Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu czyszczącego? Możesz go wynająć!

Materiał informacyjny Karcher
Fot. Kärcher
Udostępnij:
Świadczysz krótkoterminowe lub jednorazowe zlecenia w branży sprzątającej i nie chcesz nabywać sprzętu, który zwróciłby się w zbyt długim okresie czasu? A może wręcz przeciwnie – dysponujesz zbyt małymi zasobami sprzętu? Chcesz przetestować sprzęt przed zakupem i poznać jego możliwości? A może potrzebujesz urządzenia zastępczego? W każdej z tych sytuacji najbardziej korzystny pod względem ekonomicznym jest wynajem maszyn czyszczących. Poznaj ofertę Kärcher i oszczędzaj!

Wynajem maszyn czyszczących - dlaczego warto?

Wynajem urządzeń czyszczących to możliwość, z której coraz chętniej korzystają przedsiębiorcy. To opłacalna pod wieloma względami opcja, oszczędzająca czas i pieniądze – szczególnie, jeśli korzystamy z usług wypożyczalni sprzętu renomowanej marki Kärcher, światowego lidera w dziedzinie czyszczenia.

Wypożyczalnia sprzętu czyszczącego Kärcher oferuje szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń o różnych wielkościach i klasach wydajności. Najnowocześniejsze i niezawodne maszyny wyposażone są w odpowiednie do danego zastosowania akcesoria oraz skonfigurowane zgodnie z potrzebami wynajmującego. Dzięki temu zyskujemy szybki dostęp do sprzętu, którego aktualnie potrzebujemy. Dodatkowo fachowe doradztwo gwarantuje dobór optymalnego sprzętu, bez czasochłonnych poszukiwań.

Elastyczne okresy wynajmu umożliwiają użytkowanie urządzenia tak długo, jak tego rzeczywiście potrzebujemy - krótkoterminowo bądź długoterminowo z możliwością przedłużenia. Maszynę możemy wypożyczyć, gdy realizujemy jednorazowe zlecania lub w sytuacji, gdy wszystkie sprzęty już są eksploatowane. Wynajem to także rozwiązanie w przypadku nagłej awarii urządzenia.

Wynajem jest opłacalny z ekonomicznego punktu widzenia i zapewnia całkowitą kontrolę kosztów. Zakup maszyny czyszczącej to duża inwestycja, długoterminowe zobowiązanie oraz dodatkowe wydatki, np. amortyzacyjne czy serwisowe. Wynajem zapewnia dostęp do potrzebnego sprzętu bez angażowania środków finansowych, które można przeznaczyć na rozwój innych obszarów działalności firmy, np. szkolenie pracowników czy poprawę warunków pracy. Co ważne, Kärcher gwarantuje przejrzyste koszty i brak ukrytych opłat.

>> Dowiedz się więcej na temat oferty Kärcher Rent: https://www.kaercher.com/pl/serwis-i-uslugi/professional/uslugi-kaercher/kaercher-rent.html

Wypożyczalnia Kärcher eliminuje także problem z serwisem, naprawami czy przechowywaniem maszyn. Wynajmuje w pełni sprawne i gotowe do pracy urządzenie wraz z obszernym instruktażem i poradami dotyczącymi obsługi, aby w pełni wykorzystać potencjał sprzętu.

Warto wspomnieć, że wynajem urządzeń Kärcher to doskonałe rozwiązanie umożliwiające przetestowanie sprzętu przed zakupem i poznanie jego możliwości. Ułatwi to podjęcie decyzji i pozwoli znaleźć maszynę idealnie dostosowaną do potrzeb i zadań.

Fot. Kärcher

Jakie maszyny czyszczące można wypożyczyć? Postaw na małe urządzenia

Kärcher posiada bogatą ofertę małych urządzeń do wynajęcia:

 • urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody HDS
 • urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody HD
 • urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych - urządzenia ekstrakcyjne Puzzi, automaty do czyszczenia wykładzin BRC, dmuchawa AB 20 Ec
 • odkurzacze parowe SGV
 • szorowarki automatyczne i polerki
 • zamiatarki KM
 • urządzenia do czyszczenia suchym lodem IB
 • odkurzacze uniwersalne NT Tact.

Urządzenia wysokociśnieniowe wyróżniają się wysoką wydajnością oraz najnowocześniejszą technologią czyszczenia. Dokładnie usuwają nawet uciążliwe zabrudzenia w krótkim czasie. Przy tym imponują wysokim poziomem komfortu użytkowania oraz wszechstronnością zastosowań w: budownictwie, rolnictwie, przemyśle, motoryzacji czy transporcie. Modele z podgrzewaniem wody HDS umożliwiają uzyskanie doskonałych efektów czyszczenia w jeszcze krótszym czasie.

Do gruntownego czyszczenia dywanów i wykładzin tekstylnych przeznaczone są niezawodne urządzenia ekstrakcyjne Puzzi oraz automaty BRC do czyszczenia metodą kapsułkowania i/lub metodą ekstrakcji. Ponadto Puzzi dzięki specjalnym akcesoriom sprawdzają się także do usuwania plam z mebli tapicerowanych oraz tapicerki samochodowej. Suszenie powierzchni przyspiesza zaś cicha i wydajna dmuchawa AB 20 Ec.

Odkurzacze parowe SGV łączą w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro. Jednocześnie czyszczą silne zabrudzenia mocą pary wodnej i odsysają wilgoć wraz z rozpuszczonym brudem. W efekcie powierzchnia jest higienicznie czysta i sucha.
Automatyczne szorowarki to urządzenia przeznaczone do ekonomicznego i higienicznego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg twardych i elastycznych w jednym przejściu roboczym. Natomiast ciche, szybkoobrotowe polerki przywracają posadzkom blask, usuwając ślady kół i obcasów.

Do utrzymania porządku wokół budynku, ale także w pomieszczeniach o dużej powierzchni polecane są wydajne zamiatarki KM, które skutecznie zbierają zanieczyszczenia, bez wzniecania kurzu.

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem IB to najlepszy sposób na przyjazne dla środowiska i maksymalnie bezpieczne dla powierzchni usuwanie uciążliwego brudu.

W ofercie wypożyczalni Kärcher dostępne są także odkurzacze uniwersalne NT do pracy na sucho/mokro z innowacyjną technologią filtracyjną i systemem oczyszczania filtra Tact. Gwarantują wysoką moc ssania i niezawodne usuwanie zanieczyszczeń, w tym cieczy i niebezpiecznych pyłów klasy M. Spełniają przy tym najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa.

Zalety wynajmu małych maszyn czyszczących
Wynajmując małe urządzenia czyszczące w Kärcher możemy wybierać spośród szerokiego asortymentu profesjonalnych maszyn o różnym przeznaczeniu. W zależności od obszaru zastosowania wyposażone są one w odpowiednie akcesoria, gwarantujące najlepsze rezultaty czyszczenia w krótkim czasie, bez wysiłku.
Urządzenia są zawsze sprawne i gotowe do pracy. To optymalne rozwiązanie do krótkoterminowych lub jednorazowych zleceń związanych z czyszczeniem. Możemy wynająć dokładnie taką maszynę, jakiej potrzebujemy do danego zadania, co przekłada się na skuteczne usuwanie brudu z każdej powierzchni.

Fot. Kärcher

Wynajem dużych maszyn czyszczących Kärcher - dostępna oferta

W ofercie wypożyczalni Kärcher znajdziemy także duże urządzenia czyszczące:

 • urządzenia komunalne
 • szorowarki automatyczne
 • szorowarki do schodów i schodów ruchomych
 • zamiatarki prowadzone ręcznie i z fotelem dla operatora
 • urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody HDS Trailer
 • urządzenie ultrawysokociśnieniowe klasy kompaktowej UHP.

Wynajem uniwersalnych urządzeń komunalnych Kärcher to rozwiązanie pozwalające utrzymać porządek w przestrzeni publicznej. Nośniki narzędzi wyróżniają się niemal nieograniczonymi możliwościami zastosowania przez cały rok dzięki praktycznemu osprzętowi. Gwarantują wysoką wydajność oraz komfort pracy operatora, a przy tym są tanie w eksploatacji.

Szorowarki automatyczne przeznaczone są do ekonomicznego czyszczenia posadzek twardych i elastycznych o dużej powierzchni. Usuwają nawet uciążliwe zabrudzenia, a przy tym gwarantują wysoki poziom higieny, niższe zużycie środków czyszczących oraz mniejsze nakłady pracy. W ofercie dostępne są także specjalne szorowarki do błyskawicznego czyszczenia schodów ruchomych. Urządzenie w jednym kroku rozpyla środek, czyści i odsysa zabrudzenia, pozostawiając schody czyste i suche.

Zamiatarki prowadzone ręcznie i z fotelem dla operatora to maszyny o wielu możliwościach zastosowania, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Zapewniają najwyższą wydajność i doskonałe efekty zbierania zabrudzeń w krótkim czasie, bez pylenia.

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody HDS Trailer to wszechstronne maszyny do mobilnego zastosowania, niezależne od źródła wody i zasilania. Doskonale sprawdzają się do sprzątania w sektorze komunalnym, ale także w budownictwie i przemyśle.

Z kolei urządzenia ultrawysokociśnieniowe klasy kompaktowej UHP to maszyny do elastycznego zastosowania w trudnych warunkach. Wyróżniają się jeszcze większą wydajnością i skutecznością usuwania silnych zabrudzeń. To idealna propozycja do najcięższych prac w przemyśle i budownictwie.

Korzyści i zalety płynące z wynajmu dużych maszyn czyszczących
Wynajem dużych i wydajnych urządzeń czyszczących Kärcher jest opłacalny dla przedsiębiorców z wielu powodów. Zapewnia dostęp do profesjonalnych maszyn najwyższej jakości, bez konieczności zamrożenia kapitału. Umożliwia realizację zleceń sezonowych, np. pielęgnacja zieleni lub sprzątanie po festynie miejskim.

Wynajem to również znakomite rozwiązanie dla firm, które chciałyby rozszerzyć zakres działalności, ale nie dysponują odpowiednim sprzętem oraz środkami na jego zakup. Wypożyczenie specjalistycznego urządzenia eliminuje także konieczność korzystania z usług podwykonawców.

Profesjonalny sprzęt Kärcher to zawsze gwarancja niezawodnego działania, a jeśli zdarzy się awaria, nie musimy martwić się kosztami czy przestojami. Wynajem dużych maszyn rozwiązuje także problem z miejscem do ich przechowywania.

Wypożycz swoje urządzenie czyszczące Kärcher!

Wynajem profesjonalnych urządzeń Kärcher jest niezwykle szybki i łatwy. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www, wybierając odpowiednie urządzenie, miejsce odbioru i okres wynajmu. Na koniec należy wpisać dane kontaktowe i jednym kliknięciem zarezerwować maszynę.

Zamówienie zostanie potwierdzone w wiadomości e-mail, która zawiera wszystkie informacje i dane kontaktowe Centrum Kärcher, w którym urządzenie będzie gotowe do odbioru. Płatności dokonuje się bezpośrednio na miejscu.

Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z lokalnym Centrum Kärcher lub mailowo pisząc na adres [email protected].

Dodaj ogłoszenie