Zamknij

Gazeta Pomorska

Kujawsko-Pomorskie. W tych powiatach mieszka najwięcej zadłużonych przedsiębiorców [powiaty, branże, kwoty]

Handel hurtowy i detaliczny, budownictwo, transport i gospodarka magazynowa - to najbardziej zadłużone branże na Kujawach i Pomorzu. Oto pierwsza dziesiątka

Joanna Urbaniec

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Kujawsko-Pomorskie. W tych powiatach mieszka najwięcej zadłużonych przedsiębiorców [powiaty, branże, kwoty]

Handel hurtowy i detaliczny, budownictwo, transport i gospodarka magazynowa - to najbardziej zadłużone branże na Kujawach i Pomorzu.

Oto pierwsza dziesiątka naszych najbardziej zadłużonych branż - handel hurtowy i detaliczny ma 133 mln zł długu, budownictwo - 75,3 mln zł, transport i gospodarka magazynowa - 70,5 mln zł, firmy przemysłowe - 60,1 mln zł, biura rachunkowe i doradcze - 20 mln zł, firmy zajmujące się utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni - 15 mln zł, rolnictwo - 13,6 mln zł, HoReCa - 11 mln zł, firmy finansowe i ubezpieczeniowe - 8 mln zł, opieka zdrowotna i pomoc społeczna - prywatne gabinety lekarskie - 7,2 mln zł.

Liczbę i zadłużenie przedsiębiorców z Kujaw i Pomorza pokazujemy na następnych zdjęciach, z podziałem na powiaty. Prezentujemy pierwszą dziesiątkę powiatów, gdzie mieszka najwięcej zadłużonych przedsiębiorców, którzy są w bazie Krajowego Rejestru Długów.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy