Najlepsza inwestycja 10 minut od Bydgoszczy! Tutaj po prostu chce się mieszkać. Zobacz sam, jak wygląda osiedle Osielsko Residence!

Materiał informacyjny Osielsko Residence SP. Z O.O.
Udostępnij:
Dużo przestrzeni, bliskość natury, dopracowane detale – to tylko niektóre z atutów tej inwestycji. Zajrzyj razem z nami do II etapu tego niezwykłego osiedla

DOBRA LOKALIZACJA TO PODSTAWA

Po inwestycji oprowadza nas Natalia Siuzdak, która w Osielsko Residence jest odpowiedzialna za sprzedaż mieszkań. – Klientów przyciąga do nas przede wszystkim wspaniała lokalizacja tego nowoczesnego osiedla – mówi. – Z jednej strony bliskość miasta, z drugiej, zielona otulina lasów i bezpośrednie sąsiedztwo Myślęcinka, jednego z największych w Polsce kompleksów rekreacyjno - sportowych o szczególnych walorach przyrodniczych wraz z Parkiem Rozrywki dla najmłodszych i Zaginionym Światem z 40 dinozaurami. W pobliżu znajduje się również duże jezioro w Borównie, z dwoma strzeżonymi plażami, idealne miejsce do wypoczynku, spacerów, uprawiania sportów wodnych i wędkowania. W okolicy osiedla znajdują się też liczne ścieżki do pieszych wędrówek, biegania i trasy rowerowe na dłuższe rodzinne wycieczki. Jest to po prostu idealne miejsce dla każdego. Tego nie sposób przecenić.

Rzeczywiście to coś, na co Polacy coraz częściej zwracają uwagę podczas zakupu nieruchomości. Z badań przeprowadzonych na potrzeby szóstej edycji „Barometru zdrowych domów” wynika, że w nowych domach i mieszkaniach cenimy przede wszystkim jakoś powietrza (85 proc. ankietowanych), ilość światła dziennego oraz dużo zieleni wokół budynku (84 proc.). Wszystko to znajdziemy w jednym miejscu w Osielsko Residence.

Poza tym w najbliższym sąsiedztwie mamy dużą Galerię Handlową, szkoły i przedszkola, przychodnię, pocztę, a także szereg restauracji, pizzerii i innych obiektów użyteczności publicznej. Do tego – bliskość tętniącej życiem kulturalnym i rozrywkowym Bydgoszczy. Dojazd do miasta drogą krajową S5 zajmuje nie więcej niż dziesięć minut.

ZAGLĄDAMY DO OSIELSKO RESIDENCE

Na tym nie koniec. Osielsko Residence zwraca uwagę bardzo przemyślanym projektem i architekturą – na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, siłownia na powietrzu, dużo zieleni oraz, co jest niezwykłe, jeziorko, przy którym można sobie posiedzieć i się zrelaksować. Samo osiedle składa się z kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków z windami w stonowanej kolorystyce, doskonale wpasowanych w naturalne otoczenie. W środku zaś – optymalnie zaprojektowane mieszkania o metrażach od 37 do 100 metrów kwadratowych.

– Warto dodać, że większość mieszkań można ze sobą połączyć, tak aby uzyskać wymarzoną dla siebie, potrzebną przestrzeń – mówi Natalia Siuzdak. – Właśnie przestrzeń była dla nas kluczowa podczas projektowania całego osiedla. Nie chcieliśmy budować kolejnego osiedla z budynkami usytuowanymi „okno w okno” z sąsiednimi. Większość mieszkań ma naprawdę duże, funkcjonalne tarasy lub prywatne ogródki i duże panoramiczne, przesuwne okna z widokiem na przyrodę. Poszczególne budynki oddalone są od siebie prawie dwadzieścia metrów, dzięki czemu mieszkańcy mają zagwarantowaną prywatność i nie muszą chować się przed wzrokiem sąsiadów z naprzeciwka. Mogą w pełni czuć się u siebie i mieć tu swój prywatny azyl. Mogą odpoczywać, wypić rano kawę na tarasie czy też rozłożyć matę do jogi i poćwiczyć spokoju, pobawić się z dziećmi i w ogóle zrelaksować z dala od miejskiego zgiełku.

Kolejne atuty mieszkań w Osielsko Residence to: ogrzewanie podłogowe, czyli więcej miejsca w mieszkaniu i lepsze możliwości aranżacyjne, windy w każdym budynku, duże komórki lokatorskie, w których nawet po zaparkowaniu rowerów całej rodziny zostanie sporo miejsca na inne rzeczy, naziemna hala garażowa oraz nowocześnie wykończone części wspólne. – Wszystko to w bardzo atrakcyjnej, wyróżniającej się pozytywnie na rynku cenie – podsumowuje Natalia Siuzdak.

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W DRUGIM I TRZECIM ETAPIE

Pierwszy etap inwestycji jest zakończony i oddany do użytku – wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Zakończenie etapów drugiego i trzeciego jest zaplanowane już za parę miesięcy: kolejno w sierpniu i grudniu przyszłego roku 2022. W obydwu nowych budynkach mamy już bardzo dużo sprzedanych lokali i podpisanych umów rezerwacyjnych – mówi Natalia Siuzdak. – Wolnych mieszkań szybko ubywa. Wciąż jednak można spełnić swoje marzenia i zostać kolejnym szczęśliwym właścicielem mieszkania na naszym osiedlu. W tym etapie mamy jeszcze do zaoferowania kilkanaście przestronnych, świetnie zaplanowanych mieszkań z widokami na zieleń, otulającą nasze osiedle.

Mieszkania w Osielsko Residence to nie tylko wspaniałe miejsce do zamieszkania, ale też doskonała inwestycja i dobra lokata kapitału na przyszłość. Zapraszamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży Osielsko Residence znajduje się bezpośrednio na terenie inwestycji:
Adres: ul. Jana Pawła II 83, Osielsko
Tel.: 515 450 105
Strona: www.osielskoresidence.pl

Dodaj ogłoszenie