Gazeta Pomorska

  Hłond Adam, Współwłaściciel, RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K.

  Głosuj SMS o treści: MENEDZER.10 pod numer 72355

  KANDYDAT
  Imię i nazwisko Adam Łukasz Hłond
  Firma i funkcja Współwłaściciel RAWICOM Sp. zo.o. Sp.K.
  Od kiedy zajmuje kierownicze stanowisko 2009

  FIRMA
  Miejscowość Łabiszyn
  Branża elektrownie słoneczne, energia odnawialna
  Liczba zatrudnionych w zarządzanej firmie 31

  OSIĄGNIĘCIA

  Najważniejsze osiągnięcia zawodowe kandydata
  – Nawiązanie szeregu kontaktów biznesowych owocujących udanymi kontraktami zarówno ze strony dostawców technologii jak i dużych odbiorców. Rozbudowanie firmy do poziomu firmy bardzo znanej na krajowym i zagranicznym rynku fotowoltaiki. Umiejętność pozyskiwania firm współpracujących i doprowadzenie do ogólnokrajowego i międzynarodowego zasięgu firmy. Wszystkie czynniki przełożyły się na fenomenalny wzrost przychodów firmy w stosunku do poprzednich lat.
  - zdobycie prestiżowych zleceń – budowa Centrum Badawczego Polskiej Akademii Nauk w gminie Jabłonna , budowa największej w Warszawie elektrowni słonecznej
  - Ważnym osiągnięciem jest również aktywne prowadzenie innych biznesów. Najważniejsze z nich to poza RAWICOM również sieć myjni samochodowych X MASTER oraz OZONOWANIE.com – firmy zajmującej się ozonowaniem i produkcją urządzeń do ozonowania tj. ozonatorów.
  Firma RAWICOM wspiera lokalny sport. Jest sponsorem tytularnym piłkarskiej drużyny Noteć Łabiszyn.
  Firma wspiera także finansowo lokalne inicjatywy dla dzieci i młodzieży.


  Kluczowe inwestycje w firmie (kadry, technologie, inwestycje) Rozwój samodzielnych grup instalacyjnych wyposażonych we wszystkie wymagane maszyny i urządzenia, środki bezpieczeństwa i środki transportu. Następnym krokiem było stworzenie zespołu sprzedażowego. Obecnie szukamy innowacyjnych rozwiązań w celu wdrażania nowych technologii i prowadzenia badań rozwojowych. Przygotowujemy się do startu w projektach unijnych. W tym celu założono Fundacje Laboratorium Energii Odnawialnej

  Co miało największy wpływ na karierę kandydata Duża aktywność i zaangażowanie w prowadzenie biznesu. Zainteresowania nowymi technologiami, odwiedzanie zagranicznych targów branżowych oraz poznanie ludzi myślących podobnie oraz aktywnych i sprawnych w działaniach biznesowych.

  Inna działalność – społeczna, charytatywna Promowanie odnawialnych źródeł energii w ramach bezpłatnych kursów, prelekcji i udziału w konferencjach. Promowanie czystego powietrza i sposobów obniżenia emisji szkodliwych substancji.

  Zainteresowania Nowe technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii. Sport z naciskiem na tenis ziemny i squash, motoryzacja, Beletrystyka. Psychologia w biznesie.

  Hłond Adam, Współwłaściciel, RAWICOM Sp. z o.o. Sp.K.

  1 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  33895 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo