ZOBACZCIE WIDEO
  ZAPRASZAMY!

  13 Marketingowych Newsów Miesiąca. Zobacz wideo!

  Rozwiń
  ZOBACZCIE WIDEO
  Zwiń

  13 Marketingowych Newsów Miesiąca. Zobacz wideo!

  Listopad można by określić miesiącem stories, gdyż zawitały one na LinkedIn oraz na YouTube. Już brakuje nam platform, na których nie ma tego elementu.

  Mirosław Milewski trenerem Lecha Rypin zamiast Jarosława...

  Mirosław Milewski trenerem Lecha Rypin zamiast Jarosława Sochackiego

  (AACH)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jarosław Sochacki

  Jarosław Sochacki ©Fot. Adam Chrzanowski

  W poniedziałek wieczorem Jarosław Sochacki przestał być trenerem seniorów trzecioligowego Lecha Rypin.
  Jarosław Sochacki

  Jarosław Sochacki ©Fot. Adam Chrzanowski

  Mirosław Milecki

  Mirosław Milecki

  Taką decyzję podjął zarząd rypińskiego klubu. Jarosław Sochacki (na zdjęciu) przyjął ją z zaskoczeniem: - Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy - mówi. - Dlatego jestem zawiedziony tym, co się stało. Tym bardziej, że od strony sportowej naprawdę nie widzę powodu do odwoływania mnie. Uważam, że tylko w rundzie jesiennej wspólnie z Pawłem Grzybowskim zrobiliśmy wiele dla drużyny i klubu.
  Jako beniaminek trzeciej ligi zajmujemy bezpieczną, siódmą lokatę w tabeli. Zgromadziliśmy dwadzieścia dwa punkty, ale być może dla zarządu jest to za mało. Inaczej nie potrafię zrozumieć zwolnienia mnie z tej funkcji. Dziękuję za współpracę zarządowi i piłkarzom, a nowemu trenerowi życzę powodzenia w prowadzeniu drużyny.

  Następcą Jarosława Sochackiego będzie mieszkający w Inowrocławiu Mirosław Milewski. To były piłkarz między innymi Lecha Poznań i Wisły Płock, jako trener prowadził kluby w naszym województwie.

  - Podejmując tę decyzję postawiliśmy na większe doświadczenie trenerskie - mówi Jacek Ziółkowski, wiceprezes Lecha do spraw sportowych. - Uważamy, że Mirosław Milewski wprowadzi nowy styl gry w naszym zespole, który powinien przynieść jeszcze lepsze wyniki. Dziękujemy za pracę Jarosławowi Sochackiemu i Pawłowi Grzybowskiemu. Trenera Sochackiego nie wykluczamy z klubu. Najprawdopodobniej otrzyma w przyszłym roku prowadzenie jednej z naszych grup młodzieżowych.

  Mirosław Milewski (na zdjęciu obok) pierwszy trening z piłkarzami Lecha przeprowadzi 5 stycznia. Zarząd klubu dał mu również wolną rękę co do ewentualnych zmian w składzie.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo