Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Osiem drużyn wzięło udział w mistrzostwach szkół...

Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych. SP 12 mistrzem! [zdjęcia, wideo]

Osiem drużyn wzięło udział w mistrzostwach szkół podstawowych w halowej piłce nożnej. Rozgrywki we włocławskiej Hali Mistrzów trwały od wtorku. W piątek rozegrano finały i podsumowano imprezę. Nagrodę dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji wywalczyli uczniowie „Dwunastki”, którzy w finałowym pojedynku pokonali SP nr 14 3:0. W meczu o miejsce trzecie SP „Wiedza” wygrała z „Dwójką” 1:0. Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Czerwiński z SP 12. Natomiast najlepszym zawodnikiem mistrzostw uznano Patryka Oleradzkiego z SP 14. Trenerem zwycięskiego zespołu jest Dominik Chojnacki. Skład SP 12: Adam Stempiński, Szymon Bachurski, Karol Czerwiński, Rafał Filocha, Mateusz Jarosz, Patryk Molenda, Tymoteusz Orliński, Bartłomiej Pasternak, Kacper Pawłowski, Przemysław Wnukowski i Oliwier Szymański.

<center>
Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych w piłce halowej
<iframe src="//get.x-link.pl/97f7c640-2c11-0b05-7671-56b11cef300e,72175906-f095-1602-fb77-e4829cf5970d,embed.html" width="640" height="360" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen=""></iframe>