Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Ponad 700 zawodników stanęło na starcie biegu Green Run,...

Ponad 700 biegaczy na starcie biegowego Grand Prix Inowrocławia Four Colours

Ponad 700 zawodników stanęło na starcie biegu Green Run, pierwszego w tegorocznej edycji serii Four Colours Grand Prix Inowrocławia. Start i metę imprezy zlokalizowano na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. 5-kilometrowa i 10-kilometrowa trasa poprowadzona została po terenie Parku Zdrojowego, czyli Solanek. Na dystansie 5-kilometrowym zwyciężył Paweł Moskal z Kurzętnika, a wśród pań najszybsza była Anna Nowakowska z Inowrocławia. Dystans 10-kilometrowy najszybciej pokonał Damian Kłopotek z Torunia. Najlepsza kobietą na "dziesiątkę" była Mirosława Szweda, także z Torunia.

Polecamy

Medaliści MŚ z porażką na otwarcie prestiżowego turnieju. Jutro walka o 1/8 finału