Zamknij

Gazeta Pomorska

Nauczyciele nagrodzeni w plebiscycie Belfer Roku! [zobacz zdjęcia i wideo]

Anna Ziemiańczyk z SP w Radomicach wygrała plebiscyt i zdobyła tytuł Belfra Roku! W głosowaniu uzyskała aż 22 286 głosów.Laureaci plebiscytu Belfer Roku

Filip Kowalkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Nauczyciele nagrodzeni w plebiscycie Belfer Roku! [zobacz zdjęcia i wideo]

Anna Ziemiańczyk z SP w Radomicach wygrała plebiscyt i zdobyła tytuł Belfra Roku! W głosowaniu uzyskała aż 22 286 głosów.

Laureaci plebiscytu Belfer Roku 2015/2016 odebrali w środę nagrody podczas uroczystej gali w urzędzie wojewódzkim w Bydgoszczy. Pierwsze miejsce zajęła Anna Ziemiańczyk z SP w Radomicach.

Do plebiscytu zostało zgłoszonych 157 nauczycieli z regionu. Oddano na nich ponad 117 tys. głosów. Zwyciężyła Anna Ziemiańczyk z SP w Radomicach, która zdobyła 22 286 głosów. Drugie miejsce przypadkło Mirosławie Szymkowskiej z SP 3 w Lipnie (10 501 głosów), a trzecie - Karolina Redlarska z SP im. Jana Pawła II w Legbądzie (8 050 głosów).

Laureatka I miejsca w nagrodę pojedzie na wycieczkę Budapeszt-Wiedeń. Nagrody w postaci wycieczek – niespodzianek otrzymały też laureatki II i III miejsc. Od Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy panie dostały vouchery na studia podyplomowe na tej uczelni.

Ponadto wszyscy uczestnicy plebiscytu otrzymali 20 proc. zniżkę na studia w WSG.Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy