Osobowość Roku 2018. Najlepsi w biznesie w powiecie...

  Osobowość Roku 2018. Najlepsi w biznesie w powiecie toruńskim, brodnickim, rypińskim i golubsko-dobrzyńskim

  KR

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jacek Rutkowski - prezes zarządu Komplementariusza Komandytariusz PW. Mat Bud Sp. z o.o. Sp. k.
  1/5
  przejdź do galerii

  Jacek Rutkowski - prezes zarządu Komplementariusza Komandytariusz PW. Mat Bud Sp. z o.o. Sp. k. ©Archiwum prywatne

  Trwa Plebiscyt Osobowość Roku. Kandydaci są podzieleni na 4 kategorie. Sprawdzamy jak wypadają reprezentanci naszych powiatów z kategorii biznes.
  Liderem nie tylko w powiecie toruńskim, ale także w województwie jest Jacek Rutkowski - prezes zarządu Komplementariusza Komandytariusz PW. Mat Bud Sp. z o.o. Sp. k. Został nominowany za dynamiczny rozwój poprzez sieć oddziałów handlowych od Trójmiasta do Łodzi oraz trzech oddziałów produkcyjnych, za który został wyróżniony Złotym Medalem Akademii Polskiego Sukcesu. Prowadzi także działalność charytatywną, wspiera Ochotnicze Straże Pożarne, ligę szachową, naukę, sport, kulturę.

  Kobieta w branży budowlanej
  Świetny wynik w województwie (drugie miejsce) ma liderka z powiatu golubsko-dobrzyńskiego - Joanna Malinowska, prezes firmy GRA-MAR Kowalewo Pomorskie. Została nominowana za rozwój firmy i realizację ważnych inwestycji w regionie.

  - Miniony rok był dla naszej firmy bardzo pracowity. Zrealizowaliśmy sporo inwestycji, budując m.in. kilka pawilonów handlowych. Zwiększamy zatrudnienie, rozwijamy się, nawiązujemy nowe kontakty, pozyskujemy zlecenia. Jestem dumna, że firma się rozwija i zwiększa obroty oraz stać nas na miłe gesty, jak wigilia dla pracowników czy prezenty dla dzieci. Bardzo cieszy mnie dobra atmosfera. Nominacja w plebiscycie jest przyjemnym wyróżnieniem, tym bardziej, że branża budowlana, w której działam, jest zdominowana przez mężczyzn. Zdarza się, że panowie są zaskoczeni, że mają rozmawiać z kobietą o kwestiach budowlanych - mówi Joanna Malinowska.

  W powiecie rypińskim prowadzi Leszek Gumowski - prezes zarządu firmy Hadepol Flexo Sp. z o.o. Spółka w minionym roku znacząco rozwinęła się pod względem technologicznym, handlowym oraz personalnym. Zwiększyła zatrudnienie do ponad 130 osób, powiększyła swój park maszynowy o najnowocześniejsze rozwiązania w branży opakowaniowej oraz rozszerzyła działalność na rynku krajowym i zagranicznym. Jest wiodącym dostawcą opakowań dla piekarnictwa, cukiernictwa i świeżej żywności. Prezes firmy uzyskał nominację za dynamiczny i efektywny rozwój spółki.

  W Toruniu wygrywa Jacek Leczkowski - prezes PBDI.

  W powiecie brodnicki prowadzi Krystyna Foj nominowana za prowadzenie piekarni i tworzenie miejsc pracy dla mieszkańców Jabłonowa Pomorskiego.

  Zaszczytne tytuły Osobowość Roku 2018 zostaną przyznane w czterech kategoriach – oprócz biznesu jest też działalność społeczna, kultura i samorządność. Plebiscyt został objęty Honorowym Patronatem marszałka województwa Piotra Całbeckiego. Laureaci zostaną wybrani osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu oraz w każdym powiecie województwa kujawsko-pomorskiego. Liderzy przejdą do finału wojewódzkiego.

  Finisz głosowania
  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu potrwa tylko do jutra do godz. 20. Odbywa się za pomocą kliknięć na naszej stronie internetowej (www.pomorska.pl) oraz smsów, które wysyłany na numer 72355 (koszt 2,46 zł) w treści wpisując kod danego kandydata.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej