Nowe auto na każdą kieszeń!

Materiał partnera zewnętrznego
Udostępnij:

Bycie pierwszym właścicielem auta to status, któremu towarzyszy komfort, poczucie bezpieczeństwa i kontrola. Wydawałoby się, że jest osiągalny tylko dla wybranych, a jednak SEAT może zaproponować go każdemu, dzięki atrakcyjnemu finansowaniu, teraz z rabatami nawet do 5 tys. zł.

Jesteś w salonie Arpol Motor Company, u autoryzowanego dealera SEAT-a. Podziwiasz nowego Leona i zastanawiasz się, czy Cię na niego stać. 59 400 zł to konkurencyjna cena, ale pewnie wolałbyś rozłożyć ten wydatek w czasie? W takim wypadku możesz liczyć na atrakcyjne kredyty i leasingi.

Moc Niskich Rat
W wersji kredytowej tej oferty, miesięczna rata za nowego Leona zaczyna się od 396 zł. Oczywiście, doradca handlowy przedstawi finansowanie skonfigurowane na miarę potrzeb klienta. Wkład własny może stanowić 0% wartości auta. Dostępne są dwa okresy kredytowania – 36 lub 48 miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym jedynie 3,99 %. Po upływie tego czasu istnieją trzy opcje zakończenia umowy – zwrot i wymiana pojazdu (już co 3 lata), spłata w ratach bądź jednorazowo.

Drugi wariant, w ramach tej oferty, to połączenie zalet podatkowych leasingu operacyjnego z niską miesięczną ratą – płaci się jedynie za użytkowanie samochodu. Opłata wstępna zaczyna się od 0%. Rata netto stanowi jedynie 1% wartości modelu, a okres leasingowania może trwać 36 lub 48 miesięcy. Na koniec umowy klient decyduje między kupnem, zwrotem a zamianą auta na nowy model.

Moc Trzech Zer

W tej ofercie kredytowej kupisz wymarzonego SEAT-a bez odsetek, prowizji i wkładu własnego. Zaoszczędzone pieniądze możesz zamienić na wyższą wersję wyposażenia lub po prostu na tysiące kilometrów podróży. Cierpliwi docenią 60-miesięczną opcję spłaty. Komu zależy na czasie, ten może wybrać 12-miesięczny okres kredytowania. Dziecinnie prosty wybór dla wszystkich, dla których liczą się najniższe koszty finansowania zakupu wymarzonego SEAT-a.

Moc Niskich Kosztów
To doskonały leasing dla małych i średnich firm. Wszystko dzięki zaletom podatkowym tradycyjnego leasingu, niskiemu kosztowi i niewielkim ratom. Na opłatę wstępną SEAT przewidział minimum 10% wartości auta. Okres leasingowania trwa od 24 do 60 miesięcy, a do wyboru są trzy opcje zakończenia kontraktu – zwrot, zamiana lub wykup pojazdu. Klienci mogą liczyć na sumę opłat, wynoszącą zaledwie 101,99% przy 36-miesięcznym okresie leasingowania, 20% opłacie wstępnej i 1% wartości końcowej.

Jeśli martwi Cię, czy zawsze będziesz w stanie spłacać kredyt, powinieneś wiedzieć, że większość oferty kredytowo-leasingowej SEAT-a jest dostępna z pakietem ubezpieczeń komunikacyjnych oraz Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy i Hospitalizacją.

Jakby tego było mało, obecnie finansowanie modeli hiszpańskiego producenta stało się atrakcyjniejsze o rabaty nawet do 5 tys. zł. Mogą na nie liczyć klienci, którzy zdecydują się zostawić swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu, przy zakupie nowego samochodu marki SEAT. Trudno wyobrazić sobie dogodniejsze warunki do podjęcia decyzji o wstąpieniu w szeregi „pierwszych właścicieli samochodów”.