Gazeta Pomorska

  Szpital Eskulap-Innowacyjne leczenie chorób żył

  ESKULAP BIS S.C. Ewa Molska Stanisław Molski

  Choroby żył, w tym żylaki, to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim medyczny. Szpital Eskulap w Osielsku umożliwia ich kompleksowe i innowacyjne leczenie z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod diagnostycznych, leczniczych i estetycznych.
  Flebolodzy, a więc specjaliści od chorób żył, nowoczesne wyposażenie i ogromna wiedza oraz doświadczenie całego personelu leczniczego. To atuty Szpitala Eskulap w Osielsku, umożliwiające leczenie chorób żył oraz ich powikłań na najwyższym światowym poziomie.
  Na świecie standardem w leczeniu żylaków są metody termoablacyjne. Flebolodzy Szpitala Eskulap wykonują je od 2007 roku, w tym okresie zdobyli bogate doświadczenie w tym zakresie. Zespół profesora Molskiego nie ogranicza się do najczęściej stosowanej metody laserowej, wykonuje pełen zakres zabiegów, również radiowe czy parą wodną, także zabiegi farmakomechaniczne czy skleroterapie. Unikalny nie tylko w Polsce, ale w skali świata dostęp do wielu metod pozwala zaproponować pacjentowi metodę optymalną pod względem kosztów, bezpieczeństwa i skuteczności.
  Wielu pacjentów, których nie stać na zabiegi odpłatne korzysta z ogromnego doświadczenia zespołu w operacjach żylaków metodą klasyczną czy chirurgiczną w ramach refundacji NFZ.
  Zespół posiada również doświadczenie w leczeniu powikłań choroby żylnejm, jak zakrzepica żylna czy zespół pozakrzepowy oraz owrzodzenie żylne. Poza zabiegami na żyłach układu powierzchownego i perforatorów w możliwe są zabiegi angioplastyki i stentowania żył głębokich, co jest istotne w leczeniu pacjentów z zespołem pozakrzepowym czy z owrzodzeniami żylnymi.
  Ważnym dla wielu Pań, ale coraz częściej Panów elementem kompleksowego leczenia choroby żylnej jej i powikłań jest flebologia estetyczna. Zespół ma w tym zakresie bogate doświadczenie, a flebolodzy z ośrodka w Osielsku zapraszani są w roli ekspertów na specjalistyczne konferencje poświęcone tej tematyce. Zabiegi skleroterapii w wielu modyfikacjach stanowią skuteczne narzędzie w rękach doświadczonego flebologa. Zespół dermatologów dysponujący zestawem nowoczesnych laserów uzupełnia możliwości o zabiegi medycyny laserowej i estetycznej.
  Szpital Eskulap-Innowacyjne leczenie chorób żył

  6 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  105 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo