NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL Głosowanie zakończone. Sprawdź ostateczne wyniki!

KK
Udostępnij:
Trwa wielki plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL i SZKOŁA NA MEDAL. Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które zostaną wręczone podczas Konferencji Edukacyjnej oraz wspaniałe nagrody - vouchery na studia podyplomowe i zaproszenia do SPA. W tym roku nagrodzimy także szkoły przyjazne uczniom.

W piątek, 7 grudnia rozpoczął się wojewódzki finał plebiscytu NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL. Awansowali do niego, zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania, laureaci w każdej kategorii z Bydgoszczy, Torunia oraz z każdego powiatu w województwie kujawsko-pomorskim.

Wybierz kategorię plebiscytu, KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Nauczyciel klas I-III szkoły podstawowej
Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum
Nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej
Szkoła na medal

Trwa także głosowanie w wojewódzkiej kategorii plebiscytu, w której zostaną wybrani NAUCZYCIELE AKADEMICCY ROKU.

Zobacz też listę wyniki pierwszego etapu głosowania w miastach i powiatach:

KLIKNIJ i wybierz kategorię plebiscytu:

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej
Nauczyciel Klas IV-VIII i Gimnazjum
Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej
Szkoła Roku

Trwa głosowanie w tegorocznej edycji wielkiego plebiscytu edukacyjnego NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanego przez "Gazetę Pomorską", "Express Bydgoski" i "Nowości - Dziennik Toruński" pod patronatem Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego.

- W tym roku akcja cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, niż rok temu i będzie miała jeszcze większy zasięg - mówi Karolina Kiełkowska, koordynator plebiscytu. - Poza nauczycielami szkół podstawowych i średnich docenimy także nauczycieli akademickich. Nagrodzimy także szkoły przyjazne uczniom i ich rodzicom.

To jednak nie jedyne nowości w naszej akcji. W połowie listopada wszystkich biorących udział w plebiscycie nauczycieli przedstawimy w specjalnym dodatku do "Gazety Pomorskiej". Uroczystość rozdania nagród będzie połączona z Konferencją Edukacyjną, na którą zaprosimy laureatów w każdej kategorii plebiscytu, z każdego miasta i powiatu w naszym województwie.

Nagrody dla nauczycieli zostaną przyznane w trzech kategoriach. Osobno nagrodzimy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli klas IV-VIII i gimnazjum oraz tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadpodstawowych. Najpierw laureaci zostaną wybrani osobno w Bydgoszczy i Toruniu oraz we wszystkich powiatach naszego województwa. Później najlepszych wyłoni wojewódzki finał plebiscytu.

Podobnie będzie w przypadku tytułu SZKOŁA NA MEDAL, który najpierw zostanie przyznany osobno w miastach i powiatach. Nauczyciele akademiccy będą wybierani w jednym głosowaniu prowadzonym w skali całego województwa.

Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Nagrodzimy także nauczycieli akademickich. Ich rola jest oczywiście trochę inna, jednak tak samo na docenienie zasługuje umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista, przyjazne i cierpliwe podejście do studentów.

Nowością w naszym plebiscycie będą wyróżnienia dla szkół. W tym przypadku szukamy placówek edukacyjnych, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna szczególnie dba o dobrą atmosferę. Najpierw przez nominacje, a następnie w głosowaniu, będzie można docenić starania dyrekcji i całego grona pedagogicznego. Na najbardziej przyjazne szkoły czekają cenne nagrody.

W połowie listopada do całego nakładu "Gazety Pomorskiej" dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich nauczycieli nominowanych do tytułu NAUCZYCIEL NA MEDAL oraz zamieścimy listę szkół zgłoszonych do nagrody w naszej akcji.

Laureaci odbiorą medale i nagrody z rąk marszałka województwa kujawsko-pomorskiego podczas uroczystości zakończenia plebiscytu, która odbędzie się w styczniu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Towarzyszyć jej będzie Konferencja Edukacyjna, w której wezmą udział laureaci plebiscytu z każdego miasta i powiatu, we wszystkich kategoriach plebiscytu.

Program spotkania będzie bardzo bogaty, a jego elementem będzie szkolenie dla nauczycieli poświęcone wykorzystaniu nowych technologii i mediów społecznościowych w edukacji.

Po uroczystej gali do "Gazety Pomorskiej" dołączymy specjalny dodatek, w którym zamieścimy relację z gali oraz prezentację laureatów.

 • W pierwszym etapie plebiscytu NAUCZYCIELE NA MEDAL (w kategoriach Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej, Nauczyciel Klas IV-VIII i Gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych) oraz w kategorii Szkoła na medal laureaci zostaną wybrane osobno w Bydgoszczy i Toruniu oraz w każdym powiecie
 • Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada i będzie trwał do środy, 5 grudnia do godz. 21:00.
 • Nominacje nauczycieli i szkół przyjmowane będą do 19 listopada
 • We wtorek, 20 listopada, do Gazety Pomorskiej dołączymy specjalny dodatek - album prezentujący nominowanych nauczycieli.
 • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
 • Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w piątek, 7 grudnia i będzie trwało do piątku, 14 grudnia, do godz. 21:00.
 • Głosowanie w wojewódzkiej kategorii plebiscytu Nauczyciel Akademicki Roku rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada i będzie trwało do piątku, 14 grudnia, do godz. 21:00.

Cenne nagrody dla nauczycieli

Etap powiatowy

Nauczyciele, którzy w każdej z trzech kategorii plebiscytu zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • tytuł Nauczyciela na Medal w mieście lub powiecie
 • pamiątkowy Medal Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 • zaproszenie na Konferencję Edukacyjną połączoną z uroczystym wręczeniem nagród w plebiscycie
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:

 • dyplom uznania od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego

 • statuetkę Nauczyciel na Medal

  CENTER

 • voucher na wybrane studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy

  CENTER
  CENTER KLIKNIJ i zobacz pełną ofertę Wyższej Szkoły Gospodarki

 • dwuosobowe zaproszenie na 6-dniowy pobyt w Hotelu SPA Jantar w Ustce. Pobyt obejmuje pełne wyżywienie oraz możliwość korzystania z basenu hotelowego.

Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • dyplom uznania od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego
 • elegancki dyplom na drewnie potwierdzający zajęcie II lub III miejsca w finale wojewódzkim
 • dwuosobowe zaproszenie na 2-dniowy pobyt w Hotelu SPA Jantar w Ustce

Nagrody dla nauczycieli akademickich

Nauczyciel, który w wojewódzkiej kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI ROKU zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główne nagrody:

 • dyplom uznania od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego

 • statuetkę Nauczyciel Akademicki Roku

  CENTER

 • zaproszenie na Konferencję Edukacyjną połączoną z uroczystym wręczeniem nagród w plebiscycie

 • dwuosobowe zaproszenie na 6-dniowy pobyt w Hotelu SPA Jantar w Ustce. Pobyt obejmuje pełne wyżywienie oraz możliwość korzystania z basenu hotelowego.

Nauczyciele akademiccy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • dyplom uznania od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego
 • elegancki dyplom na drewnie potwierdzający zajęcie II ilu III miejsca w plebiscycie
 • dwuosobowe zaproszenie na 2-dniowy pobyt w Hotelu SPA Jantar w Ustce

Nagrody w kategorii SZKOŁA NA MEDAL

Etap powiatowy

Szkoły, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom szkoły w mieście lub powiecie
 • pamiątkowy dyplom do ekspozycji w szkole
 • zaproszenie dla dyrekcji szkoły na Konferencję Edukacyjną połączoną z uroczystością wręczenia nagród w plebiscycie
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Szkoła, która w wojewódzkim finale zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główne nagrody:

 • tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom szkoły w województwie kujawsko-pomorskim
  dyplom uznania od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego

 • statuetkę Szkoła Roku przekazaną na ręce dyrekcji placówki

  CENTER

 • voucher o wartości 2400 złotych na zakupy w markecie Leroy Merlin

  CENTER

 • ekspres do kawy marki Lafaye z zapasem kapsułek

Szkoły, które w wojewódzkim finale zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • dyplom uznania od marszałka województwa kujawsko-pomorskiego
 • elegancki dyplom na drewnie potwierdzający zajęcie II lub III miejsca w finale wojewódzkim
 • vouchery na zakupy w markecie Leroy Merlin o wartości 1500 złotych i 900 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu
 • ekspres do kawy marki Lafaye

Informacji o plebiscycie udziela:
Karolina Jasińska
tel. 510 026 903
e-mail: [email protected]
(pon.-pt. w godz. 8-16)

Regulamin plebiscytu

NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL Głosowanie zakończone. Sprawdź ostateczne wyniki!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL Głosowanie zakończone. Sprawdź ostateczne wyniki! - Gazeta Pomorska

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska