Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc polecają się na prezent

Materiał informacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Zapomnijmy na chwilę o tym jak jest. Pomyślmy jak będzie, kiedy powrócą weekendowe wypady z rodziną i beztroski wypoczynek, za którym tak tęsknimy. Każdy z nas potrafi wymienić miejsca, które nie raz chciał odwiedzić, ale były trochę za blisko. Przegrywały z nadmorskimi plażami popularnych kurortów i potęgą gór.

Choć Bon Turystyczny nie jest upominkiem to przygoda i radosne wspomnienia, które dzięki niemu możesz podarować swoim dzieciom – mogą być wspaniałym prezentem! W zimowy czas warto ciepło pomyśleć o wakacjach, weekendach i przyjemnościach, które wciąż są przed nami! Może tym razem odwiedzisz gościnne, bliskie, dające poczucie swobody i wytchnienia Konstelacje dobrych miejsc? Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zebrała na stronie https://kujawsko-pomorskie.travel/pl/bon-turystyczny regionalne oferty z programu Polski Bon Turystyczny.

Bon można wykorzystać do opłacenia m.in.: pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, na kolonii lub obozie harcerskim, sportowym lub rekreacyjnym. Tym samym ma wesprzeć przedsiębiorców branży turystycznej, którzy zgłoszą akces do programu.

Bon Turystyczny to dopłata do rodzinnego wypoczynku wynosząca 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia. Dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności otrzymują 1000 zł. Bon ma formę elektroniczną i jest ważny do końca marca 2022 r.

Świadczenie można otrzymać po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS), podobnie jak 500+. System pozwala na łatwą rejestrację m.in. za pomocą Profilu Zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz niektórych systemów bankowości internetowej.

Szczegółowe informacje, instruktaże rejestracji w programie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i przedsiębiorców chcących przystąpić do programu znajdują się na specjalnym portalu Polskiej Organizacji Turystycznej.

http://www.bonturystyczny.polska.travel/
Infolinia całodobowa: tel. 22 11 22 111