Pewna praca i możliwość rozwoju

Materiał informacyjny ANWIL S.A.
Udostępnij:
ANWIL i ORLEN Serwis prowadzą rekrutację w związku z powstającą na terenie zakładu produkcyjnego ANWILU trzecią linią do produkcji nawozów. Na przyszłych pracowników czeka zatrudnienie w spółkach należących do PKN ORLEN, silnego, polskiego podmiotu skutecznie działającego na międzynarodowych rynkach. Obie spółki zapewniają rozwój i szkolenia, które pozwalają zdobywać wiedzę i umiejętności. Nowi pracownicy otrzymają dobre warunki zatrudnienia i bogaty pakiet benefitów, w tym dodatkowych świadczeń materialnych i niefinansowych.

ANWIL jest wiodącą spółką sektora chemicznego w Polsce. Jest drugim co do wielkości producentem nawozów azotowych i jedynym krajowym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu. Jest również obecny w gronie docenianych i nagradzanych pracodawców. Trzykrotne przyznanie firmie przez niezależnych ekspertów tytułu Top Employer Polska jest dowodem na przestrzeganie najwyższych standardów i odpowiedzialnej polityki prowadzonej wobec zatrudnionych pracowników. Jest to ciekawa oferta dla młodych osób stojących przed wyzwaniem pierwszej pracy, jak również dla wykwalifikowanych pracowników szukających stabilnych warunków i pewnej perspektywy zatrudnienia.

ORLEN Serwis, jako jedna z największych spółek Grupy ORLEN, zatrudnia blisko 1800 pracowników. Realizuje prace w zakresie utrzymania ruchu instalacji przemysłowych, obsługi urządzeń, wykonawstwa remontów oraz usług diagnostyczno-pomiarowych w branżach: automatycznej, elektrycznej, mechanicznej i maszyn wirujących. Dzięki nowoczesnym technologiom, innowacyjnym narzędziom i metodom pracy realizuje kluczowe projekty na rzecz Grupy ORLEN. Spółka poszukując pasjonatów techniki, gwarantuje szerokie spektrum specjalizacji oraz możliwość nabycia unikatowych kompetencji.

Obie spółki, w związku z rozbudową mocy produkcyjnych nawozów i uruchomieniem nowych instalacji w ANWILU, zapraszają do poznania aktualnych ofert pracy związanych z realizowaną inwestycją. W przypadku ANWILU praca czeka w obszarze produkcji oraz logistyki nowo powstającej linii produkcyjnej, natomiast ORLEN Serwis szuka m.in. elektromonterów, automatyków i mechaników, którzy będą odpowiedzialni za prace związane z bieżącym utrzymaniem ruchu instalacji. Zainteresowani pracą we Włocławku mogą aplikować bezpośrednio na stronach obu spółek: praca w ANWILU, praca w ORLEN Serwisie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie