Misie wracają na Cracovię. Tym razem na mecz piłkarski

Jacek Żukowski
Teddy Bear Game odbędzie się po raz trzeci
Teddy Bear Game odbędzie się po raz trzeci Oskar Nowak
Teddy Bear Game to akcja bardzo dobrze znana z lodowisk (tu odbywa się pod nazwą Teddy Bear Toss). Także, a może przede wszystkim z tafli Comarch Cracovii. Teraz wydarzenie przenosi się na stadion.

Podczas spotkania z Wisłą Płock dwa lata temu odbyła się właśnie dobrze znana z rozgrywek hokejowych akcja. Po raz pierwszy. Setki pluszaków poleciało na murawę po golu Kamila Pestki. Bo akcja polega na tym, by po pierwszym golu dla Cracovii właśnie pluszaki zostały rzucone przez kibiców na murawę. Wtedy była to 9 minuta.

W ubiegłym roku Teddy Bear Game przypadł na mecz z Zagłębiem Lubin. Nie było tak różowo, "Pasy" przegrały 0:1 i misie poleciały na murawę dopiero po meczu. A teraz rywal jest trudniejszy, bo Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski.

Gdyby w ciągu 90 minut i doliczonego czasu nie udało się "Pasom" strzelić bramki, wtedy kibice proszeni są o rzucenie pluszaków po meczu. Maskotki musza być nowe i zapakowane w foliowe worki.

Dodajmy, że Cracovia celuje w rekord frekwencyjny. Ponieważ nie będzie kibiców Rakowa, mają zakaz wyjazdowy, sektor gości będzie otwarty dla kibiców gospodarzy. Ceny biletów są takie same, jak na sektorze rodzinnym. A więc 35 zł. za bilet normalny, 15 zł za ulgowy przysługujący kobietom, studentom, dzieciom (8 - 15 lat) i seniorom (osoby po 65. roku życia).

W ostatnich meczach frekwencja na stadionie Cracovii przekracza 10 tys. Wygląda na to, że i tym razem ta liczba zostanie przekroczona.

Roland Garros - czy Świątek uźwignie presję?