MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze,...

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  kk

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE
  Masz ulubioną restaurację lub kawiarnię? Wiesz, gdzie można zjeść najlepszą pizzę czy hamburgera i kto produkuje najsmaczniejsze lody? A może znasz sympatycznych kelnerów i barmanów, którzy zasługują na wyróżnienie? Zgłoś kandydatów do tytułu Mistrzowie Smaku!
  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE  KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z WRĘCZENIA NAGRÓD

  Zobacz końcowe wyniki głosowania
  w finale plebiscytu:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Kucharz Roku
  Kelner Roku
  Restauracja Roku
  Cukiernia/Kawiarnia Roku


  Zobacz końcowe wyniki w kategoriach wojewódzkich

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Barman Roku
  Lody Roku
  Pizza Roku
  Kebab Roku
  Piekarnia Roku
  Pub Roku
  ► W tym roku w województwie kujawsko-pomorskim po raz pierwszy zostaną przyznane tytuły Mistrzów Smaku[/b] dla najlepszych lokali i pracowników gastronomii.
  ► Laureaci zostaną wybrani w wielkim plebiscycie osobno w każdym powiecie naszego województwa.
  ► Plebiscyt jest prowadzony także pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.
  ► Na kucharzy, kelnerów, barmanów czekają atrakcyjne nagrody, a na lokale gastronomiczne - kampanie promocyjne.
  ► Zwycięzcy w wojewódzkim finale odbiorą specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu - największej i najważniejszej imprezie w branży gastronomicznej w Polsce

  W gastronomii najważniejsza jest ocena klientów. Wszystko jedno, czy prowadzi się dużą restaurację czy małą jadłodajnię liczy się dobry smak i miła obsługa. W wielkim plebiscycie Mistrzowie Smaku 2018 laureatów prestiżowych tytułów i cennych nagród wybiorą ci, którzy mają największe prawo do oceny gastronomików - ich klienci.

  Dwa etapy głosowania

  W pierwszym etapie plebiscytu, osobno we wszystkich miastach i powiatach województwa kujawsko-pomorskiego, zostaną przyznane tytuły Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza medalami zdobędą także awans do wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w województwie.

  Sprawdź końcowe wyniki głosowania w I etapie

  KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:

  BydgoszczToruń
  Grudziądz i grudziądzkiWłocławek i włocławski
  aleksandrowskibrodnickibydgoski
  chełmińskigolubsko-dobrzyńskiinowrocławski
  lipnowskimogileńskinakielski
  radziejowskirypińskisępoleński
  świeckitoruńskitucholski
  wąbrzeskiżniński


  Wojewódzkie kategorie plebiscytu

  Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Wyniki głosowania publiczności zdecydują o tym, kto zdobędzie tytuł Barmana Roku. Na lokale gastronomiczne czekają wyróżnienia w kategoriach: Lody Roku, Pizza Roku, Pub Roku oraz Kebab Roku. W plebiscycie zostaną nagrodzeni także producenci pieczywa z naszego województwa, który powalczą o prestiżowy tytuł Piekarnia Roku.

  Wielka promocja nie tylko dla zwycięzców

  - Już sam udział w naszym plebiscycie gwarantuje promocję o dużym zasięgu - mówi Kamila Dorawa kierownik marketingu oddziału w Bydgoszczy. - Przez prawie dwa miesiące, na łamach gazet i w internecie będziemy prezentować liderów rankingów, które będą na żywo aktualizowane w naszym serwisie. Opublikujemy galerie liderów w internecie, będziemy ich prezentować także na Facebooku - na fanpage'ach serwisów naszemiasto.pl i na fanpage'ach "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości-Dziennika Toruńskiego", które mają ponad 170 000 fanów. Dodatkowo dla wszystkich uczestników plebiscytu przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne, które pomogą zdobywać głosy klientów.

  Gala Mistrzów Smaku
  i nagrody na targach w Poznaniu

  We wrześniu odbędzie się uroczyste zakończenie naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego powiatu oraz laureatom w wojewódzkich kategoriach plebiscytu wręczymy dyplomy i nagrody.

  Dodatkowe, wyjątkowe wyróżnienie będzie czekać na Kucharza Roku, Kelnera Roku, Restaurację Roku oraz Cukiernie/Kawiarnię Roku w woj. kujawsko-pomorskim, czyli na zwycięzców wojewódzkich finałów powiatowych kategorii plebiscytu. Otrzymają oni zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel, które będą się odbywać w dniach 1-4 października br. To najważniejsza impreza targowa w branży gastronomicznej w Polsce. Sercem targów jest co roku strefa kulinarna, w której rozgrywa się m.in. najważniejszy w polskiej gastronomii konkurs dla profesjonalistów, czyli Kulinarny Puchar Polski (KLIKNIJ i odwiedź stronę targów)

  Przed ogłoszeniem wyników konkursu, na głównej targowej scenie statuetki odbiorą zwycięzcy plebiscytu Mistrzowie Smaku ze wszystkich województw, a wśród nich laureaci z województwa kujawsko-pomorskiego. Cała uroczystość będzie na żywo transmitowana na stronach wielu serwisów internetowych w Polsce.

  Czytaj więcej o targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel  Stowarzyszenia Kucharzy Polskich patronem plebiscytu

  Patronem plebiscytu Mistrzowie Smaku jest Stowarzyszenie Kucharzy Polskich (www.kucharze.pl, www.facebook.com/Stowarzyszenie.Kucharzy.Polskich). To jedna z najstarszych organizacji kulinarnych w Polsce, założona w 1997 roku, zrzeszająca najlepszych kucharzy z całego kraju. Stowarzyszenie ufundowało prestiżowe nagrody laureata w kategorii Kucharz Roku.


  Ważne terminy

  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 27 lipca.
  • Głosowanie w powiatowych kategoriach (Restauracja Roku, Kucharz Roku, Kelner Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku będzie prowadzone było w dwóch etapach.
  • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwał do piątku, 24 sierpnia do godz. 22:00.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się we wtorek, 28 sierpnia i będzie trwać do piątku, 7 wrzesnia do godz. 22:00.
  • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu rozpocznie się 27 lipca i będzie trwało także do piątku, 7 września do godz. 22:00.


  NAGRODY POWIATOWE


  Kelnerzy i kucharze, którzy w każdym mieście lub powiecie uzyskają najwięcej głosów, zdobędą:
  • tytuł Kelnera Roku lub Kucharza Roku w powiecie
  • medal potwierdzający zdobycie tytułu Mistrza Smaku
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu (z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania)


  Właściciele restauracji, kawiarni i cukierni, które w każdym mieście i powiecie zdobyły najwięcej głosów otrzymają:
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) restauracji, kawiarni jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 3000 zł.
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu (z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania)
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Mistrzów Smaku


  NAGRODY W ETAPIE WOJEWÓDZKIM


  Laureaci w kategoriach Kucharz i Kelner Roku w etapie wojewódzkim otrzymają:


  I MIEJSCE:
  • statuetkę, która zostanie wręczona podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Smaku na targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Domu Zdrowia LILA w Ciechocinku

   KLIKNIJ i zobacz stronę Domu Zdrowia LILA

  II MIEJSCE:
  • pamiątkowy dyplom na drewnie w etui
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel

  III MIEJSCE:
  • pamiątkowy dyplom na drewnie w etui


  Zwycięzca w wojewódzkim finale w kategorii Kucharz Roku otrzyma także nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich:
  • możliwość przystąpienia do Stowarzyszenia z 50-procentową zniżką na opłatę członkowską - w ramach członkostwa certyfikat i haftowany emblemat stowarzyszenia
  • bezpłatny udział w przyszłorocznych XVI Mistrzostwach Polski w Potrawach z Ryb Morskich Dorszowe Żniwa 2019 - jednej ważniejszych imprez kulinarnych w Polsce (nagroda nie obejmuje noclegu)
  • zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Sylwestrze Szefów Kuchni i Cukierni (nagroda nie obejmuje noclegu)


  Laureaci w kategorii Restauracja Roku oraz Cukiernia/ Kawiarnia Rokuw etapie wojewódzkim otrzymają:

  I MIEJSCE:
  • pamiątkową statuetkę, która zostanie wręczona podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Smaku na targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) w jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 3000 zł

  II MIEJSCE:
  • pamiątkowy dyplom na drewnie
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) w jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 2000 zł

  III MIEJSCE:
  • pamiątkowy dyplom na drewnie
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) w jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 1000 zł


  NAGRODY W RANKINGU WOJEWÓDZKIM  Laureaci w kategoriach Barman Roku w etapie wojewódzkim otrzymają:

  I MIEJSCE:
  • statuetkę
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Domu Zdrowia LILA w Ciechocinku

   KLIKNIJ i zobacz stronę Domu Zdrowia LILA

  II MIEJSCE:
  • elegancki dyplom na drewnie w etui
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel

  III MIEJSCE:
  • elegancki dyplom na drewnie w etui
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel


  Laureaci w kategoriach Piekarnia Roku, Lody Roku, Pizza Roku, Kebab Roku, Pub Roku w etapie wojewódzkim otrzymają:

  I MIEJSCE:
  • pamiątkową statuetkę
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) w jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 3000 zł

  II MIEJSCE:
  • pamiątkowy dyplom na drewnie w etui przygotowany do ekspozycji w lokalu
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) w jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 2000 zł
  • podwójne zaproszenie na międzynarodowe targi Polagra Gastro

  III MIEJSCE:
  • pamiątkowy dyplom na drewnie w etui przygotowany do ekspozycji w lokalu
  • podwójne zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel
  • voucher na reklamę prasową (graficzną) w jednym z trzech tytułów: w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 1000 zł


  Informacji o akcji udziela Karolina Kiełkowska
  tel. 519 503 646 w godz. 8-16
  e-mail: karolina.kielkowska@polskapress.pl


  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo