Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023

Sportowiec Roku - Mężczyźni

Głosowanie będzie trwać do wtorku, 19 grudnia 2023 r. do godz. 21:30. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]

  1. 1

    Mateusz Wróbel

    triathlon, Iron House

    50
    głosów
  2. 2

    Arkadiusz Szałański

    koszykówka, Spiral Team Basketball

    33
    głosy
  3. 3

    Maciej Konarzewski

    KICKBOXING, Akademia Mieszanych Sztuk Walki

    15
    głosów
  4. 4

    Mateusz Szymański

    pływanie, Akademia Pływania H2O

    9
    głosów
  5. 5

    Fabian Barański

    wioślarstwo, Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie

    4
    głosy
  6. 6

    Sylwester Jasiński

    biegi, WKB Maratończyk Włocławek

    2
    głosy
  7. Adrian Kowalski

    piłka nożna, Lider Włocławek

  8. Amir Bell

    koszykówka, Anwil Włocławek

  9. Artur Pawłowski

    piłka nożna, Lider Włocławek

  10. Damian Figura

    piłka nożna, Lider Włocławek

  11. Daniel Wiliński

    piłka nożna, Lider Włocławek

  12. Jakub Straszewski

    boks, Champion Włocławek

  13. Jan Marciniak

    żeglarstwo, KS AQUA Włocławek

  14. Kalif Young

    koszykówka, Anwil Włocławek

  15. Kamil Frąckowiak

    piłka nożna, Lider Włocławek

  16. Kamil Łączyński

    koszykówka, Anwil Włocławek

  17. Maciej Bojanowski

    koszykówka, Anwil Włocławek

  18. Malik Wiliams

    koszykówka, Anwil Włocławek

  19. Mateusz Kostrzewski

    koszykówka, Anwil Włocławek

  20. Michał Jarliński

    boks, Champion Włocławek

  21. Nikolas Brzeziński

    piłka nożna, Lider Włocławek

  22. Oskar Mazurkiewicz

    karate, Włocławski Klub Karate Kyokushin

  23. Patryk Nowakowski

    koszykówka, UKS Feniks

  24. Robert Spychalski

    piłka nożna, Lider Włocławek

  25. Tanner Groves

    koszykówka, Anwil Włocławek

  26. Tomasz Madej

    piłka nożna, Lider Włocławek

  27. Victor Sanders

    koszykówka, Anwil Włocławek

  28. Łukasz Wójcik

    szybownictwo, Aeroklub Włocławski

  29. Marcin Gabryelski

    biegi, nordic walking, Włocławski Klub Biegacza Maratończyk

  30. Antoni Dereszewski

    Koszykówka, Fundacja Sportu Winners

  31. Adam Spychalski

    kickboxing, Akademia Mieszanych Sztuk Walki