Matura Próbna Operon 2018/2019 - z matematyki [ODPOWIEDZI,...

  Matura Próbna Operon 2018/2019 - z matematyki [ODPOWIEDZI, PYTANIA, ARKUSZE - 21.11.2018]

  S, AIP

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Matura Próbna Operon 2017/2018
  1/5
  przejdź do galerii

  Matura Próbna Operon 2017/2018 ©archiwum Polska Press

  Matura Próbna Operon 2018/2019. Już w listopadzie uczniów czeka próbna matura z Operonem 2018. Sprawdź, jak będzie przebiegać próbny egzamin maturalny. U nas znajdziesz też klucz odpowiedzi.
  Próbna Matura z Operonem skierowana jest dla uczniów liceów i techników w całej Polsce. Arkusze egzaminacyjne z 10 przedmiotów są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów, dzięki czemu umożliwiają rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego egzaminu dojrzałości - informuje wydawnictwo Operon.


  TUTAJ ODPOWIEDZI Z PRÓBNEJ MATURY Z OPERONEM 2019 - JĘZYK POLSKI
  >> tutaj odpowiedzi <<  Arkusze zadań Próbnej Matury z Operonem wraz z odpowiedziami zostaną udostępnione na stronie internetowej Operonu już godzinę po zakończeniu każdego egzaminu. Na naszej stronie nie będzie brakować też odpowiedzi, wideo, a także waszych opinii po zakończeniu pisania testu. Bądźcie z nami.

  Arkusze egzaminacyjne oraz płyty CD są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów, dzięki czemu umożliwiają rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego egzaminu dojrzałości. Aby egzamin przebiegał bez zakłóceń, a wszyscy uczniowie mieli równe szanse na diagnozę, we wszystkich szkołach w Polsce rozpoczyna się on tego samego dnia i o tej samej godzinie.

  Matura Próbna z Operonem 2016/2017 [przecieki, tematy]

  Matura próbna z Operonem 2018 rozpocznie się we wtorek 20 listopada od egzaminu z języka polskiego. Od godz. 9 maturzyści będą pisać część podstawową. Na rozwiązanie zadań będą mieli 170 minut. Następnie, o godz. 14 rozpocznie się próbna matura z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Ten egzamin potrwa 180 minut. W kolejnym dniu maturzyści będą zmagać się z matematyką. Podział egzaminów na podstawę i rozszerzenie jest taki sam, jak w przypadku języka polskiego.

  W trzecim dniu - czwartek - próbnej matury z Operonem zdający sprawdzą się z języka obcego. Egzamin na poziomie podstawowym rozpocznie się o godz. 9 rano. Uczniowie na rozwiązanie zadań będą mieli 120 minut. Po przerwie, punktualnie o godz. 14 przyjdzie czas na rozszerzenie. Na udzielenie odpowiedzi w tej części będą mieli 150 minut. Ostatni dzień - piątek 25 listopada - to egzamin z wybranego przedmiotu dodatkowego. Rozpocznie się on o godz. 9 i potrwa 180 minut.


  Dlaczego Annę Wendzikowską we śnie nawiedzają maturalne koszmary?

  Źródło: TVN


  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany do nagrody

  NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany do nagrody

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Zobaczcie ogłoszenia z 1899 roku [zobacz zdjęcia]

  Zobaczcie ogłoszenia z 1899 roku [zobacz zdjęcia]