Pewne zwycięstwo Elany Toruń. Mamy zdjęcia z meczu i trybun!

Daniel Ludwiński
Elana Toruń pokonała Wdę Świecie 4:0 (2:0). Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie meczu, gdy gola strzelił Hubert Maciąg. Jeszcze w pierwszej połowie torunianie otrzymali kolejną szansę w postaci rzutu karnego i choć Damian Lenkiewicz trafił w słupek, przy dobitce Aleksandra Kowalskiego Wda była już bezradna. Po przerwie następne bramki zdobyli Kamil Piskorski i Kacper Rybacki. Sobota była udana dla obu toruńskich klubów - na wyjeździe zwycięstwo odniósł Pomorzanin, który pokonał Lidera Włocławek 3:2Zobacz na kolejnych stronach dużo zdjęć z sobotniego spotkania, a także z trybun! ->>>Czytaj również:Tak kibicowaliście młodym żużlowcom. Zdjęcia z trybun na SGP2Parkrun Toruń po raz 314. Biegacze zaczęli weekend na sportowo [zdjęcia] Piotr Lampkowski
Elana Toruń pokonała Wdę Świecie 4:0 (2:0). Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie meczu, gdy gola strzelił Hubert Maciąg. Jeszcze w pierwszej połowie torunianie otrzymali kolejną szansę w postaci rzutu karnego i choć Damian Lenkiewicz trafił w słupek, przy dobitce Aleksandra Kowalskiego Wda była już bezradna. Po przerwie następne bramki zdobyli Kamil Piskorski i Kacper Rybacki. Kliknij przycisk "Zobacz galerię" - mamy dużo zdjęć z sobotniego spotkania, a także z trybun! Sobota była udana dla obu toruńskich klubów - na wyjeździe zwycięstwo odniósł Pomorzanin, który pokonał Lidera Włocławek 3:2.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani