Legendarny Pickup już w Multi-Salonie Reiski

Materiał informacyjny REISKI AUTO SP. Z O. O.

W ostatnich dniach, w Multi-Salonie Reiski pojawił się Jeep Gladiator. Jest to zdecydowanie najciekawsza premiera w segmencie pickup w ostatnich latach. Kto zna Jeepa, może sobie wyobrazić, że jego legendarne możliwości offroadowe zostały przekute w nadwozie pickup.

Jeep Gladiator to synonim przestronności i siły. W samochodzie można złożyć dach, opuścić przednią szybę i wyjąć drzwi. Do tego ma bardzo przestrzenną skrzynię z tyłu o możliwej ładowności ponad 600 kg. Można zabudować ją w różny sposób, a dzięki temu przewozić zarówno ładunki życia codziennego, jak i rekreacyjne. Z myślą o komforcie, zachowany został autentyczny styl Jeepa. W chłodne dni zastosowanie znajdą podgrzewane fotele i kierownica, w ciepłe – pasażerów ochłodzi klimatyzacja. Co ciekawe i na pewno funkcjonalne, to zmywalne wnętrze. Możemy zmyć wnętrze bieżącą wodą, dzięki korkom zamontowanym w podłodze, umożliwiającym odpływ wody. Jak łatwo się domyślić wnętrze Gladiatora jest przed nią zabezpieczone.

Co w technologii? Przednia kamera z funkcją czyszczenia, by zapewnić najlepszą widoczność drogi, a przede wszystkim przeszkód, podczas całej podróży. Bezprzewodowy głośnik, który po zakończeniu jazdy można zabierać ze sobą w dalszą trasę. Funkcjonalności i wygody dodaje także bezkluczykowy dostęp do samochodu.

Pod maską znajdziemy silnik diesla 3.0 V6 Multijet 264 KM. Auto wyposażone w 8-biegową skrzynię automatyczną i napęd na 4 koła. Dodatkowo we wnętrzu znajdziemy emblemat: Trail Rated, który potwierdza możliwości terenowe Gladiatora. Samochód musiał przejść serię testów w najcięższym terenie, by zademonstrować możliwości przetrwania w najtrudniejszym warunkach.

Wreszcie Jeep Gladiator to także bezpieczeństwo. Posiada systemy wspomagające kierowcę, takie jak m.in. System monitorowania martwego pola, adaptacyjny tempomat czy automatyczne światła drogowe. Podwozie Jeepa jest chronione prze stalowe płyty.

Podsumowując, Gladiator został stworzony tak, by radzić sobie z każdym wyzwaniem, zarówno na trudnej trasie, jak i z przewożeniem wszelkiego rodzaju ładunków.

Jeep Gladiator jest dostępny do testów w Multi-Salonie Reiski, przy ul. Fordońskiej 353 w Bydgoszczy.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli Doradca Klienta – Łukasz Lewandowski: