Chleby dożynkowe i weselne. Chlebowe kosze z grzybami i chleby do żurku. Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik w Żninie oferuje obok dziesiątek chlebów, bułek, ciast i ciasteczek także różnorodne pieczywo okolicznościowe.

Pieczywo okolicznościowe to wspaniały element dekoracyjny, mogący zdobić stoły przy różnych okazjach. Zwracające uwagę, oryginalne, efektowne, a przy tym smakowite i chętnie próbowane przez gości biesiad, zabaw i uroczystości, na które jest wypiekane. Królują wśród niego chleby dożynkowe, coraz popularniejsze są też chleby weselne czy wypiekane na rozmaite jubileusze. Jeden ze wspaniałych chlebów okolicznościowych ze Żnina pojechał przed laty do Watykanu, do papieża Jana Pawła II.

A wszystkie te chleby, jak i inne produkty żnińskiej spółdzielni Rolnik są wyśmienite. Wypiekane według tradycyjnych receptur, z mąki, soli, wody, drożdży, ewentualnie naturalnego zakwasu i ziaren, bez jakichkolwiek polepszaczy czy sztucznych dodatków.

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik w Żninie działa od 1905 roku, chleby wypieka natomiast od przeszło 70 lat. Nigdy nie uległa pokusie, by zacząć produkować tanie, gorszej jakości pieczywo. Z tego powodu ma rzeszę wiernych klientów, chętnie sięgających zarówno po tradycyjne wypieki ze żnińskiej piekarni, jak również po nowości pojawiające się na jej sklepowych półkach. A rocznie produkuje ona ponad 750 ton pieczywa i przeszło 70 ton wyrobów cukierniczych.

Spółdzielnia, prowadząc swoje sklepy, w tym i obwoźne, zaopatruje klientów nie tylko w pieczywo, ale i w inne produkty spożywcze. Wciąż handluje też węglem i innymi produktami masowymi, od czego zaczęła swoją działalność przeszło sto lat temu.

GŁOSOWANIE

Pieczywo okolicznościowe, Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik

SMS o treści: PCN.3 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Klikaj >> Pieczywo okolicznościowe

Nasze Dobre 2018