Real Madryt

1

1 1 połowa

• To koniec emocji na dziś! Za wspólnie spędzone chwile serdecznie dziękuje i życzę miłego wieczoru!

• Po bardzo ciekawym początku wydawało się, że Atletico powalczy jeszcze o awans! Niestety dla graczy Diego Simeone, Real zdołał zdobyć bramkę i wyssać nadzieje Atletico! Brawo dla obu drużyn za świetny i emocjonujący dwu mecz i z niecierpliwością czekamy na wielki finał Ligi Mistrzów!

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Real Madryt dołącza do Juventusu i zagra w wielkim finale Champions League.

• Tylko dwie minuty doliczone do tego spotkania!

• Strzał Gabiego spokojnie łapie Keylor Navas.

• Jeszcze próbował Cristiano Ronaldo, ale nie jest to mecz Portugalskiej gwiazdy. Po raz kolejny uderza bardzo źle.

• Jeszcze jedna zmiana. Alvaro Morata zmienia strzelca bramki dla Realu Isco!

• Tempo meczu całkowicie się uspokoiła. Chyba można już śmiało mówić: Witamy Real Madryt w Cardiff!

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Ukarany Angel Correa.

• Za długo zwlekał ze strzałem Kevin Gameiro i napastnik gospodarzy traci piłkę.

• Kibice Realu już świętują na trybunach. Nic dziwnego zostało 10 minut do zakończenia meczu, a Atletico musi strzelić aż 3 bramki.

• Przepiękna akcja Karima Benzemy z pierwszej połowy przy golu Isco!

• A także Marco Asensio, który zmienia Karima Benzemę.

• Podwójna zmiana także w Realu. Lucas Vazquez zmienia Casemiro.

• Ostatnią zmianę wykorzystuję Simeone. Angel Correa zmienia Koke.

• Kolejna świetna akcja Karima Benzemy, ale teraz Diego Godin nie pozwolił uderzyć Francuzowi.

• Po świetnym dośrodkowaniu Marcelo, na bramkę Oblaka uderzał Benzema. Tym razem jednak Francuz trafia obok bramki.

• Kolejne słabe dośrodkowanie graczy Atletico. Piłka dla Realu.

• Mocne uderzenie Griezmanna, ale po raz kolejny świetnie broni Navas!

• Piłka w siatce po strzale Luki Modricia, ale Cristiano Ronaldo absorbował bramkarza, a był na pozycji spalonej.

• Ależ mieli sytuacje goście! Najpierw świetnie uderzał Carrasco, obronił Navas, dobijał Griezmann, ale po raz kolejny znakomicie obronił golkiper gości! Uratował swoją drużynę bramkarz Realu!

• Długo przy piłce utrzymuję się Real. Zawodnicy Królewskich spokojnie radzą sobie z atakami gospodarzy.

• Czy Atletico jeszcze stać na kolejne gole? Tak Atletico cieszyło się po drugim golu.

• Kompletnie bez pomysłu Atletico. Nie widać takiego zaangażowania jak to wyglądało w pierwszej połowie.

• Dobra akcja Realu, zakończona niecelnym strzałem Cristiano Ronaldo.

• A także Thomas Partey, który zmienia Jose Gimeneza.

• Podwójna zmiana w szeregach Atletico. Kevin Gameiro zmienia Fernardo Torresa.

• Dobry, mocny i plasowany strzał Isco, który leci obok słupka bramki Oblaka.

• Świetnie radzi sobie obrona gości z atakami Atletico.

• Walczyli o piłkę Griezmann i Ramos. Górą Hiszpański defensor.

• Tak Real cieszył się z gola

• Antoine Griezzman z rzutu wolnego uderza tuż nad poprzeczką.

• Strzał z dystansu Carrasco, po którym Belg zderzył sę z Isco. Mamy rzut wolny dla gospodarzy!

• Potężne uderzenie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo, ale znakomicie broni Jan Oblak.

• Faul na Tonim Kroosie tuż przed polem karnym Atlietico.

• Zaczynamy drugą część meczu! Ostatnie 45 minut nadziei kibiców Atletico!

• Sędzie kończy pierwszą połowę. Czy Atletico da radę się podnieść i zdobyć trzy bramki? Tego dowiemy się przez kolejnych 45 minut.

• Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

• Karim Benzema minął trzech obrońców rywala, uderzył na bramkę, świetnie interweniował Jan Oblak, ale Isco dobiegł do piłki i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki! Sytuacja Atletico się skomplikowała. Gracze Simeone muszą teraz wygrać 5:1.

• GOOOOL! Isco strzela bramkę!!

• Dobre dośrodkowanie Isco, ale świetnie wyłapuje piłkę golkiper gospodarzy.

• Indywidualna akcja Isco zakończona jego słabym strzałem wprost w Oblaka.

• Mecz zmienia się w pole walki. Tym razem Gabi ukarany żółtą kartką!

• Sergio Romos za pyskowanie także ukarany żółtą kartką.

• I za to zagranie Diego Godina ukarany żółtą kartką.

• Cristiano Ronaldo poturbowany przez Diego Godina. Potrzebna pomoc medyczna.

• Strzał Saula z dystansu ląduje w rękach Keylora Navasa.

• Pierwszy raz w tym meczu przy piłce widać było Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor kompletnie niewidoczny.

• Atletico nie chce teraz wysoko zaatakować. Mają dobry wynik, a lepiej zebrać siły i zaatakować w drugiej części meczu.

• Ale ryzykownie wszedł wślizgiem w swoim polu karnym Griezmann! Mało brakowało a byłby rzut karny.

• Po drugim golu gra trochę się uspokoiła. Czy Atletico stać na tak duży zryw!?

• Dośrodkowanie Toniego Krossa, ale najwyżej wyskakuje Jose Gimenez.

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Co się dzieje! Pewny strzał Antoine Griezmanna!!

• Ależ początek meczu dla Atletico! Już muszą strzelić jednego gola aby doprowadzić do dogrywki! Nikt się tego nie spodziewał!

• Rzut karny dla Atletico!! Fernando Torres faulowany przez Varane!

• Idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego Koke, a na 5 metrze najwyżej wyskoczył Saul, który bardzo mocno uderza głową i trafia do siatki!!

• GOOOOOL! Saul Niguez daje nadzieję kibicom Atletico!!!

• Lekko przeciągnięte dośrodkowanie Carrasco i piłka dla Realu.

• Dobra indywidualna akcja Carrasco, który przewraca się w polu karnym przeciwnika. Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Świetne uderzenie Casemiro z głowy, ale Jan Oblak popisuje się idealną paradą! Ależ rozpoczął się ten mecz!

• Stefan Savić za faul na Isco otrzymuje żółtą kartkę.

• Bardzo wysoko podchodzi Atletico. Widać, że nie chcą się poddawac.

• Świetna akcja Atletico, ale po strzale Koke znakomicie broni Navas.

• Szybko ukarany żółtą kartką Danilo.

• Pierwszy strzał Antoine Griezmanna leci wysoko ponad bramką.

• Pierwszy gwizdek rozpoczyna to wielkie widowisko!

• Rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

• Cüneyt Çakır wyprowadza obie drużyny! Zaraz zaczynamy!

• Jak go powstrzymać?

• Zostało 25 min do meczu. Zapraszam Państwa do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, która możecie Państwo znaleźć u góry panelu.

• Losy dwumeczu są praktycznie przesądzone. Ciężko będzie wyrwać Realowi awans. Atletico więc po raz kolejny odpadnie z Ligi Mistrzów ze swoim rywalem zza miedzy.

• Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Realu 3:0. Tydzień temu największy popis dał Cristiano Ronaldo, który zdobył wszystkie bramki.

• Kto dziś wygra!?!?

• Skład Atletico!

• Skład Realu Madryt!

• Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie! Już za godzinę rozpocznie się rewanżowe spotkanie półfinałowego pojedynku pomiędzy Atletico Madryt a Realem Madryt! Na relację live z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!