Mecz III ligi piłki nożnej: Cartusia 1923 Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji

Dariusz Knopik
Cartusia 1923 Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz.
Cartusia 1923 Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz. Jakub Stykowski
W 10. kolejce II grupy III ligi Zawisza Bydgoszcz grał na wyjeździe z Cartusią 1923 Kartuzy. Poniżej zapis relacji z tego spotkania.

Cartusia 1923 Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (1:1)
Bramka: Iwanowski (3 - karny) - Falciano (38 - karny), Okuniewicz (56 - karny).
CARTUSIA: M. Poręba - Kopania, J. Poręba, Parulski, Damps, Marczak, Żukowski, Dobek, Szałecki, Iwanowski, Prokopenko.
ZAWISZA: Tkaczyk - Nowak, Paliwoda, Urbański, Oczkowski - Rugowski (72. Wędzelewski), Koziara, Mielcarek (72. Sochań), Żylski (65. Fellipe Eduardo) - Okuniewicz (72. Dahms), Falciano.

Cartusia 1923 Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz na żywo

Mecz 10. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
17:5630.09.2022

Koniec meczu

Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.

17:5530.09.2022

90'+4'

Żółta kartka dla Koziary za faul. Pomocnik Zawiszy musi opuścić boisko  bo to jego drugie żółtko.

17:5330.09.2022

90'+3'

Seria rzutów rożnych dla Zawiszy

17:5230.09.2022

90+2

Falciano zmarnował kapitalną okazję na 3:1. Miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale strzelił wzdłuż

17:5030.09.2022

90'

Sędzia dolicza 4 minuty

17:4730.09.2022

87'

Czerwoną kartkę otrzymał Nowikow za faul na Koziarze, który wychodził sam na sam z bramkarzem. Koziara strzelał z wolnego, ale prosto w mur. Zawisza gra z przewagą dwóch zawodników.

17:4330.09.2022

83'

Dahms wywalczył rzut wolny dla Zawiszy z około 30 metrów. Kapitalny strzał Urbańskiego bramkarz sparował na poprzeczkę, dobitka Falciano minimalnie niecelna

17:3630.09.2022

75'

Rzut wolny dla gospodarzy około 20 metrów od bramki. Na szczęście strzał Poręby poleciał wysoko nad poprzeczką

17:3230.09.2022

72'

Trzy zmiany w Zawiszy. Boisko opuścili Rugowski, Okuniewicz i Mielcarek, których zastąpili Wędzelewski, Sochań i Dahms.

17:3130.09.2022

70'

Rugowski wywalczył róg. Po dośrodkowaniu Koziary do główki doszedł Urbański, ale trafił piłką w obrońcę.

17:2530.09.2022

65'

Zmiana w Zawiszy. Żylskiego zastąpił Fellipe Eduardo

17:2230.09.2022

61'

Gospodarze cofnięci w okolice swojego pola karnego. Zawiszanie mają problemy z zawiązaniem akcji i rozbiciem obrony zespołu z Kartuz.

17:1630.09.2022

56'

Okuniewicz wywalczył rzut karny, który po chwili zamienił na gola. Zawisza prowadzi 2:1

17:1430.09.2022

53'

Gra toczy się na połowie Cartusii. Jednak na razie bez okazji dla Zawiszy.

17:0930.09.2022

48'

Kolejny róg dla Zawiszy. Z dośrodkowaniem Koziary radzi sobie bramkarz Cartusii

17:0630.09.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli zawiszanie.

16:4930.09.2022

Koniec pierwszej połowy

Na razie mamy remis 1:1 w Kartuzach. Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla bydgoszczan, bo już 3. minucie stracili gola po rzucie karnym. Potem mieli przewagę, ale długo nie mogli jej udokumentować golem. Dopiero w 38. wyrównał z karnego Falciano. W końcówce Iwanowski musiał opuścić boisko z powodu otrzymanie dwóch żółtych kartek. Zawiszanie grają z przewagą jednego zawodnika. Z relacją wracamy za około kwadrans.

16:4630.09.2022

45'

Sędzia dolicza dwie minuty

16:4230.09.2022

44'

Żółta kartka dla Koziary za faul. Gospodarze mieli rzut wolne z około 30 metrów z prawej strony. Tkaczyk spokojnie łapie piłkę. Po chwili "żółtko" dostaje Okuniewicz za protesty, bo domaga się kartki dla rywala. Nie ustają protesty i drugie "żółtko" dla Iwanowskiego, który musi opuścić boisko. Zawisza gra z przewagę jednego gracza.

16:4030.09.2022

40'

Ten gol zdobyty przez Falciano oznacza, że Brazylijczyk został triumfatorem naszego rankingu Piłkarskie Orły za miesiąc wrzesień w regionie kujawsko-pomorskim

16:3830.09.2022

38'

Rożny dla Zawiszy. Przy wyskoku faulowany był Paliwoda i sędzia podyktował karnego, którego wykorzystał Falciano. Carusia - Zawisza 1:1!

16:2730.09.2022

25'

Dwie dobre okazje Zawiszy. Strzały Okuniewicza i Falciano były minimalnie.

16:2230.09.2022

21'

Koziara wywalczył drugi róg. Po jego dośrodkowaniu główkował Paliwoda, ale metr nad poprzeczką

16:2030.09.2022

19'

Zawiszanie wywalczyli rzut rożny. Chociaż dośrodkowanie Koziary było niedokładne, to utrzymali się przy piłce, ale nie potrafili zagrozić strzałem bramce Cartusii.

16:1530.09.2022

14'

Okuniewicz wywalczył rzut wolny na prawej stronie boiska około 40 metrów bramki. Po dośrodkowaniu Koziary bramkarz wypiąstkował piłkę

16:1030.09.2022

9'

Zawisza bliski wyrównania. Po strzale Okuniewicza piłka trafiła w słupek. Po chwili zawiszanie krzyczą: "ręka!". Sędzia jest głuchy na ich protesty.

16:0830.09.2022

8'

Żółta kartka dla Iwanowskiego za faul

16:0630.09.2022

7'

Fatalnie rozpoczął się mecz dla niebiesko-czarnych, którzy już muszą odrabiać straty. Starają się przejąć kontrolę nad meczem.

16:0330.09.2022

3'- GOL!

Gospodarze wykorzystują jedenastkę! Na listę strzelców wpisuje się Iwanowski i Cartusia prowadzi 1:0.

16:0230.09.2022

2'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Urbański wybijał piłkę, ale Żylski źle opanował piłkę i dotknął ją ręką w polu karnym!