OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 | Głosowanie zakończone!

KD
Zakończyła się kolejna edycja prestiżowego plebiscytu Gazety Pomorskiej, w którym doceniliśmy nietuzinkowe osobowości z województwa kujawsko-pomorskiego. Laureaci zostali wybrani głosami Czytelników.
KLIKNIJ i zobacz video z gali

KLIKNIJ i zobacz galerię oraz czytaj o finalistach plebiscytu

**Oto aktualne wyniki głosowania

w finale plebiscycu:**

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu zakończyło się we wtorek, 6 lutego. Zobacz wyniki głosowania w miastach i powiatach:

BYDGOSZCZTORUŃ
GRUDZIĄDZWŁOCŁAWEK
aleksandrowskichełmińskibrodnicki
bydgoskigolubsko-dobrzyńskigrudziądzki
inowrocławskilipnowskimogileński
nakielskiradziejowskirypiński
sępoleńskiświeckitoruński
tucholskiwąbrzeskiwłocławskiżniński

[KLIKNIJ i zobacz galerię!

Dowiedz się, kto z Twojego powiatu
został nominowany i dlaczego](https://pomorska.pl/osobowosc-roku-2017-zobacz-liderow-glosowania-we-wszystkich-kategoriach/ar/12869996 "KLIKNIJ i zobacz galerię! <br>Dowiedz się, kto z Twojego powiatu <br>został nominowany i dlaczego")

Pragniemy, aby nasz plebiscyt był okazją do zaprezentowania ludzi oraz ich dokonań, które zasługują na wyróżnienie i docenienie. Chcemy pokazać osoby, które często nie zabiegają o aplauz czy uznanie, mimo że wiele czynią dla lokalnej społeczności czy mieszkańców województwa.
Kandydatów można zgłaszać w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w każdym z powiatów województwa kujawsko-pomorskiego. Następnie zwycięzcy z powiatów otrzymają awans do wielkiego wojewódzkiego finału plebiscytu.

Kogo nominować?

Nominować można każdą osobę, która jest pomysłowa, pociąga za sobą tłumy, osiąga sukcesy czy też konsekwentnie realizuje obrany cel. Ważne, aby była to nominacja za osiągnięcia w 2017 roku. Aby przeczytać szczegółowy opis poszczególnych kategorii plebiscytu KLIKNIJ TUTAJ.

Kliknij i zobacz zdjęcia oraz video z ubiegłorocznej gali wręczenia nagród laureatom!

Zwycięzcy (I miejsce) w każdej kategorii w danym powiecie otrzymają statuetkę Osobowości Roku 2017 oraz zaproszenie na uroczyste podsumowanie plebiscytu.

Laureaci pierwszego miejsca w głosowaniu wojewódzkim w każdej kategorii otrzymają elegancki dyplom na drewnie oraz voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu.

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w głosowaniu wojewódzkim w każdej kategorii otrzymają elegancki dyplom na drewnie oraz voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w pensjonacie.

WAŻNE TERMINY I INFORMACJE
► Nasi Czytelnicy wybiorą laureatów w czterech kategoriach: Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes.
► Osobowości Roku zostaną wybrane osobno w Bydgoszczy, Toruniu i Grudziądzu, a także w każdym z powiatów woj. kujawsko-pomorskiego. Zwycięzcy etapu powiatowego zmierzą się w wielkim finale wojewódzkim.
► Zwycięzcy otrzymają statuetki, które wręczymy podczas uroczystej gali, a także atrakcyjne nagrody.
Na nominacje kandydatów czekamy do 25 stycznia..
► Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w piątek, 12 stycznia i potrwa do 6 lutego 2018 r. do godz. 21:00.
► Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
► Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w piątek, 9 lutego i potrwa do piątku, 23 lutego, do godz. 21:00.

Informacji o plebiscycie udzielają od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 Kamila Dorawa - tel. 510 026 903, e-mail: [email protected]. Karolina Kiełkowskatel. 519 503 646, e-mail: [email protected].


Regulamin plebiscytu

Wideo

Materiał oryginalny: OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 | Głosowanie zakończone! - Gazeta Pomorska