CSKA Moskwa

1

0 1 połowa

• Dziękuję za uwagę i życzę Państwu udanej nocy, relację prowadził Jakub Waliczek!

• Manchester zasłużenie wygrywa z CSKA Moskwa 2-1, mimo słabszej pierwszej połowy podopieczni Jose Mourinho pokazali klasę i w 2 minuty wyszli na prowadzenie, brawa należą się gościom za wolę walki i długie bronienie się przed atakami gospodarzy

• Koniec meczu!

• Strzał Khosonova, ale piłka poleciała wysoko ponad bramką

• Ostatnia zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Nababkin, a zastępuje go Khosonov

• 3 minuty dodane do drugiej połowy!

• Zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Chalov, a pojawia się Gordyuszenko

• Szybka odpowiedź United, długie podanie Lindelofa do przodu, tam myli się jeden z obrońców i podaje pod nogi Maty, a Hiszpan dorzuca do Rashforda, który zdobywa gola

• Potężny strzał Rashforda, ale obronną ręką wychodzi Akinfeev

• Od środka drużyna z czerwonej części Manchesteru!

• Piłkarze wracają na murawę !

• Zapraszamy już za 15 minut na drugą część spotkania!

• Rashford w słupek! Lukaku prostopadle podaje do Rashforda, który trafia w słupek

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka goście!

• Piłkarze już na murawie "Teatru marzeń" !

• Warto dodać, że nie tylko "Czerwone diabły" grają swoje derby, bo i CSKA w weekend gra derby Moskwy ze Spartakiem

• Jose Mourinho wystawił dość eksperymentalny skład, większość podstawowych graczy odpoczywa przed sobotnimi derbami Manchestru, natomiast Leonid Slutsky zdecydował się na najsilniejszą jedenastkę

• Drużyna prowadzona przez Jose Mourinho jest faworytem w dzisiejszym meczu, jednak CSKA pragnie awansować i postara się dzisiaj zgarnąć 3 punkty na Old Trafford i utrudnić United awans do fazy pucharowej

• Rezerwowi CSKA: Samuel, Gordjuszenko, Pomazun, Khosonov, Makarow, Zhamaletdinov

• Rezerwowi Manchesteru: Martial, Lingard, Pereira, Tuanzebe, Young, McTominay, Darmian