MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zobacz, jak nominowani walczą o głosy...

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zobacz, jak nominowani walczą o głosy w mediach społecznościowych [PORADNIK]

  Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Aktualizacja:

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zobacz, jak nominowani walczą o głosy w mediach społecznościowych [PORADNIK]

  ©123rf

  Trwa plebiscyt MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Czytelnicy wybierają najbardziej lubianych i polecanych mechaników, taksówkarzy, instruktorów, najlepsze warsztaty samochodowe, szkoły jazdy oraz korporacje taksówkarskie. Trwa także głosowanie na Brykę Roku oraz Motocykl Roku. Sprawdziliśmy, jak uczestnicy naszej akcji walczą o głosy w mediach społecznościowych. Zebraliśmy ciekawe, a przede wszystkim skuteczne pomysły do wykorzystania w walce o głosy.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zobacz, jak nominowani walczą o głosy w mediach społecznościowych [PORADNIK]

  ©123rf

  Jednym z podstawowych sposobów poinformowania o udziale w plebiscycie jest podzielenie się tą informacją na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Można to uczynić wykorzystując grafiki przygotowane przez nas dla uczestników plebiscytu lub przygotowując własne projekty:


  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Przejdź do głosowania

  JESZCZE LEPIEJ DZIAŁA WIDEO


  Obraz wcale nie musi być statyczny.  PUBLIKACJE W GAZECIE


  Liderzy rankingów są regularnie prezentowani na łamach gazety. Taką publikacją także warto pochwalić się w mediach społecznościowych. Wystarczy zrobić zdjęcie gazety telefonem lub pobrać elektroniczną wersję gazety na www.prasa24.pl. Można też udostępnić post, w którym prezentujemy liderów na fanpage’u gazety. A tych przecież nie brakuje!

  WARTO INFORMOWAĆ NA FB RÓWNIEŻ O BIEŻĄCYM PRZEBIEGU GŁOSOWANIA!
  MOŻNA UTWORZYĆ WYDARZENIE LUB ZAPROSIĆ ZNAJOMYCH DO GRUPY


  Zgłoszenie przez zadowolonych klientów jest zdecydowanie najlepszą nagrodą za codzienny trud pracy. To ważne wydarzenie! A Facebook daje możliwość wyróżnienia takich chwil poprzez dodanie ich jako “wydarzenie z życia” na facebook’owej tablicy (w zakładce "informacje" należy kliknąć "wydarzenia z życia"). Taka forma aktywności na Facebooku ma jedną wielką zaletę - zobaczy ją zdecydowana większość znajomych (przy zwykłym poście grono to będzie mniejsze).

  KLIKNIJ i zobacz przykład


  KLIENCI POMAGAJĄ ZDOBYĆ GŁOSY


  Dobry mechanik czy skuteczny i profesjonalny instruktor jazdy to skarb! Ci najlepsi cenieni są przez wielu swoich klientów i uczniów w swoich lokalnych społecznościach. Warto pochwalić się nominacją, np. wykorzystując w tym celu lokalne fanpage czy grupy:

  ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA RODZINĘ I ZNAJOMYCH  GŁOSY POMAGAJĄ ZDOBYĆ TAKŻE PRACODAWCY


  Nominacja jest jeszcze milsza, jeśli w zbieraniu głosów pomagają pracodawcy/współpracownicy:

  NIE TYLKO FACEBOOK


  Do promocji swojego udziału w akcji uczestnicy wykorzystują także inne media społecznościowe – świetnym kanałem dotarcia do fanów jest także Instagram. Można zamieścić na nim przyciągające uwagę zdjęcie lub przeznaczoną do tego celu grafikę promującą udział w plebiscycie, na której znajduje się instrukcja głosowania:

  CHĘTNIE PODPOWIEMY, JAK SIĘ PROMOWAĆ!


  Gratulujemy pomysłowości! Wszystkich nominowanych do nagrody w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji, którzy chcieliby pochwalić się swoimi działaniami w mediach społecznościowych zachęcamy do przesyłania przykładów e-mailem na adres: daria.jankiewicz@polskapress.pl

  A jeśli potrzebujecie wsparcia w zaprezentowaniu swojej nominacji na Facebook’u, nasza specjalistka od mediów społecznościowych służy pomocą - 664 930 444.

  Wszystkim nominowanym gratulujemy i życzymy wielu głosów!

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Przejdź do głosowania

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  To warto zobaczyć

  Wideo