OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Wojewódzki finał plebiscytu rozpoczęty

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Wojewódzki finał plebiscytu rozpoczęty

  Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

  Aktualizacja:

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Wojewódzki finał plebiscytu rozpoczęty
  Głosami mieszkańców naszego regionu zostały przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w czterech kategoriach, osobno w miastach i powiatach województwa kujawsko-pomorskiego. W piątek, 15 lutego rozpoczął się wojewódzki finał plebiscytu, w którym spośród laureatów z miast i powiatów nasi Czytelnicy wybiorą Osobowości Roku Kujaw i Pomorza. Plebiscyt został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego.
  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Wojewódzki finał plebiscytu rozpoczęty


  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy w wyjątkowym plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostali najpierw wybrani osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu oraz w każdym powiecie województwa kujawsko-pomorskiego. W piątek, 15 lutego rozpoczął się wojewódzki finał plebiscytu, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Kujaw i Pomorza 2018.

  Zobaczy wyniki etapu powiatowego
  Wybierz kategorię:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominowała kapituła pod przewodnictwem redaktorów naczelnych "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości - Dziennika Toruńskiego".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej". - Przygotowują propozycje nominacji. Czekamy też na zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę przyznając nominacje.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszych gazet – dodaje Artur Szczepański, redaktor naczelny „Expressu Bydgoskiego” i "Nowości". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwało do środy, 13 lutego 2019 r. do godz. 20.00. Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobyli tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo biorą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Kujaw i Pomorza 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowali zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpoczęło się w piątek, 15 lutego i potrwa do środy, 27 lutego do godz. 21. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki oraz nagrody.

  Uroczysta gala plebiscytu

  W marcu odbędzie finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, podczas której wszyscy laureaci odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali plebiscytu
  Osobowość Roku 2017


  Kilka dni później do "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z gali podsumowującej plebiscyt.

  Nagrody dla zwycięzców


  Na zwycięzców czekają cenne i ważne nagrody. Każdy zwycięzca etapu powiatowego otrzyma pamiątkową statuetkę Osobowości Roku. Laureaci etapu wojewódzkiego dodatkowo otrzymają dwuosobowe zaproszenia na musical Metro, który będzie grany w Bydgoszczy.

  Dla zwycięzców etapu wojewódzkiego w każdej z kategorii:

  Weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu SPA FALTOM
  www.hotel-faltom.com.pl







  Dla laureatów 2 miejsca w każdej z kategorii:

  Weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu Business FALTOM www.faltombusiness.pl







  Dla laureatów 3 miejsca w każdej z kategorii:

  Weekendowy pobyt dla dwojga w Osadzie Karbówko www.osadakarbowko.pl







  KLIKNIJ na okładkę z zobacz
  dodatek po poprzedniej edycji plebiscytu




  Informacji o akcji udziela


  Karolina Jasińska
  tel. 510 026 903 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: karolina.jasinska@polskapress.pl
  Marek Kowalski
  tel. 519 503 646 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: marek.kowalski@polskapress.pl


  Regulamin plebiscytu




  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo