0 1 połowa

Zagłębie Sosnowiec

2

0 1 połowa

• Koniec meczu! Dość niespodziewanie Zagłębie Sosnowiec pokonuje Miedź Legnica i doskakuje do swoich dzisiejszych rywali na odległość dwóch punktów!

• Kacper Radkowski zmienia Bartłomieja Babiarza.

• Dawid Kort ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Załuska z dużymi problemami, ale wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Patryk Makuch melduje się na murawie, w miejsce Jakuba Łukowkiego.

• Bardzo dobry strzał Łukowskiego i znowu świetnie broni Stępniowski!

• Tym razem Patryk Małecki przegrał pojedynek w polu karnym rywala.

• Znakomita kontra gości! Patryk Małecki otrzymał podanie na lewym skrzydle i później wyłożył idealną piłkę Mularczykowi, który musiał ją tylko skierować do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Mularczyk podwyższa prowadzenie Zagłębia!

• Omar Santana schodzi, a wchodzi Dawid Kort.

• Bozo Musa dochodzi do świetnej sytuacji, ale nie trafia czysto w piłkę.

• Schodzi też Szymon Pawłowski, a w jego miejsce melduje się Rubio.

• Podwójna zmiana w Zagłębiu Sosnowiec. Filip Karbowy zmieniony przez Patryka Mularczyka.

• Adam Chrzanowski uderza głową i piłka trafia prosto w ręce bramkarza gości.

• Krystian Stępniowski wyrasta na bohatera! Teraz wygrał pojedynek sam na sam z Marquitosem!

• Precyzyjne uderzenie zawodnika gości z rzutu wolnego! Łukasz Załuska próbował jeszcze ratować sytuację, ale zabrakło mu centymetrów!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Miedź przeważała, ale to Zagłębie oddaje pierwszy cios! Rafał Grzelak zdobywa bramkę!

• Stępniowski znowu ratuje swój zespół broniąc uderzenie Kostorza!

• Znowu Kacper Kostorz popisał się indywidualną akcję, wyłożył piłkę do Romana, któremu piłkę w ostatniej chwili spod nóg wybija defensor gości!

• Niemożliwe, że to nie wpadło! Najpierw Marquitos huknał z 15 metra, piłkę odbił Stępniowski, a dobitka Kostorza trafiła w poprzeczkę!

• Bardzo mocne dośrodkowanie Patryka Małeckiego, jednak w polu karnym nikt nie zdołał przeciąć futbolówki i skierować jej do bramki.

• Markas Beneta ukarany żółtą kartką.

• Druga połowa rozpoczęta! Kto przypisze sobie dzisiaj 3 punkty?

• Już nic więcej w tej połowie się nie wydarzy. Optyczną przewagę ma zdecydowanie Miedź, ale nie potrafią przełożyć tego na bramkę. Czy po przerwie się to zmieni?

• 3 minuty potrwa jeszcze pierwsza część tego meczu.

• Bartłomiej Babiarz zatrzymał kontratak rywala i za to ogląda żółtą kartkę.

• Kolejna szansa dla gospodarzy. Kacper Kostorz wygrał pojedynek główkowy i jego strzał wylądował prosto w rękach Stępniowskiego.

• Adam Chrzanowski zamykał akcję swojej drużyny i z 5 metrów nie trafia w światło bramki!

• Tak było w okolicach 30 minuty.

• Joan Roman uderzył z ostrego kąta i zabrakło naprawdę bardzo niewiele, a Stępniowski musiałby wyciągać piłkę z siatki.

• Josip Soljić trochę nierozważnie fauluje rywala. Musi uważać bo ma już na koncie żółtą kartkę.

• Mocno wiejący wiatr szybko rozwiał dym i arbiter pozwolił kontynuować grę.

• Potrzebna jest przerwa w grze, gdyż kibice rozpoczęli pokaz pirotechniczny. Widoczność jest mocno ograniczona.

• Zbigniew Dobrynin tym razem ukarał gracza Miedzi. Do notesu trafił Josip Soljić.

• Groźny strzał Marquitosa, ale znowu świetnie broni Stępniowski.

• Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką.

• Jak to nie wpadło! Patryk Majecki miał znakomitą sytuację, oddał strzał i cudem Josip Soljić zdołał wybić piłkę poza bramkę!

• Po starciu z rywalem ucierpiał Filip Karbowy, który potrzebuje pomocy medycznej.

• Kostorz doszedł do zagranej przez Marquitosa piłki, ale trafił prosto w ręce Stępniowskiego.

• Bardzo aktywny jest dzisiaj Kacper Kostorz. Wypożyczony z Legii napastnik wykorzystał swoją szybkość i dał się sfaulować rywalowi pod jego polem karnym.

• Ale było blisko! Kacper Kostorz trafia w słupek. To mogło być 1:0 dla Miedzi!

• Zawodnicy Miedzi domagają się odgwizdania rzutu karnego, ale Zbigniew Dobrynin zdecydował, że nie było zagrania ręką!

• Jakub Łukowski huknął z dystansu, ale świetnie broni bramkarz Zagłębia.

• Fatalne dośrodkowanie Filipa Karbowego. Od bramki zacznie Miedź.

• Zbigniew Dobrynin używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Aspiracje obu drużyn są wysokie - awans do PKO Ekstraklasy. Plan może okazać się jednak zbyt trudny. Aktualnie Miedź Legnica znajduje się na 6 pozycji, a Zagłębie na 9. Jak będzie po dzisiejszym meczu?

• Dzień dobry Państwu! Ekstraklasa w 2020 roku trwa już w najlepsze, a dzisiaj emocje rozpoczynają się w 1 lidze! Pierwszy mecz po zimowej przerwie rozegrają spadkowicze z najwyższej klasy rozgrywkowej, czyli Miedź Legnica i Zagłębie Sosnowiec! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!