Najlepsze platformy do udzielania korepetycji online

Materiał informacyjny UpSkills
Masz, co trzeba, żeby zostać korepetytorem? A może już udzielasz korepetycji w trybie stacjonarnym, ale chcesz rozszerzyć działalność o zajęcia online? Niezależnie od powodu, dla którego interesujesz się korkami przez Internet, warto sprawdzić, gdzie są najlepsze platformy do udzielania korepetycji online. Znajdziesz je w poniższym zestawieniu.

TOP serwisy do udzielania korepetycji online

Każda osoba, która chce udzielać korepetycji przez Internet, powinna zapoznać się z dostępnymi na rynku platformami dla korepetytorów. Doświadczenie pokazuje, że wraz ze wzrostem zainteresowania lekcjami online, powiększyła się też liczba tego typu serwisów. Poszczególne portale oferują jednak nieco inne możliwości, więc należy przyjrzeć im się z bliska.

Oto 5 najciekawszych platform do udzielania korepetycji online w 2022 roku:

1.BUKI
Serwis internetowy BUKI online od początku powstania wyróżnia się na tle innych serwisów dla korepetytorów, ponieważ ogłoszenia nauczycieli podlegają tutaj weryfikacji. Dzięki temu, uczniowie zyskują pewność, iż mają do wyboru usługi wyłącznie wykwalifikowanych korepetytorów. Wśród nich często znaleźć można również certyfikowanych nauczycieli z wieloletnim stażem.

Warto dodać, że oferta BUKI jest niezwykle rozbudowana, gdyż dotyczy nie tylko przedmiotów szkolnych. Ogłaszają się tutaj nauczyciele gry na instrumentach, filolodzy ze znajomością niszowych języków, a nawet osoby posiadające wiedzę z zakresu przedmiotów akademickich. Zdecydowanie warto dodać swoje ogłoszenie na BUKI i zacząć udzielać korepetycji online bez wychodzenia z domu.

2.E-korepetycje
Jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych portali z korepetycjami w polskim Internecie. Swoją popularność serwis zawdzięcza zdywersyfikowanej ofercie, jak też intuicyjnemu interfejsowi. E-korepetycje to bardzo konkurencyjna platforma, gdzie znaleźć można ponad 100 tysięcy ogłoszeń z korkami online.

Pewnym niedostatkiem tej strony internetowej z perspektywy ucznia jest fakt, iż praktycznie każdy może się tutaj ogłaszać. Dlatego też, potencjalnym uczniom nieco trudniej wybrać właściwego korepetytora, choć pomóc w tym mogą oceny i komentarze w serwisie.

3.EasySchool
EasySchool to nowoczesna wizja szkoły bez konieczności wychodzenia z domu. Platforma ta oferuje wyjątkowej jakości indywidualne zajęcia online z najlepszymi nauczycielami w Polsce. Nie są to korepetycje sensu stricte, choć zasada działania platformy może przypominać tego typu rozwiązania.

Serwis internetowy EasySchool rekrutuje nauczycieli do pracy w roli korepetytorów online. Aktualnie poszukiwani są nauczyciele angielskiego, niemieckiego, polskiego, matematyki, biologii, chemii, a także fizyki. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w sektorze edukacji, koniecznie sprawdź ofertę tej platformy.

4.GoStudent
Kolejny serwis, który zatrudnia korepetytorów z całej Polski, to GoStudent. Właściciele portalu dają swoim nauczycielom wolną rękę w kontekście organizacji zajęć przez Internet.
Platforma nastawiona jest przede wszystkim na korepetycje szkolne, więc współpracuje z nauczycielami ze wszystkich przedmiotów. Co więcej, uczniowie mogą się tutaj również przygotowywać do egzaminów. Korespondencja z uczniami odbywa się poprzez aplikację WhatsApp.

5.OLX
Na koniec zestawienia warto wymienić serwis ogłoszeniowy OLX, choć nie jest on typową platformą dla korepetytorów. Jednakże, element wyróżniający tę stronę na tle innych, to pełna swoboda w ogłaszaniu i organizacji zajęć online.

Korepetytorzy sami ustalają swoje stawki, a także szczegóły współpracy. Umawianie się na zajęcia ma miejsce bezpośrednio, co dla wielu osób jest sporym plusem. Warto jednak pamiętać, że OLX nie gwarantuje powodzenia Twoich ogłoszeń. Poza tym, profesjonalne platformy dla korepetytorów przekładają się na większą wiarygodność nauczycieli.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie