Gazeta Pomorska

Plebiscyt Nauczyciel na Medal 2018. Oni są na prowadzeniu! [zdjęcia]

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/16] Następne

Plebiscyt Nauczyciel na Medal 2018. Oni są na prowadzeniu!

Rozpoczynamy dziś prezentację kandydatów do tytułu Nauczyciel na Medal! Poznajcie w naszej galerii pedagogów, którzy są w czołówce głosowania.

Te osoby są w czołówce w skali całego województwa kujawsko-pomorskiego. Przypominamy, że na razie rywalizują o zwycięstwo w swoich powiatach oraz osobno w miastach: Bydgoszczy i Toruniu.

Zwycięzcy przejdą do etapu wojewódzkiego. Wyłonimy ich w trzech kategoriach: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel klas IV-VIII SP i gimnazjum oraz nauczyciel szkoły ponadpodstawowej.

Osobną kategorią jest kategoria Nauczyciel Akademicki. Tutaj głosowanie odbywa się jednoetapowo (nie ma etapu powiatowego, od razu jest wojewódzki). W tej kategorii w czołówce głosowania są: mgr inż. Maciej Rakowski z Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, dr Małgorzata Karwowska z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy oraz mgr David Beynon z Uniwersytetu Mikołaj Kopernika w Toruniu.

W naszym plebiscycie mamy również nową kategorię Szkoła Roku. Waszymi głosami zostaną wybrane placówki najbardziej przyjazne dla uczniów i rodziców. Obecnie największe szanse na wygraną mają szkoły: Zespół Szkół Radomice 115 im. Marii Konopnickiej, Szkoła Podstawowa nr 58 w Bydgoszczy i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu.

W każdej kategorii plebiscytu możecie oddawać głosy na uczestników. Tylko od Was zależy, kto zwycięży! Szczegółową instrukcję głosowania znajdziecie >> tutaj <<

Polecamy