4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
NAPASTNIK I ZMIENNICY...

Lech Poznań zdeklasował Pogoń Szczecin 4:0. Oceniamy lechitów za koncert przy Bułgarskiej. Kilku błysnęło!

NAPASTNIK I ZMIENNICY

CHRISTIAN GYTKJAER 7 (grał do 71. minuty)
Odebrał, przymierzył i strzelił. Pogoń była jedynym zespołem, któremu poznański snajper nie strzelił jeszcze gola od momentu, kiedy przyszedł do Lecha. Zrobił, co do niego należy i zszedł w drugiej połowie, bo trenerzy chcą oszczędzać jego siły na kolejne mecze.

Grali także:
FILIP MARCHWIŃSKI (grał od 70. minuty) 5
– niewidoczny występ.

TIMUR ŻAMALETDINOW (grał od 71. minuty) 4 – niewidoczny występ.

ROBERT GUMNY (grał od 77. minuty) – wrócił do gry od listopadowego meczu z Piastem Gliwice. Dzięki wysokiemu wynikowi dostał swoją szansę już w meczu z Pogonią.

Verstappen wygrywa sprinterskie kwalifikacje do Grand Prix Miami F1

Piast Gliwice zdobywcą Pucharu Polski w futsalu

Polacy dzielnie walczyli ze słowackimi gwiazdami NHL. Porażka w przedostatnim teście