Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Elana Toruń - Centra Ostrów. Tylko kwadransa potrzebowali...

Pogrom! Awans Elany Toruń coraz bliżej. II liga już za dwie kolejki? [ZDJĘCIA]

Pogrom! Awans Elany Toruń coraz bliżej. II liga już za dwie kolejki?

Elana Toruń - Centra Ostrów. Tylko kwadransa potrzebowali gospodarze, żeby pokazać gościom, kto tu będzie rządził. Wtedy obrońca Maciej Mysiak zachował się jak rasowy środkowy napastnik i wykończył dośrodkowanie Daniela Ciechańskiego.

Elana nie zwalniała tempa. W 25. minucie sytuację sam na sam wykorzystał Filip Kozłowski (11 bramka w sezonie, 8 na wiosnę).
Goście nie zdążyli dobrze się ustawić na własnej połowie, a już musieli wznawiać grę. Tym razem Maciej Mysiak wykorzystał idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Urbańskiego.

Losy meczu były przesądzone, a po przerwie gospodarze zwolnili tempo. Mimo tego po przerwie kolejne gole strzelali Daniel Kraska (68), Patryk Aleksandrowicz (86) i Mateusz Stąporski (90+2). Ostateczny wynik meczu to 6:1.

W tej kolejce punkty straciły Świt Skolwin i Bałtyk Gdynia. Elana na trzy kolejki przed końcem ma 4 punkty przewagi.

Zapłonął ogień olimpijski. Igrzyska olimpijskie w Paryżu coraz bliżej!

Policyjny dron uchwycił kierowców, którzy nie stosowali się do znaku „STOP”

Pad z Fallout do Xbox i wyjaśnienie zagadki: kiedy dzieje się serial?