Olimpia w 21. kolejce I ligi podejmie na włąsnym stadionie Chojniczankę Chojnice. Począek sobotniego spoktanie o godz. 17.

Olimpia Grudziądz 1:0 Chojniczanka Chojnice
56' Nildo

90'+4 Koniec meczu!
90'+3 Druga żółta kartka dla Pietruszki. Chojniczanka dokończy mecz w osłabieniu.
90'+2 Grudziądzanie wychodzili z kontrą, jednak źle ją rozegrali i z akcji nic nie wyszło
90'Skórecki zastąpił Kaczmarka
90' Świetna akcja Olimpii! Ciechanowski z dosyć ostrego kąta minimalnie się jednak pomylił.
89' Mikita dopadł do wybitej futbolówki i oddał mocny strzał tuż ponad poprzeczką.
87' Mikita oddał strzał z dystansu, jednak lekki i Fabiniak chwycił piłkę.
83' Grudziądzanie umiejętnie się bronią, goście nie mogą dojść do korztystnej sytuacji.
83' Kurowski schodzi z boiska. Zastąpi go Wolski.
81' Dobra piłka w kierunku Nildo, stoper Chojniczanki ratował się wybiciem piłki na aut
79' Zamieszanie w polu karnym Olimpii, ale sytuację wyjaśnił Ciechanowski.
76' Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Podanie było świetne, a z piłką minimalnie minął się jeden z graczy Olimpii.
76' Kłus główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka odbiła się od rywala i opuściła boisko.
74' Centra Mikity fatalna. Piłka trafiła prosto w ręce Fabiniaka.
72' Darmochwał zastąpi Banasiaka.
71' Banasiak strzelał z rzutu wolnego, piłka minęła mur i wpadła w ręce Podleśnego.
70' Faul na Nildo tuż przed polem karnym Chojniczanki.
69' Mikita oddał strzał, jednak już po gwizdku sędziego. Był bowiem na spalonym.
67' Kurowski uderzał sprzed pola karnego. Minimalnie obok lewego słupka bramki Podleśnego.
66' Mikita sfaulował Kaczmarka na połowie grudziądzan
63' Kaczmarek z rzutu wolnego minimalnie obok słupka Chojniczanki.
63' Żółta kartka dla Kosakiewicza.
62' Feruga zmienia Lisowskiego, a Rybskiego - Mikita.
59' Banasiak wpadł w bramkarza gości, sędzia odgwizdał faul na golkiperze gości.
56' Gooooooool! Świetne dośrodkowanie Kaczmarka, w polu karnym najwyżej wyskoczył Nildo, który wpakował piłkę głową o siatki!
55' Pietruszka ukarany żółtą kartką.
55' Brutalny faul Pietruszki na Ciechanowskim. Młody obrońca Olimpii nie podnosi się z murawy.
54' Rybski wyłożył piłkę Krzyickiemu, który wyszedł sam na sam z Fabiniakiem. W ostatniej chwili ryzykownym wślizgiem rywala zatrzymał Zitko.
50' Świetna akcja Kurowskiego, który wrzucił piłkę w pole karne rywali.
48' Olimpia nie zmieniła stylu gry, nadal dłużej utrzymuje się przy piłce i kreuje dobre akcje.
46' Początek drugiej połowy.

45' Koniec pierwszej połowy meczu.
45' Kontratak Olimpii, Woźniak znalazł się w polu karnym rywali, jednak w trudnej pozycji nie oddał strzału na bramkę. Wywalczył rzut rożny.
42' Kaczmarek strzelał ze skraju pola karnego. Podleśny z wielkim trudem wybił piłkę poza boisko.
38' Bartlewski minął rywali w środku pola, odegrał do Banasiaka, który przedłużył Kaczmarkowi. Skrzydłowy Olimpii wyłożył piłkę Nildo, jednak nieco za plecy. Kolejna dobra akcja gospodarzy.
37' Kosakiewicz w pojedynku biegowym z grudziądzanami. Zdecydował się na strzał z ostrego kąta w pełnym biegu, ale próba ta okazał się bardzo niecelna.
36 Biernat zagrał piłkę ręką na własnej połowie.
35' Olimpia cały czas utrzymuje się przy piłce, Chojniczanka broni się głęboko.
32' Lisowski faulował wychodzącego na dobrą ppozycję Banasiaka. Gracz Chojniczanki zobaczył za to żółtą kartkę.
30' Żółta kartka dla Zawistowskiego.
30' Faul Zawistowskiego blisko narożnika boiska.
29' Strzał Nildo obok bramki Chojniczanki.
29' Fabiniak pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu Lisowskiego.
27' Ciechanowski sfaulował rywala na własnej połowie.
25' Kolejna szansa Nildo! Napastnik Olimpii strzelał z ostrego kąta i piłka minimalnie minęła słupek bramki Chojniczanki!
25' Woźniak oddał strzał tyłem do bramki, z trudem piłkę chwycił Podleśny.
24' Kolejny korner Olimpii. Znowu nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.
23' Źle wykonany rzut rożny grudziądzan, jednak wywalczyli kolejny.
23' Strzał Banasiaka sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z rywali i opuściła boisko.
21' Dośrodkowanie Woźniaka w pole karne gości. Tam świetnie wybił się Nildo i oddał groźny strzał głową.
19' Faul Chojniczanki na połowie rywali. Piłka dla grudziądzan.
17' Mecz toczy się pod dyktando Olimpii.
14' Woźniak wślizgiem świetnie poradził sobie z Zawistowskim.
13' Przejęcie Banasiaka w środku pola, podanie do Bartlewskiego, który odegrał wybiegającemu Nildo. Brazylijczyk oddał mocny strzał ze skraju pola karnego, a Podleśny nie zdołał złapać futbolówki, wybijającją poza linię końcową.
12' Dobra akcja Olimpii! Grudziądzanie powoli rozprowadzają piłkę, w dobrej sytuacja znalazł się Kłus i oddał strzał sprzed pola karnego. Piłkę odbił jededn z graczy Chojniczanki.
9' Świetna piłka do Bartlewskiego, przed którym był tylko jeden obrońca. Gracz "biało-zielonych" minął rywala i oddał strzał, jednak zbyt lekki, by mógł zaskoczyć Podleśnego.
9' Dośrodkowanie Chojniczanki z rzutu rożnego zbyt mocne. Kontatak Olimpii.
7' Zamieszanie pod bramką Chojniczanki, piłka trafiła przed pole karne, gdzie był Banasiak. Strzał pomocnika Olimpii zablokowali jednak goście.
5' Próba dośrodkowania Kaczmarka. Piłka została zablokowana w ostatniej chwili. Kilka sekund później Kaczmarek odzyskał jednak futbolówkę z powrotem.
3' Piłka w kierunku Nildo. Szybszy był jednak Podleśny, który pewnie chwycił futbolówkę.
3' Dobre podanie w kierunku Banasiaka. Przytomnie zachował się stoper Chojniczanki, wybijając piłkę poza boisko.
2' Grudziądzanie naciskają od początku spotkania, atakują rywali już na ich połowie.
1' Początek spotkania.

17.00 Zawodnicy wychodzą na murawę. Za kilka minut pierwszy gwizdek!

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Damian Ciechanowski, Matic Zitko, Mariusz Malec, Marcin Woźniak - Dariusz Kłus, Kamil Kurowski (83' Maciej Wolski), Sebastian Bartlewski, Marcin Kaczmarek, Adam Banasiak (72' Piotr Darmochwał) - Nildo.
Rezerwowi: Patryk Królczyk, Adrian Bielawski, Jakub Szarpak, Maciej Wolski, Piotr Darmochwał, Patryk Skórecki, Oskar Trzepacz.

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny, Marcin Krzywicki, Piotr Kieruzel, Łukasz Kosakiewicz, Przemysław Pietruszka, Marcin Biernat, Wojciech Lisowski (62' Daniel Feruga), Maciej Kostrzewa, Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Andrzej Rybski (62' Patryk Mikita).
Rezerwowi: Artur Haluch, Przemysław Czerwiński, Daniel Ferugi, Rafł Grzelak, Patryk Mikita, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani