Lodziarnia Beza-krówka zaprasza na lody jedyne w swoim rodzaju!

Materiał informacyjny Lodziarni Beza-krówka

Lodziarnia Beza-krówka serwuje wyjątkowe lody, których smak uzyskiwany jest dzięki tradycyjnej włoskiej recepturze i rzemieślniczej metodzie wytwarzania. W ofercie lodziarni znajdą Państwo zarówno tradycyjne lody produkowane na bazie mleka, jak i sorbety wytwarzane z owoców.

Staramy się trafić w jak najszersze gusta naszych Klientów, dlatego oprócz klasycznych smaków jak śmietanka, czekolada czy truskawka, przygotowujemy również autorskie, wyjątkowe smaki, nawiązujące do różnych zakątków świata. Lody o smaku białej czekolady ze szpinakiem i granatem, cytryny z pietruszką, lawendy czy owoców egzotycznych z kurkumą to tylko nieliczne przykłady pomysłowości i kunsztu cukierniczego. Lody w naszej ofercie zmieniają się rotacyjnie, zatem każdego dnia można spróbować innego smaku.

Ciekawskich i odważnych zapraszamy w weekendy, gdyż wtedy serwujemy niepowtarzalne lody o wyjątkowych kompozycjach smakowych, które zaskoczą największych smakoszy.

Staraliśmy się, aby nasze lodziarnie były zlokalizowane w wyjątkowych miejscach, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na odpoczynek wśród zieleni, w zaciszu drzew oraz w bliskości z naturą. Najmłodsi znajdą również coś dla siebie, gdyż lokal przy ulicy Waryńskiego sąsiaduje z bajecznym, świeżo oddanym placem zabaw.

Znajdziecie nas w Bydgoszczy przy ul. Żmudzkiej 26 oraz ul. Waryńskiego 51.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie zamieszczane są bieżące informacje o nowych smakach, akcjach promocyjnych i konkursach, w których nagrodami są darmowe lody.

Oto wybrane opinie naszych Klientów:

  • „Genialnie lody. Czuć, że lody są robione z pasją. Przemiła obsługa. Zawitamy tam ponownie!!!” - Łukasz Ż.
  • „Na razie próbowałam 4 smaków i wszystkie przepyszne. Nigdy nie kupuję sorbetów bo wolę lody mleczne ale tutaj skusiłam się na mango i były fantastyczne, takie intensywne. Czekoladowe też idealnie wymarzone, rafaello słodziutkie z orzeszkami.” - Agnieszka S.
  • „Bardzo smaczne lody. Wyroby własne Bezy Krówki. Duży wybór smaków. Nawet można wybierać w wafelkach. Wracamy tam ciągle.” - Agnieszka K.
  • „Przepyszne lody. Sympatyczna obsługa. Gałki nie są standardowej wielkości. Są ogromne. Obsługa nie żałuję lodów. Super smaki!” - Małgosia P.
  • „Pyszne lody. To jakiś obłęd. Takich lodów to jeszcze nie jadłem. Smaczne . Polecam i będę polecać.” - Mathisek
Dodaj ogłoszenie