Legia - Wisła. Kasper Hamalainen: Sami utrudniliśmy sobie sytuację

Michał Kelso
Bartek Syta / Polska Press
W hicie 25. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 1:0. - Ten mecz powinniśmy zabić jeszcze przed przerwą - mówi Kasper Hamalainen

Mecz Legii Warszawa z Wisłą Kraków był trudny dla obu drużyn. Krakowianie pod wodzą trenera Ramireza mają prostą taktykę - ułożyć się pod przeciwnika i próbować swoich szans. Ich z kolei nie było tak wiele, to mistrzowie Polski mogli wcześniej "zabić" to spotkanie drugą bramką. - W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji, w tym ja. Sami utrudniliśmy sobie sprawę, a w drugiej połowie nie graliśmy tak, jak chcieliśmy - powiedział po meczu Kasper Hamalainen, pomocnik Legii.

Warszawianie zagrali wczoraj bez nominalnego napastnika. W rolę "dziewiątki" wcielił się Miroslav Radović, a skorzystał na tym Fin, dla którego zrobiło się trochę miejsca w drugiej linii. Nie zagrał wybitnych zawodów. - Teraz tego nie rozpamiętuje. Wiem, że pozwoliliśmy wiślakom wrócić do gry, ale nie na tyle, by zdobyli wyrównującego gola. To najważniejsze - dodał.

Materiał oryginalny: Legia - Wisła. Kasper Hamalainen: Sami utrudniliśmy sobie sytuację - Polska Times