Korzystne finansowanie nowych SEATów w Multi-Salonie Reiski

Artykuł sponsorowany

W Bydgoszczy wszystko wraca do normy, do codzienności sprzed pandemii. Już zdążyliśmy się przyzwyczaić, że odraczane są raty kredytów. Ale jak poradzić sobie z finansowaniem samochodu?
Bardzo ciekawą i wyjątkową opcję przygotował dla swoich klientów SEAT. Od dwóch tygodni możemy spotkać się z nowym korzystnym finansowaniem samochodów marki w Multi-Salonie Reiski. Produktów jest dużo i każdy oferuje inne korzyści i na innych zasadach, ale co ważne każdy z nich daje niską ratę. W ofercie nadal pozostały leasingi i kredyty: „Moc Niskich Rat” i „Moc Niskich Kosztów." Możemy nabyć samochód dostępny w salonie od ręki z niską i bardzo korzystną ratą miesięczną. W przypadku finansowania „Moc Niskich Rat”, to klient decyduje jak zostanie ono zakończone. Dla klientów prowadzących własną działalność do wyboru przewidziane są dwie opcje: zwrot samochodu w banku, po upływie określonego w umowie czasu lub spłata pozostałości z finansowania, dzięki czemu samochód przechodzi na własność klienta. Dla klienta indywidualnego dodatkową opcją jest możliwość rozłożenia ostatniej raty wykupu, na kolejne mniejsze.

Finansowanie „Moc Niskich Kosztów”, poza niską ratą daje także niskie koszty finansowania. Dla przykładu przy finansowaniu na 3 lata, 20% opłacie wstępnej i 1% wykupu, koszty finansowania to 101%.
Bardzo ciekawym i nowym produktem jest Leasing Bez Zobowiązań. Dzięki niemu klient nie musi się obawiać długoterminowego zobowiązania w przypadku braku stabilnej sytuacji w swojej firmie. Już przy 5% opłacie wstępnej można skorzystać z oferty Leasingu Bez Zobowiązań, którego główną korzyścią jest możliwość rezygnacji z niego w ciągu 12 miesięcy od daty jego podpisania. Jedynym zastrzeżeniem jest zapłata pierwszej raty.
Oferta opisanych finansowań obowiązuje do 31.07.2020
Zapraszamy do Salonu SEATa w Multi-salonie Reiski. Doradcy chętnie zapoznają z możliwościami finansowania, oraz przedstawią oferty na wybrane samochody.

Kontakt do doradców:
tel.: 52 516 1000
e-mail: salon.seat@reiski.pl