MUAY THAI: Michał Grabarek zaczyna trenerską pracę na własne...

  MUAY THAI: Michał Grabarek zaczyna trenerską pracę na własne konto

  (as)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  MUAY THAI: Michał Grabarek zaczyna trenerską pracę na własne konto
  Grabarek, jeden z większych talentów ostatnich lat w boksie tajskim zaczął pracę na własne konto. Właśnie ruszyła jego szkoła walki Golden Dragon, czyli Złoty Smok.
  MUAY THAI: Michał Grabarek zaczyna trenerską pracę na własne konto
  Grabarek bardzo wcześnie rozpoczął treningi, przez 12 lat ucząc się karate shotokan, zdobywając w tej dyscyplinie kilkanaście medali mistrzostw i Pucharu Polski oraz dwukrotnie stając na najwyższym podium mistrzostw Europy. Od 2003 r. zaczął trenować muay thai, czyli boks tajski w szkole Artura Krakowiaka. Zdobył dwa razy tytuł mistrza, Puchar Polski oraz Puchar Europy muay thai i K-1 rules. Od 4 lat prowadzi treningi z zakresu muay thai, K-1, boksu i kick boksu.

  - Prowadzenia zajęć uczyłem się na obozach, m.in. we Francji, Tajlandii i Holandii. Ukończyłem też kurs instruktora sportu część ogólną i specjalistyczną z zakresu kilku stylów. Postanowiłem więc, że zacznę pracę na własne konto - mówi Michał Grabarek

  Szkoła Grabarka prowadzi zajęcia dla początkujących, dzieci, kobiet i dla zaawansowanych. Wciąż trwają zapisy: w SP 47 (Czartoryskiego 18): wtorek i czwartek (18-19.15), sobota (12-13.30) dla początkujących i zaawansowanych; w Gim 52 (Cicha 59): poniedziałek i środa (20-21.15), sobota (12-13.30) dla początkujących oraz w SP 67 (ul. Kromera 11): środa (18-19.30), piątek (17-18.30) i sobota (12-13.30).
  Szczegóły i cennik zajęć na www.goldendragon.pl.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo