Oclean Xpro - Opieka dentystyczna Inteligentna asystentka (stan oralny)

Materiał informacyjny Muchen

*

Wraz z popularyzacją wiedzy na temat zdrowia stomatologicznego, coraz więcej ludzi zdało sobie sprawę z znaczenia opieki stomatologicznej i rozpoczęło poszukiwania różnych sposobów opieki nad zębami. Ale czy ta sama metoda odnosi się do wszystkich?Odpowiedź jest negatywna. Według profesjonalnych dentystów, opieka stomatologiczna musi być ukierunkowane, a ludzie z różnych warunków jamy ustnej potrzebują różnych programów opieki dentystycznej.

*

Istnieje inteligentna elektryczna szczoteczka do zębów na rynku, która może dać ukierunkowane leczenie stomatologiczne zgodnie z każdym ustnym Sytuacja — Oclean Xpro.

Wiele osób cierpi na choroby zębów różnego stopnia, takie jak próchnica zębów, choroby przyzębia i recesja dziąseł. Oclean Xpro APP specjalnie zaprojektował "średnio silne rozwiązanie czyszczące" dla tego rodzaju użytkowników (około 2 minut na standardowe wewnętrzne i zewnętrzne czyszczenie zębów + 30 sekund na średnio silne czyszczenie w dostosowanym obszarze + 30 sekund na masaż miękki w dostosowanym zakresie. Poziom intensywności wynosi 16, 24 i 1). Zęby i dziąsła tych ludzi są bardziej delikatne i wrażliwe. Program ten obejmuje również masaż gumy w celu poprawy krążenia krwi, poprawy regeneracji gumy i jędrności zębów, i osiągnąć skuteczne czyszczenie przy jednoczesnym unikaniu sytuacji, takich jak krwawienie z dziąseł i ból zębów.

*

Ponadto, Oclean Xpro APP posiada bardziej kompleksowe programy szczotkowania zębów w innych warunkach oralnych. Na przykład, w przypadku zwykłych zębów, ta aplikacja będzie zalecać „standardowy plan czyszczenia” w celu umiarkowanego czyszczenia zębów i dziąseł w celu utrzymania zdrowia jamy ustnej. Do zdeformowanych zębów (duże przerwy między zębami, nieregularne zęby, które mogą łatwo ukryć resztki jedzenia), Oclean APP poleci program "średnio-mocnego czyszczenia" i regularnie będzie korzystać z programu "potężne czyszczenie" do czyszczenia zębów energicznie i terminowo i skutecznie wypełniać niewidome obszary. Dla żółtych zębów program "codzienne rozjaśnianie" jest doskonałym wyborem do wybielania zębów.

Oclean Xpro zwraca również uwagę na ludzi w specjalnych okresach. Dla osób w ciąży i porodzie program "Gum Care --Cleaning" jest dobrym wyborem, który może złagodzić problemy z krwawieniem dziąseł. Dla osób, które noszą korony dentystyczne, program ”Dental crowns cleaning” pomoże im delikatnie wyczyścić każdy kąt w ustach.

Oclean Xpro sprawia, że opieka dentystyczna jest unikalna dla każdego. Doustna opieka powinna wybrać profesjonalne narzędzia, ale także właściwy plan czyszczenia!

Dodaj ogłoszenie