląg, ul. Jana Szucha 3 A
pon. 11:00-13:00, 13:30-20:00, wt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, śr. 11:00-13:00, 13:30-17:30, czw. 11:00-13:00, 13:30-17:30, pt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 1
82-315 Elbląg, ul. Józefa Chełmońskiego 8
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 10:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 2
82-310 Elbląg, ul. Kielecka 12
pon. 12:30-14:00, 14:30-20:00, wt. 10:30-14:00, 14:30-18:00, śr. 10:30-14:00, 14:30-18:00, czw. 10:30-14:00, 14:30-18:00, pt. 10:30-14:00, 14:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 1
82-311 Elbląg, ul. Kosynierów Gdyńskich 54 A lok. 1
pon. 10:00-13:00, 13:30-20:00, wt. 10:00-13:00, 13:30-17:00, śr. 10:00-13:00, 13:30-17:00, czw. 10:00-13:00, 13:30-17:00, pt. 10:00-13:00, 13:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 1
82-300 Elbląg, ul. Lubraniecka 32
pon. 10:30-13:00, 13:30-20:00, wt. 10:30-13:00, 13:30-17:30, śr. 10:30-13:00, 13:30-17:30, czw. 10:30-13:00, 13:30-17:30, pt. 10:30-13:00, 13:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 1
82-302 Elbląg, ul. Michała Kajki 1
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 10:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Elbląg 10
82-308 Elbląg, ul. Nowowiejska 1
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 10:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Elbląg 15
82-314 Elbląg, ul. Ogólna 55
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Elbląg 2
82-310 Elbląg, ul. Orla 5
pon. 10:30-13:30, 14:00-20:00, wt. 10:30-13:30, 14:00-17:30, śr. 10:30-13:30, 14:00-17:30, czw. 10:30-13:30, 14:00-17:30, pt. 10:30-13:30, 14:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Elbląg
82-309 Elbląg, ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 152 lok. 073
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-20:00, śr. 09:00-20:00, czw. 09:00-20:00, pt. 09:00-20:00, sob. 09:00-16:00, niedz. 10:00-15:00

FUP Elbląg 2
82-310 Elbląg, ul. Stefana Żeromskiego 2
pon. 09:00-16:00, 16:30-19:00, wt. 09:00-16:00, 16:30-19:00, śr. 09:00-16:00, 16:30-19:00, czw. 09:00-16:00, 16:30-19:00, pt. 09:00-16:00, 16:30-19:00, sob. 09:00-17:00, niedz. 10:15-18:00

Gmina Markusy

FUP Elbląg 2
82-325 Markusy, ul. Markusy 83
pon. 14:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Milejewo

FUP Elbląg 2
82-310 Milejewo, ul. Góra Maślana 4
pon. 14:00-20:00, wt. 10:00-16:00, śr. 10:00-16:00, czw. 10:00-16:00, pt. 10:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Młynary

UP Młynary
14-420 Młynary, ul. 1 Maja 8
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-16:30, śr. 09:00-16:30, czw. 09:00-16:30, pt. 09:00-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pasłęk

FUP Pasłęk 1
14-400 Pasłęk, ul. Ogrodowa 13 A
pon. 10:30-13:30, 14:00-20:00, wt. 10:30-13:30, 14:00-17:30, śr. 10:30-13:30, 14:00-17:30, czw. 10:30-13:30, 14:00-17:30, pt. 10:30-13:30, 14:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Pasłęk
14-401 Pasłęk, ul. Sprzymierzonych 24 A
pon. 14:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Pasłęk 1
14-400 Pasłęk, ul. Władysława Jagiełły 13
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Zielonka Pasłęcka
14-400 Zielonka Pasłęcka, Zielonka Pasłęcka 15B
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 14:00-20:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Rychliki

FUP Pasłęk 1
14-411 Rychliki, Rychliki 38
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 11:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Tolkmicko

UP Tolkmicko
82-340 Tolkmicko, ul. Świętojańska 25
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-16:30, śr. 09:00-16:30, czw. 09:00-16:30, pt. 09:00-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kalinowo

AP Borzymy
19-314 Borzymy, Borzymy 23
pon. 11:45-20:00, wt. 06:45-15:00, śr. 06:45-15:00, czw. 06:45-15:00, pt. 06:45-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-314 Kalinowo, ul. Mazurska 8
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Ełk

AP Ełk
19-302 Ełk, Plac Miejski 1
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. 09:00-13:00, niedz. 09:00-17:00

AP Ełk
19-302 Ełk, Plac Miejski 1
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. 09:00-13:00, niedz. 09:00-17:00

AP Ełk
19-302 Ełk, ul. Adama Mickiewicza 19
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Ełk
19-302 Ełk, ul. Adama Mickiewicza 19
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Ełk 1
19-300 Ełk, ul. Fryderyka Chopina 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Ełk 1
19-300 Ełk, ul. Fryderyka Chopina 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-305 Ełk, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 1
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-305 Ełk, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 1
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-303 Ełk, ul. Generała Władysława Sikorskiego 3 A
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-303 Ełk, ul. Generała Władysława Sikorskiego 3 A
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Ełk 6
19-304 Ełk, ul. Jana Kilińskiego 40
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Ełk 6
19-304 Ełk, ul. Jana Kilińskiego 40
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ełk
19-302 Ełk, ul. Jana Pawła II 20 lok. 5
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ełk
19-302 Ełk, ul. Jana Pawła II 20 lok. 5
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-301 Ełk, ul. Jana Pawła II 3 B
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-301 Ełk, ul. Jana Pawła II 3 B
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-300 Ełk, ul. Juliana Tuwima 22 lok. 3U
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-300 Ełk, ul. Juliana Tuwima 22 lok. 3U
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-300 Ełk, ul. Suwalska 19
pon. 10:00-13:00, 13:30-17:00, wt. 10:00-13:00, 13:30-17:00, śr. 10:00-13:00, 13:30-17:00, czw. 10:00-13:00, 13:30-17:00, pt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ełk 1
19-300 Ełk, ul. Suwalska 19
pon. 10:00-13:00, 13:30-17:00, wt. 10:00-13:00, 13:30-17:00, śr. 10:00-13:00, 13:30-17:00, czw. 10:00-13:00, 13:30-17:00, pt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ełk
19-307 Ełk, ul. Suwalska 84 lok. lok.103
pon. 07:30-11:30, wt. 07:30-11:30, śr. 07:30-11:30, czw. 07:30-11:30, pt. 07:30-11:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ełk
19-307 Ełk, ul. Suwalska 84 lok. lok.103
pon. 07:30-11:30, wt. 07:30-11:30, śr. 07:30-11:30, czw. 07:30-11:30, pt. 07:30-11:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Nowa Wieś Ełcka
19-300 Nowa Wieś Ełcka, ul. Sportowa 7
pon. 07:00-14:00, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. 09:00-17:00

AP Regielnica
19-306 Regielnica, Regielnica 9
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Woszczele
19-300 Woszczele, ul. Zielona 2 A
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Prostki

FUP Ełk 1
19-335 Prostki, ul. 1 Maja 43
pon. 09:00-15:30, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Rożyńsk Wielki
19-335 Rożyńsk Wielki, Rożyńsk Wielki 26
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Wiśniowo Ełckie
19-335 Wiśniowo Ełckie, Wiśniowo Ełckie 44 A
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Stare Juchy

FUP Ełk 1
19-330 Stare Juchy, ul. Ełcka 15
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Giżycko

AP Bystry
11-503 Bystry, Bystry 11B
pon. 07:00-15:00, wt. 07:00-15:00, śr. 07:00-15:00, czw. 07:00-15:00, pt. 07:00-15:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

FUP Giżycko 1
11-500 Giżycko, Aleja Wojska Polskiego 8
pon. 10:00-14:00, 14:30-17:30, wt. 10:00-14:00, 14:30-17:30, śr. 10:00-14:00, 14:30-17:30, czw. 10:00-14:00, 14:30-17:30, pt. 12:30-17:20, 17:50-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Giżycko
11-504 Giżycko, Plac Targowy 3 lok. 1
pon. 10:00-16:00, wt. 10:00-16:00, śr. 10:00-16:00, czw. 10:00-16:00, pt. 10:00-16:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Giżycko 1
11-500 Giżycko, ul. Ignacego Daszyńskiego 28 A
pon. 10:00-12:50, 13:20-17:30, wt. 10:00-12:50, 13:20-17:30, śr. 10:00-12:50, 13:20-17:30, czw. 10:00-12:50, 13:20-17:30, pt. 12:30-17:00, 17:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Giżycko
11-504 Giżycko, ul. Królowej Jadwigi 14
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. 09:00-17:00, niedz. 09:00-17:00

FUP Giżycko 1
11-508 Giżycko, ul. Królowej Jadwigi 4 lok. 2
pon. 10:00-13:40, 14:10-17:30, wt. 10:00-13:40, 14:10-17:30, śr. 10:00-13:40, 14:10-17:30, czw. 10:00-13:40, 14:10-17:30, pt. 12:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Giżycko 1
11-500 Giżycko, ul. Pocztowa 2
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

AP Upałty Małe
11-502 Upałty Małe, Upałty Małe 5
pon. 06:30-11:00, 14:00-15:30, wt. 06:30-11:00, 14:00-15:30, śr. 06:30-11:00, 14:00-15:30, czw. 06:30-11:00, 14:00-15:30, pt. 06:30-11:00, 14:00-15:30, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

AP Wilkasy
11-501 Wilkasy, ul. Olsztyńska 48
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 11:30-17:30, pt. 08:30-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kruklanki

FUP Giżycko 1
11-612 Kruklanki, ul. Dworcowa 3
pon. 08:00-12:00, 12:30-15:30, wt. 08:00-12:00, 12:30-15:30, śr. 08:00-12:00, 12:30-15:30, czw. 08:00-12:00, 12:30-15:30, pt. 12:30-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Miłki

FUP Giżycko 1
11-513 Miłki, ul. Mazurska 2
pon. 08:00-12:00, 12:30-15:30, wt. 08:00-12:00, 12:30-15:30, śr. 08:00-12:00, 12:30-15:30, czw. 08:00-12:00, 12:30-15:30, pt. 12:30-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Wydminy

AP Orłowo
11-510 Orłowo, Orłowo 39
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Siedliska
11-511 Siedliska, Siedliska 32
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

UP Wydminy
11-510 Wydminy, ul. Grunwaldzka 80
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Zelki
11-510 Zelki, Zelki 6
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Ryn

UP Ryn
11-520 Ryn, ul. Ratuszowa 5
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Ryn
11-520 Ryn, ul. Ratuszowa 5
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Zalewo

AP Boreczno
14-232 Boreczno, Boreczno 12 A
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Zalewo
14-230 Zalewo, ul. Henryka Sienkiewicza 3
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-18:00, śr. 08:30-18:00, czw. 08:30-18:00, pt. 08:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Iława

AP Frednowy
14-200 Frednowy, Frednowy 19
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Iława 2
14-210 Iława, ul. Dworcowa 1 A
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Iława 3
14-202 Iława, ul. Generała Leopolda Okulickiego 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Iława 1
14-201 Iława, ul. Jarosława Dąbrowskiego 48 A
pon. 11:00-16:00, 16:30-18:00, wt. 11:00-16:00, 16:30-18:00, śr. 11:00-16:00, 16:30-18:00, czw. 11:00-16:00, 16:30-18:00, pt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Iława
14-200 Iława, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 28 A
pon. 10:00-13:00, 13:30-16:30, wt. 10:00-13:00, 13:30-16:30, śr. 10:00-13:00, 13:30-16:30, czw. 10:00-13:00, 13:30-16:30, pt. 10:00-13:00, 13:30-16:30, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Iława 1
14-200 Iława, ul. Kazimierza Jagiellończyka 2
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

AP Laseczno
14-202 Laseczno, Laseczno 39
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 14:00-20:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ząbrowo
14-241 Ząbrowo, ul. Kościelna 3
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 14:00-20:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kisielice

AP Goryń
14-220 Goryń, Goryń 62
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

UP Kisielice
14-220 Kisielice, Aleja Wojska Polskiego 7
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-16:00, śr. 08:00-16:00, czw. 08:00-16:00, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Susz

AP Kamieniec
14-240 Kamieniec, Kamieniec 28
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

UP Susz
14-240 Susz, ul. Słowiańska 24
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lubawa

UP Lubawa
14-260 Lubawa, ul. Gdańska 13
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Lubawa
14-261 Lubawa, ul. Teofila Rzepnikowskiego 50
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Łążyn
14-260 Łążyn, Łążyn 42
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Tuszewo
14-261 Tuszewo, Tuszewo 46
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Barciany

FUP Kętrzyn 1
11-410 Barciany, ul. Wojska Polskiego 2
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Drogosze
11-410 Drogosze, Drogosze 19
pon. 11:45-20:00, wt. 06:00-14:15, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Winda
11-410 Winda, Winda 5
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Korsze

AP Garbno
11-430 Garbno, Garbno 33
pon. 11:45-20:00, wt. 06:00-14:15, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Korsze
11-430 Korsze, ul. Elizy Orzeszkowej 7
pon. 10:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Sątoczno
11-431 Sątoczno, Sątoczno 6
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Kętrzyn

AP Kętrzyn
11-401 Kętrzyn, ul. Generała Władysława Sikorskiego 20 lok. 1 A
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Kętrzyn 1
11-402 Kętrzyn, ul. Ignacego Daszyńskiego 19
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Kętrzyn 1
11-400 Kętrzyn, ul. Królowej Jadwigi 9
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-16:00, śr. 10:00-16:00, czw. 10:00-16:00, pt. 10:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Kętrzyn 1
11-400 Kętrzyn, ul. Pocztowa 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Kętrzyn 1
11-409 Kętrzyn, ul. Różana 1
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Nakomiady
11-405 Nakomiady, Nakomiady
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Wilkowo
11-441 Wilkowo, Wilkowo 28
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Reszel

UP Reszel
11-440 Reszel, ul. Kolejowa 1
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Święta Lipka
11-442 Święta Lipka, Święta Lipka 20
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Srokowo

FUP Kętrzyn 1
11-420 Srokowo, ul. Kętrzyńska 8
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Orneta

AP Bażyny
11-131 Bażyny, Bażyny 93
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

UP Orneta
11-130 Orneta, ul. Adama Mickiewicza 3
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lidzbark Warmiński

AP Ignalin
11-100 Ignalin, Ignalin 8
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

UP Lidzbark Warmiński
11-100 Lidzbark Warmiński, ul. Aleksandra Świętochowskiego 5
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lidzbark Warmiński
11-100 Lidzbark Warmiński, ul. Bartoszycka 9
pon. 12:30-16:30, 17:00-20:00, wt. 10:00-13:00, 13:30-17:30, śr. 10:00-13:00, 13:30-17:30, czw. 10:00-13:00, 13:30-17:30, pt. 10:00-13:00, 13:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lidzbark Warmiński
11-101 Lidzbark Warmiński, ul. Hoża 1
pon. 12:45-16:30, 17:00-20:00, wt. 09:15-12:00, 12:30-16:30, śr. 09:15-12:00, 12:30-16:30, czw. 09:15-12:00, 12:30-16:30, pt. 09:15-12:00, 12:30-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Rogóż
11-103 Rogóż, Rogóż 19
pon. 07:30-14:00, wt. 07:30-14:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. 09:00-18:00

Gmina Kiwity

FUP Lidzbark Warmiński
11-106 Kiwity, Kiwity 29
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Stoczek
11-107 Stoczek, Stoczek 31
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Lubomino

FUP Orneta
11-135 Lubomino, ul. Mikołaja Kopernika 10
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 09:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wilczkowo
11-135 Wilczkowo, Wilczkowo 14 B
pon. 07:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Mikołajki

UP Mikołajki k. Mrągowa
11-730 Mikołajki, ul. 3 Maja 8
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Mikołajki k. Mrągowa
11-730 Mikołajki, ul. 3 Maja 8
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Mrągowo

FUP Mrągowo 1
11-702 Mrągowo, Osiedle Parkowe 16
pon. 10:30-17:00, wt. 10:30-17:00, śr. 10:30-17:00, czw. 10:30-17:00, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Mrągowo 1
11-709 Mrągowo, ul. Grunwaldzka 1
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Mrągowo 1
11-700 Mrągowo, ul. Królewiecka 39
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Mrągowo 1
11-700 Mrągowo, ul. Piaskowa 1 C
pon. 10:30-17:00, wt. 10:30-17:00, śr. 10:30-17:00, czw. 10:30-17:00, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wyszembork
11-700 Wyszembork, Wyszembork 31
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. 08:00-20:00

Gmina Piecki

AP Nawiady
11-710 Nawiady, Nawiady 32
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 14:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Mrągowo 1
11-710 Piecki, ul. Wolności 1
pon. 08:00-15:30, wt. 08:00-15:30, śr. 08:00-15:30, czw. 08:00-15:30, pt. 08:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Sorkwity

AP Rybno k. Mrągowa
11-731 Rybno, ul. Długa 23
pon. 06:00-12:00, wt. 06:00-12:00, śr. 06:00-12:00, czw. 06:00-12:00, pt. 06:00-12:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

FUP Mrągowo 1
11-731 Sorkwity, ul. Olsztyńska 17
pon. 08:30-15:30, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Warpuny
11-731 Warpuny, ul. Wolności 16
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Janowiec Kościelny

FUP Nidzica
13-111 Janowiec Kościelny, Janowiec Kościelny 149
pon. 08:30-15:30, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Janowo

FUP Nidzica
13-113 Janowo, ul. Przasnyska 14
pon. 08:30-15:30, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Muszaki
13-114 Muszaki, Muszaki 91A
pon. 07:00-13:00, 13:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Róg
13-113 Róg, Róg 55
pon. 14:00-20:00, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 08:30-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kozłowo

FUP Nidzica
13-124 Kozłowo, ul. Nidzicka 17
pon. 09:00-16:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Nidzica

AP Napiwoda
13-102 Napiwoda, Napiwoda 74 A
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Nidzica
13-100 Nidzica, ul. 1 Maja 6
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Nidzica
13-100 Nidzica, ul. Olsztyńska 2 C
pon. 09:00-16:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Nidzica
13-103 Nidzica, ul. Słoneczna 1
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Biskupiec

UP Biskupiec k. Iławy
13-340 Biskupiec, ul. Grudziądzka 11
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-16:00, śr. 08:00-16:00, czw. 08:00-16:00, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Lipinki
13-333 Lipinki, Lipinki 11
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

UP Biskupiec
11-300 Biskupiec, ul. Dworcowa 3
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Biskupiec
11-300 Biskupiec, ul. Ludowa 48
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 12:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Czerwonka
11-300 Czerwonka, Czerwonka 78
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

Gmina Grodziczno

FUP Nowe Miasto Lubawskie
13-324 Grodziczno, Grodziczno 3
pon. 08:00-15:30, wt. 08:00-15:30, śr. 08:00-15:30, czw. 08:00-15:30, pt. 12:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Mroczno
13-308 Mroczno, Mroczno 78A
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 07:30-10:30, niedz. nieczynne

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

AP Jamielnik
13-332 Jamielnik, ul. Nowomiejska 27
pon. 06:00-14:30, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Nowe Miasto Lubawskie
13-300 Nowe Miasto Lubawskie, ul. Działyńskich 12A
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Nowe Miasto Lubawskie
13-302 Nowe Miasto Lubawskie, ul. Ludwika Waryńskiego 7
pon. 09:00-15:30, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 09:00-15:30, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Radomno
13-304 Radomno, Radomno 54
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Kurzętnik

FUP Nowe Miasto Lubawskie
13-306 Kurzętnik, ul. Grunwaldzka 15E
pon. 08:00-15:30, wt. 08:00-15:30, śr. 08:00-15:30, czw. 08:00-15:30, pt. 12:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Marzęcice
13-307 Marzęcice, ul. Nowomiejska 9
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Tomaszewo
13-310 Tomaszewo, Tomaszewo 35
pon. 06:00-14:00, wt. 06:00-14:00, śr. 06:00-14:00, czw. 06:00-14:00, pt. 06:00-14:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

Gmina Świętajno

AP Cichy
19-411 Cichy, Cichy 7
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

FUP Olecko
19-411 Świętajno, Świętajno 19
pon. 08:30-15:30, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Jerutki
12-142 Jerutki, Jerutki 70
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Spychowo
12-150 Spychowo, ul. Mazurska 11
pon. 08:00-14:00, 17:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Szczytno 1
12-140 Świętajno, ul. Dworcowa 17
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Olecko

AP Gąski
19-400 Gąski, Gąski 16
pon. 06:30-15:00, wt. 06:30-15:00, śr. 06:30-15:00, czw. 06:30-15:00, pt. 06:30-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Lenarty
19-400 Lenarty, Lenarty 1A
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Olecko
19-400 Olecko, Osiedle Siejnik II 1
pon. 10:00-13:00, 13:30-17:30, wt. 10:00-13:00, 13:30-17:30, śr. 10:00-13:00, 13:30-17:30, czw. 10:00-13:00, 13:30-17:30, pt. 12:30-17:00, 17:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olecko
19-400 Olecko, Plac Wolności 28
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Wieliczki

AP Kleszczewo
19-404 Kleszczewo, Kleszczewo 9/1
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Olecko
19-404 Wieliczki, ul. Tunelowa 6
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kowale Oleckie

FUP Olecko
19-420 Kowale Oleckie, ul. Tadeusza Kościuszki 34
pon. 09:00-13:00, 13:30-16:00, wt. 09:00-13:00, 13:30-16:00, śr. 09:00-13:00, 13:30-16:00, czw. 09:00-13:00, 13:30-16:00, pt. 10:30-13:00, 13:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Sokółki
19-420 Sokółki, Sokółki 42
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Stożne
19-420 Stożne, Stożne 35
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Dobre Miasto

AP Barcikowo
11-043 Barcikowo, Barcikowo 5
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Dobre Miasto
11-040 Dobre Miasto, ul. Grudziądzka 9
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Dobre Miasto
11-040 Dobre Miasto, ul. Zwycięstwa 8 lok. 1
pon. 14:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Barczewo

UP Barczewo
11-010 Barczewo, Plac Pocztowy 1
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Łęgajny
11-010 Łęgajny, ul. Akacjowa 1
pon. 06:00-14:00, wt. 06:00-14:00, śr. 11:30-20:00, czw. 06:00-14:00, pt. 06:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ramsowo
11-011 Ramsowo, Ramsowo 28 A
pon. 06:30-15:00, wt. 06:30-15:00, śr. 11:30-20:00, czw. 06:30-15:00, pt. 06:30-15:00, sob. 11:00-14:00, niedz. 11:00-19:00

AP Wipsowo
11-010 Wipsowo, Wipsowo 91B
pon. 06:00-14:30, wt. 06:00-14:30, śr. 11:30-20:00, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. 11:00-14:00, niedz. 11:00-19:00

Gmina Stawiguda

FUP Olsztyn 10
10-677 Bartąg, ul. Tęczowy Las 5 lok. U4
pon. 13:00-16:00, 16:30-20:00, wt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, śr. 13:00-16:00, 16:30-20:00, czw. 13:00-16:00, 16:30-20:00, pt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 10
11-034 Stawiguda, ul. Olsztyńska 11
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 10
11-034 Stawiguda, ul. Olsztyńska 11
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gietrzwałd

AP Biesal
11-036 Biesal, Biesal 14
pon. 07:00-15:15, wt. 07:00-15:15, śr. 07:00-15:15, czw. 07:00-15:15, pt. 11:45-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gietrzwałd
11-036 Gietrzwałd, ul. Olsztyńska 2
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Purda

AP Butryny
10-687 Butryny, Butryny 9 B
pon. 08:00-14:00, 14:00-18:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Klebark Wielki
10-687 Klebark Wielki, Klebark Wielki 14
pon. 07:30-16:00, wt. 07:30-16:00, śr. 07:30-16:00, czw. 07:30-16:00, pt. 07:30-16:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Klewki
10-687 Klewki, Klewki 3A
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 10
11-030 Purda, Purda 66
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-16:30, śr. 10:00-16:30, czw. 10:00-16:30, pt. 10:30-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Dywity

FUP Olsztyn 2
11-001 Dywity, ul. Spółdzielcza 2 lok. A2
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Tuławki
11-002 Tuławki, Tuławki 14 B
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Jeziorany

AP Franknowo
11-320 Franknowo, Franknowo 14 A
pon. 07:00-13:00, wt. 14:00-20:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Jeziorany
11-320 Jeziorany, ul. Michała Kajki 26
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Jonkowo

FUP Olsztyn 2
11-042 Jonkowo, ul. Księdza Jana Hanowskiego 42
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wrzesina
11-042 Wrzesina, Wrzesina 10
pon. 11:30-20:00, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kolno

FUP Biskupiec
11-311 Kolno, Kolno 25
pon. 09:00-15:30, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 13:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Lutry
11-311 Lutry, Lutry 34A
pon. 06:30-15:00, wt. 06:30-15:00, śr. 06:30-15:00, czw. 06:30-15:00, pt. 06:30-15:00, sob. 12:00-15:00, niedz. nieczynne

Gmina Olsztynek

UP Olsztynek
11-015 Olsztynek, ul. Fryderyka Chopina 15
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Świątki

FUP Dobre Miasto
11-008 Świątki, Świątki 54
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Dąbrówno

UP Dąbrówno
14-120 Dąbrówno, ul. Ostródzka 3
pon. 09:00-16:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Małdyty

AP Dobrocin
14-330 Dobrocin, Dobrocin 35
pon. 06:00-14:30, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Morąg
14-330 Małdyty, ul. Mikołaja Kopernika 2
pon. 09:00-14:30, 15:00-16:30, wt. 09:00-14:30, 15:00-16:30, śr. 09:00-14:30, 15:00-16:30, czw. 09:00-14:30, 15:00-16:30, pt. 12:30-14:30, 15:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Łukta

AP Florczaki
14-105 Florczaki, Florczaki 61
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 08:30-14:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

FUP Ostróda 1
14-105 Łukta, ul. Warmińska 9
pon. 11:00-20:00, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 09:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Grunwald

FUP Dąbrówno
14-107 Gierzwałd, Gierzwałd 27
pon. 08:30-16:00, wt. 08:30-16:00, śr. 08:30-16:00, czw. 08:30-16:00, pt. 12:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Grunwald
14-110 Grunwald, Grunwald 14
pon. 07:00-13:00, wt. 14:00-20:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Grunwald
14-110 Grunwald, Grunwald 14
pon. 07:00-13:00, wt. 14:00-20:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Stębark
14-111 Stębark, Stębark 64A
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Miłakowo

UP Miłakowo
14-310 Miłakowo, ul. Ignacego Daszyńskiego 10
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Miłomłyn

UP Miłomłyn
14-140 Miłomłyn, ul. Twarda 3
pon. 08:00-16:00, wt. 08:00-16:00, śr. 08:00-16:00, czw. 08:00-16:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Morąg

UP Morąg
14-300 Morąg, ul. 11 Listopada 2
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Morąg
14-301 Morąg, ul. Armii Krajowej 13 lok. 1
pon. 08:45-20:00, wt. 08:45-17:00, śr. 08:45-17:00, czw. 08:45-17:00, pt. 08:45-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Morąg
14-302 Morąg, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 50
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Ruś
14-304 Ruś, Ruś 32
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Słonecznik
14-300 Słonecznik, Słonecznik 32
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Ostróda

UP Ostróda 1
14-100 Ostróda, ul. Adama Mickiewicza 15
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Ostróda 1
14-102 Ostróda, ul. Grunwaldzka 41
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Ostróda 6
14-104 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 3 B lok. 32
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ostróda 1
14-100 Ostróda, ul. Seweryna Pieniężnego 47 B
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 09:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ostróda
14-103 Ostróda, ul. Stefana Czarnieckiego 25
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Ostróda 1
14-100 Ostróda, ul. Stefana Jaracza 20
pon. 10:30-20:00, wt. 10:30-17:00, śr. 10:30-17:00, czw. 10:30-17:00, pt. 11:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szyldak
14-100 Szyldak, ul. Spacerowa 4
pon. 06:30-12:30, wt. 06:30-12:30, śr. 06:30-12:30, czw. 06:30-12:30, pt. 06:30-12:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Biała Piska

UP Biała Piska
12-230 Biała Piska, ul. Stanisława Moniuszki 1
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Pogorzel Wielka
12-230 Pogorzel Wielka, Pogorzel Wielka 13A
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Skarżyn
12-232 Skarżyn, Skarżyn 19
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Orzysz

AP Orzysz
12-251 Orzysz, ul. Giżycka 12
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

UP Orzysz
12-250 Orzysz, ul. Wojska Polskiego 22
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pisz

UP Pisz 1
12-200 Pisz, ul. Gustawa Gizewiusza 6
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Pisz
12-200 Pisz, ul. Warszawska 28
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Pisz 1
12-201 Pisz, ul. Wojska Polskiego 84
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wiartel
12-203 Wiartel, Wiartel 12A
pon. 06:00-15:00, wt. 06:00-15:00, śr. 06:00-15:00, czw. 06:00-15:00, pt. 06:00-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Ruciane-Nida

UP Ruciane-Nida 1
12-220 Ruciane-Nida, Aleja Wczasów 4 B
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ruciane-Nida 1
12-221 Ruciane-Nida, ul. Kolejowa 2
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-18:00, śr. 08:30-18:00, czw. 08:30-18:00, pt. 08:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Wielbark

AP Baranowo
12-160 Baranowo, Baranowo 18
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Szczytno 1
12-160 Wielbark, ul. Władysława Jagiełły 1
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 10:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Rozogi

AP Dąbrowy
12-115 Dąbrowy, Dąbrowy 1
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 11:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Rozogi
12-114 Rozogi, ul. Rynek 3
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-15:30, śr. 08:00-15:30, czw. 08:00-15:30, pt. 08:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Dźwierzuty

UP Dźwierzuty
12-120 Dźwierzuty, ul. Niepodległości 13
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 08:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Jedwabno

UP Jedwabno k. Nidzicy
12-122 Jedwabno, ul. 1 Maja 43
pon. 10:00-20:00, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 08:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kot
12-122 Kot, Kot 26 A
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Szczytno

AP Lipowiec
12-103 Lipowiec, Lipowiec 7
pon. 06:00-14:15, wt. 06:00-14:15, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. 06:00-14:15, niedz. nieczynne

AP Olszyny
12-100 Olszyny, Olszyny 42
pon. 06:00-14:15, wt. 06:00-15:00, śr. 06:00-15:00, czw. 06:00-15:00, pt. 06:00-15:00, sob. 06:00-15:00, niedz. nieczynne

AP Romany
12-104 Romany, Romany 26
pon. 06:00-14:15, wt. 06:00-14:15, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

UP Szczytno 1
12-100 Szczytno, ul. Polska 22
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Szczytno 1
12-101 Szczytno, ul. Solidarności 6
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Szczytno 1
12-102 Szczytno, ul. Tadeusza Kościuszki 17
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szczytno
12-102 Szczytno, ul. Zbigniewa Sobieszczańskiego 22
pon. 12:00-18:00, 18:00-20:00, wt. 08:30-16:30, śr. 08:30-16:30, czw. 08:30-16:30, pt. 08:30-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szymany
12-100 Szymany, Szymany 4 H
pon. 08:00-14:00, 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pasym

UP Pasym
12-130 Pasym, ul. Pocztowa 1
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 08:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Pasym
12-130 Pasym, ul. Pocztowa 1
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-15:30, śr. 08:30-15:30, czw. 08:30-15:30, pt. 08:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Banie Mazurskie

FUP Gołdap
19-520 Banie Mazurskie, ul. Marii Konopnickiej 39
pon. 08:30-15:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Lisy
19-514 Lisy, Lisy 26
pon. 07:00-13:00, wt. 14:00-20:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Dubeninki

FUP Gołdap
19-504 Dubeninki, ul. Dębowa 12
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Żytkiejmy
19-504 Żytkiejmy, ul. Plac Wolności 4
pon. 07:30-14:00, wt. 14:00-20:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Żytkiejmy
19-504 Żytkiejmy, ul. Plac Wolności 4
pon. 07:30-14:00, wt. 14:00-20:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gołdap

FUP Gołdap
19-500 Gołdap, ul. Armii Krajowej 34C
pon. 12:00-18:00, wt. 12:00-18:00, śr. 12:00-18:00, czw. 12:00-18:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gołdap
19-500 Gołdap, ul. Armii Krajowej 34C
pon. 12:00-18:00, wt. 12:00-18:00, śr. 12:00-18:00, czw. 12:00-18:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gołdap
19-500 Gołdap, ul. Królewiecka 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gołdap
19-500 Gołdap, ul. Królewiecka 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gołdap
19-501 Gołdap, ul. Mazurska 19
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Gołdap
19-501 Gołdap, ul. Mazurska 19
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Górne
19-506 Górne, Górne 19
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 08:30-14:30, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Budry

FUP Węgorzewo
11-606 Budry, ul. 3 Maja 4
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 11:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pozezdrze

AP Kuty
11-610 Kuty, Kuty 24
pon. 07:00-19:00, wt. 07:00-19:00, śr. 07:00-19:00, czw. 07:00-19:00, pt. 07:00-19:00, sob. 07:00-19:00, niedz. nieczynne

FUP Węgorzewo
11-610 Pozezdrze, ul. 1 Maja 17
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 11:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Węgorzewo

AP Radzieje
11-602 Radzieje, ul. Węgorzewska 26
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

AP Węgorzewo
11-601 Węgorzewo, ul. Bolesława Chrobrego 6
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Węgorzewo
11-600 Węgorzewo, ul. Zamkowa 24
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 12:00-15:00, niedz. nieczynne

UP Węgorzewo
11-600 Węgorzewo, ul. Zamkowa 9
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Olsztyn

FUP Olsztyn 2
10-687 Olsztyn, Aleja Generała Władysława Sikorskiego 2 B
pon. 09:00-21:00, wt. 09:00-21:00, śr. 09:00-21:00, czw. 09:00-21:00, pt. 09:00-21:00, sob. 09:00-20:00, niedz. 09:00-18:00

FUP Olsztyn 1
10-001 Olsztyn, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 14
10-084 Olsztyn, Aleja Warszawska 64
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Olsztyn
10-290 Olsztyn, Aleja Wojska Polskiego 74 lok. 16
pon. 12:00-20:10, wt. 12:00-20:10, śr. 12:00-20:10, czw. 12:00-20:10, pt. 12:00-20:10, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 11
10-143 Olsztyn, ul. Bałtycka 31
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-19:00, śr. 08:30-19:00, czw. 08:30-19:00, pt. 08:30-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 3
10-344 Olsztyn, ul. Bolesława Limanowskiego 48
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-20:00, śr. 09:00-20:00, czw. 09:00-20:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 2
10-685 Olsztyn, ul. Franciszka Barcza 58
pon. 08:00-15:45, 16:15-20:00, wt. 08:00-15:45, 16:15-20:00, śr. 08:00-15:45, 16:15-20:00, czw. 08:00-15:45, 16:15-20:00, pt. 08:00-15:45, 16:15-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 19
10-694 Olsztyn, ul. Generała Józefa Hallera 2
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 6
10-691 Olsztyn, ul. Henryka Panasa 1A
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 18
10-695 Olsztyn, ul. Immanuela Kanta 1 lok. 34
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Olsztyn
10-762 Olsztyn, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5G lok. lok.31
pon. 10:00-18:30, wt. 10:00-18:30, śr. 10:00-18:30, czw. 10:00-18:30, pt. 10:00-18:30, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 10
10-687 Olsztyn, ul. Kazimierza Jaroszyka 21
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 08:00-15:00, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 3
10-344 Olsztyn, ul. Kolejowa 13
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. 08:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 1
10-903 Olsztyn, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 28
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 13
10-684 Olsztyn, ul. Melchiora Wańkowicza 26
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 14
10-718 Olsztyn, ul. Michała Oczapowskiego 12
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 8
10-580 Olsztyn, ul. Mikołaja Kopernika 40
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 12
10-459 Olsztyn, ul. Pana Tadeusza 6
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 2
10-900 Olsztyn, ul. Partyzantów 39
pon. 00:00-24:00, wt. 00:00-24:00, śr. 00:00-24:00, czw. 00:00-24:00, pt. 00:00-24:00, sob. 00:00-24:00, niedz. 00:00-24:00

FUP Olsztyn 3
10-313 Olsztyn, ul. Poprzeczna 18A
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-20:00, śr. 09:00-20:00, czw. 09:00-20:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 1
10-001 Olsztyn, ul. Seweryna Pieniężnego 21
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 19
10-694 Olsztyn, ul. Stawigudzka 7
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 11
10-143 Olsztyn, ul. Stokrotki 1
pon. 11:00-14:30, 15:00-20:00, wt. 11:00-14:30, 15:00-17:30, śr. 11:00-14:30, 15:00-17:30, czw. 11:00-14:30, 15:00-17:30, pt. 11:00-14:30, 15:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 4
10-630 Olsztyn, ul. Szczytnowska 4
pon. 09:00-20:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 11
11-041 Olsztyn, ul. Wilgi 2
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-17:30, śr. 08:30-17:30, czw. 08:30-17:30, pt. 08:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Olsztyn 17
10-601 Olsztyn, ul. Wincentego Pstrowskiego 23
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 1
10-127 Olsztyn, ul. Władysława Jagiełły 4
pon. 09:30-16:30, wt. 09:30-16:30, śr. 09:30-16:30, czw. 09:30-16:30, pt. 09:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Olsztyn 1
10-803 Olsztyn, ul. Zbożowa 27 A
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Jak prawidłowo zakładać i zdejmować maseczki?

Przed zamiarem założenia maseczki ochronnej trzeba koniecznie umyć lub zdezynfekować ręce. Następnie trzymając ją za gumki lub sznurki zakładamy maseczkę. Powinna ona przylegać do grzbietu nosa oraz szczelnie zasłaniać usta, podbródek i nos. Lepiej nie dotykać jej po założeniu i koniecznie wymienić, kiedy będzie zabrudzona lub wilgotna.
Przy zdejmowaniu maseczki ochronnej lepiej nie dotykać jej z przodu, tylko złapać za jej sznurki lub gumki. Jednorazowa maseczka powinna trafić do zamkniętego kosza na śmieci, a maseczkę bawełnianą można prać w pralce w temperaturze minimum 60 stopni C. Na koniec trzeba dokładnie umyć ręce lub je zdezynfekować.

ZOBACZ KONIECZNIE

Jak można się zakazić koronawirusem?

Zmieniając swoje nawyki możesz chronić siebie oraz innych przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

  • Pamiętaj o noszeniu maseczki.
  • Często myj i dezynfekuj ręce.
  • Witaj się na odległość. Unikaj uścisków dłoni.
  • Noś swój długopis, jeśli wiesz, że będziesz musiał coś podpisywać.
  • Podczas robienia zakupów noś rękawiczki lub dotykaj koszyka przez chusteczkę.
  • Unikaj dotykania klamek oraz poręczy.
  • Staraj się nie jeść poza domem.
  • Często rób pranie. =
  • Nie dotykaj powierzchni blatów dłońmi.
  • Pamiętaj o dezynfekcji sprzętów: e-papieros, telefon, klucze itp.
  • Płać bezgotówkowo.

ZOBACZ KONIECZNIE

Popularne mity o koronawirusie

Pojawienie się koronawirusa zapoczątkowało także pojawienie się mitów na jego temat. Warto więc wiedzieć, które z powielanych informacji to fake newsy:

  • maseczka nie chroni przed wirusem i nie warto jej nosić,
  • dzieci nie chorują na COVID-19 i nie zarażają się,
  • nie występuje bezobjawowy przebieg choroby,
  • picie alkoholu odkaża usta i cały organizm,
  • w jedzeniu koronawirus nie występuje,
  • suplementy i zioła to świetne środki do walki z wirusem,
  • sieć 5G ma wpływ na rozprzestrzenianie się koronawirusa,
  • kto raz zachorował, ten już nie zachoruje,
  • zwierzęta nie chorują na COVID-19.
Pierwsza Komunia Święta

Epidemia COVID-19: skąd bierzemy statystyki?

Nasze dane liczbowe pochodzą z wielu różnych oficjalnych źródeł, przede wszystkim od Światowej Organizacji Zdrowia i krajowych instytucji odpowiedzialnych za zdrowie obywateli. Niektóre nasze źródła to:

Materiał oryginalny: Koronawirus w woj. warmińsko-mazurskim 6.05.2021. Najnowsze dane. Sprawdź, ilu jest chorych w powiatach - Gazeta Współczesna

Dodaj ogłoszenie