W związku z trwającą budową nowej hali, planowane jest zwiększenie zatrudnienia w firmie Polon-Alfa w Bydgoszczy. Firma zapowiada duży wzrost zatrudnienia. Kto może liczyć na pracę u tego polskiego producenta systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury do pomiaru promieniowania jonizującego?

- Inwestycja pozwoli na stworzenie ponad 100 dodatkowych miejsc pracy, zarówno na stanowiskach specjalistycznej produkcji elektronicznej (mamy nadzieję, że prace znajdą tam absolwenci Bydgoskiego Zespołu Szkół Elektronicznych i innych technicznych szkół zawodowych), jak też w działach badawczo-rozwojowych - dla inżynierów i konstruktorów (absolwentów m.in. Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy) - wymienia Elżbieta Czajka, menedżer ds. marketingu w Polon-Alfa.

W spółce rekrutacja trwa bez przerwy.

- Obecnie poszukujemy konstruktorów elektroników i programistów, menedżera i specjalistów ds. zaopatrzenia, pracowników do działu mechanicznego i serwisantów kontroli jakości - wszystkie aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej - podaje przedstawicielka firmy.

Zakończenie budowy hali planowane jest na początek listopada 2019 roku.

- Wzmożoną rekrutację planujemy już na początek drugiej połowy przyszłego roku, tak by w chwili oddania do użytku nowej hali szybko zapełniła się ona nowymi pracownikami - informuje Czajka.


Pedofilia w Kościele - dlaczego to problem na taką skalę?