Olimpia Grudziądz wygrała w Stargardzie i znowu jest liderem trzeciej ligi

Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz pewnie wygrała z Błękitnymi Stargard i znowu wskoczyła na fotel lidera 2 grupy III ligi. Bramki zdobywali Jakub Bojas i Krzysztof Wicki.

Grudziądzanie po domowej porażce z rezerwami Pogoni Szczecin chcieli szybko się zrehabilitować. Mieli szansę na powrót na fotel lidera, bo punkty straciła w piątek Kotwica Kołobrzeg. Olimpii potrzebna była tylko wygrana z Błękitnymi Stargard.

"Biało-zieloni" od początku meczu przeważali i szybko zdobyli bramkę. Już w 13. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Jakub Bojas. Grudziądzanom od tego momentu grało się łatwiej. Kontrolowali przebieg meczu, a w 27. minucie prowadzili już 2:0 po bramce Krzysztofa Wickiego. Na początku drugiej połowy Wicki trafił po raz kolejny.

Olimpia ostatecznie wygrała 3:0 i wróciła na fotel lidera. Kolejny mecz czeka grudziądzan już w środę (29 września 2021). O godz. 16 podejmą ekstraklasową Wartę Poznań w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0