Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
141 biegaczy zgłosiło chęć udziału w biegu przełajowym na 10...

„Potulicka Dycha” w tym roku w deszczu. Na starcie nie tylko mundurowi [zdjęcia]

141 biegaczy zgłosiło chęć udziału w biegu przełajowym na 10 km „Potulicka Dycha”. Deszczowa aura sprawiła jednak, że nie wszyscy stanęli na starcie. Ostatecznie bieg ukończyło 115 osób. To głównie biegacze z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, powiatów nakielskiego i bydgoskiego oraz Wielkopolski. Zawodnicy ocenili, że trasa była trudna. Start i meta - na stadionie „Dębu” w Potulicach. Jako pierwszy 10 km dystans pokonał Jakub Filipiak z Osieka, który uzyskał czas 36 min. 16 s. Wśród pań najlepsza była Anna Arseniuk z Torunia. Rywalizację służb mundurowych wygrał Piotr Jarząb z KWP w Bydgoszczy (czwarty w ogólnej klasyfikacji) . Świetnie pobiegł reprezentant ZK w Potulicach Rafał Gondek (ósmy w kategorii open, najlepszy wśród funkcjonariuszy ZK.Wśród pań tę rywalizację wygrała DOROTA GAŁUSZKA z ZK Nr 1 w Grudziądzu. Organizatorem biegu był Zakład Karny w Potulicach i LZS Dąb Potulice.