Zamknij

Gazeta Pomorska

Mieszkańcy Nieszawy spotkali się przy miejskiej choince. Był koncert, życzenia, posiłek i upominki dla dzieci

Z koncertem kolęd i piosenek nie tylko bożonarodzeniowych wystąpił Aleksander Kamedulski, młody nieszawski baryton, który obecnie studiuje w Konserwatorium

Jadwiga Aleksandrowicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/50] Następne

Mieszkańcy Nieszawy spotkali się przy miejskiej choince. Był koncert, życzenia, posiłek i upominki dla dzieci

Z koncertem kolęd i piosenek nie tylko bożonarodzeniowych wystąpił Aleksander Kamedulski, młody nieszawski baryton, który obecnie studiuje w Konserwatorium Muzycznym w Mediolanie. Śpiewał i zachęcał do wspólnego śpiewu, co mieszkańcy podchwycili.

Burmistrz Przemysław Jankowski pochodził do każdego z mieszkańców z życzeniami, było też dzielenie się opłatkiem.

Na wigilijne spotkanie Spółdzielnia Socjalna "Nieszawskie Smaki" przygotowała ciepły posiłek. Serwowano gorący barszczyk, kapustę z grochem, paszteciki i pierogi z kapustą.

Najmłodsi mieszkańcy, którzy pojawili się z rodzicami pod choinką zostali obdarowani paczkami ze słodyczami i drobnymi upominkami, ufundowanymi przez miasto oraz słodyczami i maskotkami, które ufundowali były burmistrz Andrzej Nawrocki jego córka.

Atmosfera była miła, wiele osób chwaliło formę spotkania, gratulując burmistrzowi pomysłu z koncertem Aleksandra Kamedulskiego, z którym chętnie się fotografowano i któremu życzono występów w największych salach koncertowych na świecie.


Info z Polski - przegląd najciekawszych informacji z kraju [14.12.2017]

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy