Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Łuczniczka Bydgoszcz, która musiała radzić sobie bez Metodi...

Osłabiona Łuczniczka gorsza od Skry [DUŻO ZDJĘĆ KIBICÓW]

Łuczniczka Bydgoszcz, która musiała radzić sobie bez Metodi Ananiewa (kontuzja kolana) przegrała we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów 0:3 (-20, -21, -17) w kolejnym meczu PlusLigi. Emocjonujące były tylko dwie pierwsze partie. W inauguracyjnym secie nasi prowadzili już 8:2, ale tracili punkty seriami i przegrali. W kolejnej odsłonie to goście rozpoczęli od mocnego uderzenia - 8:2. Łuczniczka dogoniła wicemistrza Polski, a nawet objęła prowadzenie 13:12. Błędy w końcówce sprawiły jednak, że to bełchatowianie triumfowali 25:21. Trzeci set toczył się pod dyktando przyjezdnych. Zobacz zdjęcia z parkietu i trybun hali "Łuczniczka" >>>