Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę 2 lutego 2019r. w Arena Toruń odbyły się Halowe...

Młodzi sportowcy z Szubina medalistami Halowych mistrzostw województwa w lekkiej atletyce [zdjęcia]

W sobotę 2 lutego 2019r. w Arena Toruń odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkiej atletyce w kategorii U16,U14 i U12. W zawodach wzięła udział 22-osobowa reprezentacja UKS Wyspiański Szubin. Pomimo spowodowanej chorobą nieobecności czołowych zawodników klubu, podopieczni Tomasza Kaszewskiego, Tomasza Staronia i Małgorzaty Iwaniak cztery razy stawali na podium. W kategorii U16 srebrny medal zdobył Patryk Jarocha. Dwa brązowe medale zdobyły kulomiotki Aleksandra Twardowska U16 oraz Maria Ucińska U14. Po raz pierwszy na dystansie 60 metrów przez płotki wystartował Kacper Szurkiewicz, który zdobył brązowy medal.